Klasikinio ir šiuolaikinio šokio studija „Adagio“

Šokio studijoje „Adagio“ – mokysitės klasikinio arba šiuolaikinio šokio pagrindų, sužinosite kas yra plie, tendu, slide ir kiti šokių elementai, tvirtinsite kūną, gerinsite laikyseną, lankstumą, plastiškumą. Daug dėmesio skirsite ne tik atlikimo technikai, bet ir improvizacijai, kūrybinėms užduotims bei šokių kūrimui!

Svarbu. Norėdami lankyti užsiėmimus, registruokitės „Stodami į eilę“.

Klasikinio ir šiuolaikinio šokio studija „Adagio“
Kodas: 12-015
30.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 18:40 - 19:40 Geltonoji salė Emilija Kinčiūtė
Klasikinio ir šiuolaikinio šokio studija „Adagio“
Kodas: 12-016
30.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 17:30 - 18:30 Geltonoji salė Emilija Kinčiūtė
 • Vadovai
  Emilija Kinčiūtė

  LMTA šokio meno ir pedagogikos absolventė. Šią profesiją pasirinko todėl, kad be galo myli vaikus ir viską, kas susiję su šokiu. Emilija mėgsta kurti, stebėti aplinką bei ieškoti joje įkvėpimo. Mano, jog kūryba – tai geriausias saviraiškos būdas.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas
Sveikatingumas
Sveikatingumas

Ką veikiame užsiėmimuose?

Klasikinio arba šiuolaikinio šokio pagrindai.

Improvizacijos ir kūrybinės užduotys.

Šokių kūrimas.

Tai įdomu

Šokio studijoje daug dėmesio skiriama individualių vaiko talentų paieškoms. Pamokėlių metu ne tik susipažinama su klasikinio arba šiuolaikinio šokio pagrindais, bet ir su autentišku judėjimu.

Kokios priemonės reikalingos?

Klasikinio šokio pamokėlėse reikalingos čežutės, pėdkelnės ir triko, šiuolaikinio šokio pamokėlėse – patogi apranga.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Daiva Veliulytė

Lindihopas

Lindihopas – pašėlęs šokis, kuriame galite šaukti, bėgti, trypti ir nevaržyti savęs! Čia išmoksite laisvo lindihopo šokio, improvizacijų, taip pat – pajausti muziką ir ritmą. O magiškos istorijos, retro filmų peržiūros ir madų šou nukels jus į XX a. tarpukarį – svingo ir juodai baltų batelių rojų!

P A T K P Š S
Stela Griškevičiūtė, Viktorija Prišmontaitė

Šiuolaikinio baleto studija

Šiuolaikinio baleto pamokos – tai kūno lavinimas, pasitelkiant gracingąjį šokį – baletą. Pirmiausia, fizinių pratimų dėka, paruošite kūną šokiui bei judėsite klasikinio baleto pradmenų žingsneliais. Bėgant laikui ir užsiėmimams, mokysitės ir kitų šokių elementų, jungsite juos su baletu ir taip kursite modernųjį jo variantą.

P A T K P Š S
X
Prenumerata