„Latino Show“ koncertinė komanda

„Latino Show“ koncertinė komanda – tai kitoks malonumas judėti! Čia įsisuspsite į kubietiškos salsos, Dominikos Respublikos bachatos, braziliškosios sambos, rumbos, čia čia čia, džaivo ritmus ir mokysitės visų minėtų šokių stilių žingsnelius. Įdomi choreografija leis atitrūkti nuo rutinos, o konkursai – įgauti daugiau pasitikėjimo savimi bei susipažinti su naujais žmonėmis. 

Svarbu. Norėdami lankyti užsiėmimus, registruokitės „Stodami į eilę“.

„Latino Show“ koncertinė komanda
Kodas: 12-019
30.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 16:50 - 17:50 216 kab. Gabrielė Raudytė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 16:50 - 17:50 216 kab. Gabrielė Raudytė
 • Vadovai
  Gabrielė Raudytė

  Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventė, „Baltic salsa cup“ ir „Salsa international“ vicečempionė, daugumos kitų šokių konkursų laureatė ir finalistė. Gabrielė apie darbą šokių pasaulyje sužinojo būdama pirmoje klasėje. Susižavėjo ir labai kryptingai su tėvų pagalba siekė iki jo užaugti. Kai užaugo, šokio pedagoge pradėjo dirbti nuo 19 metų ir sėkmingai tęsia svajones iki šių dienų!

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas
Savęs pažinimas
Savęs pažinimas
Sveikatingumas
Sveikatingumas

Ką veikiame užsiėmimuose?

Salsos, bachatos, sambos, rumbos, čia čia čia, džaivo pagrindai.

Šokio kompozicijų kūrimas.

Dalyvavimas konkursuose.

Kokios priemonės reikalingos?

Patogi, judesių nevaržanti apranga ir avalynė. Dalyvaujant konkursuose, reikėtų įsigyti sportinių šokių batelius.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Daiva Veliulytė

Lindihopas

Lindihopas – pašėlęs šokis, kuriame galite šaukti, bėgti, trypti ir nevaržyti savęs! Čia išmoksite laisvo lindihopo šokio, improvizacijų, taip pat – pajausti muziką ir ritmą. O magiškos istorijos, retro filmų peržiūros ir madų šou nukels jus į XX a. tarpukarį – svingo ir juodai baltų batelių rojų!

P A T K P Š S
Stela Griškevičiūtė, Viktorija Prišmontaitė

Šiuolaikinio baleto studija

Šiuolaikinio baleto pamokos – tai kūno lavinimas, pasitelkiant gracingąjį šokį – baletą. Pirmiausia, fizinių pratimų dėka, paruošite kūną šokiui bei judėsite klasikinio baleto pradmenų žingsneliais. Bėgant laikui ir užsiėmimams, mokysitės ir kitų šokių elementų, jungsite juos su baletu ir taip kursite modernųjį jo variantą.

P A T K P Š S
X
Prenumerata