Karjeros kaleidoskopas

Karjeros kaleidoskope gvildensite paprastus ir tuo pačiu nepaprastus asmeninės karjeros klausimus. Patys nustebsite, kaip greitai suprasite „Ko aš noriu gyvenime?“, „Kaip to pasiekti?“, „Ką jau dabar turiu padaryti?“, „Kaip žinoti, kur ir ką studijuoti?“, „O kas, jei noriu metus pailsėti ir nesimokyti?“ Taip pat motyvuositės kurti savo svajonių karjerą, ugdysite dar didesnį pasitikėjimą ir atsakomybę už savo gyvenimą, stiprinsite kritinį mąstymą, sakysite „ne“ mitams ir baimėms, ir gerėsitės rezultatais. Susitikimuose nerasite griežtų rėmų – leisite sau improvizuoti bei atliepti tai, kas tą dieną yra svarbiausia!

Karjeros kaleidoskopas
Kodas: 13-014
25.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Pirmadienis
Pirmadienis 18:00 - 19:30 210 kab. Daiva Šilienė
 • Vadovai
  Daiva Šilienė

  Ugdymo mokslų Karjeros valdymo specializacijos magistrė, 14 metų dirbanti ugdymo srityje, iš jų daugiau nei 10 metų – profesiniame orientavime, pravedusi daugiau nei 3550 valandų karjeros konsultacijų bei mokymų! Nepaisant to, edukologė pačiu didžiausiu savo profesiniu pasiekimu laiko tai, jog turi laimę dirbti darbą, kurį beprotiškai myli, ir tai, kad nors truputį gali prisidėti prie jauno žmogaus ieškojimų ir atradimų bei spindinčių akių. Daiva sako, kad visa širdimi yra karjeros konsultantė-praktikė, edukologė, kuri būna ir azartiška, ir smalsi, aktyvi ir veikli, atvira ir netobula – tikra. Turi dvi nuostabias dukras, kurių dėka išgyvena spalvingą studento dalią ir smagų, su visais prieskoniais, šviežios pilnametystės periodą. Palaikymas, suteikta naudinga ir aktuali (be pagražinimų) informacija, paskatinimas, betarpiškas bendravimas – tai jos profesinės veiklos pamatas.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Savarankiškumas
Savarankiškumas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas
Savęs pažinimas
Savęs pažinimas

Ką veikiame užsiėmimuose?

Aktyvūs mokymosi metodai

Patyriminės užduotys

Testai

Metaforinės kortelės

Kokios priemonės reikalingos?

Rašiklis ir sąsiuvinis užrašams, ne ką mažiau svarbu – gera nuotaika!

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Erika Straigytė

Jaunųjų žurnalistų klubas

Jaunųjų žurnalistų klubas – čia dirbsite lyg tikroje redakcijoje: mokysitės informacijos atrankos kriterijų ir jos fiksavimo būdų (diktofonu, filmavimo kamera), rašysite straipsnius, imsite interviu, kursite filmuotus siužetus, improvizuosite radijo studijoje. Bus ir išvykų į redakcijas, progų pamatyti televizijos ar radijo užkulsius, pažinčių su žymiais Lietuvos žurnalistais! Jaunųjų žurnalistų klubas vieniems taps starto aikštele renkantis žurnalisto profesiją, o kitiems suteiks naujų kalbėjimo, rašymo įgūdžių ir taps prasmingu laisvalaikiu. :)

P A T K P Š S
Vilma Šikšnienė

DofE

„DofE“ programa – tai ir iššūkis, ir linksmas nuotykis! :) Tam, jog visapusiškai ugdytumei savo asmenybę, „DofE“ siūlo keturias skirtingas veiklas: įgūdžių, savanorystės, sporto ir žygių. Išbandęs jas visas, suprasi, ko nori šiame spalvingame gyvenime, kokios yra didžiausios ir tikriausios tavo svajonės. :)

P A T K P Š S
X
Prenumerata