Lietuvių kalbos būrelis pradinukams „Kalbos turtai“

„Kalbos turtuose“ ne tik išmoksite taisyklingai kalbėti, rašyti ir skaityti lietuviškai, bet ir suprasite, kad lietuvių kalba yra graži ir, kad jos mokytis gali būti įdomu! Čia kiekvienas jausitės išklausytas ir pastebėtas, gerbiamas, nebijosite išsakyti savo minčių – drąsiai klausite ir kartu ieškosite atsakymų.

Svarbu. Jeigu norite lankyti užsiėmimus, registruokitės „Stodami į eilę“. Susirinkus grupei, pakviesime išsibandyti ir jei patiks – sudaryti paslaugų sutartį.

Lietuvių kalbos būrelis pradinukams „Kalbos turtai“
Kodas: 11-028
25.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 17:00 - 18:00 312 kab. Marija Kacilevičiūtė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 17:00 - 18:00 312 kab. Marija Kacilevičiūtė
 • Vadovai
  Marija Kacilevičiūtė

  būsima lietuvių ir estų kalbų filologė. Marija labai myli lietuvių kalbą ir mažus vaikus, yra nuoširdi ir lanksti, todėl lengvai prakalbina net ir pačius tyliausius vaikus. :) Mergina norėtų, jog būtų kuo daugiau žmonių, kalbančių lietuviškai ir besimėgaujančių tais gražiais kalbos sąskambiais.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Smalsumas
Smalsumas
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas

Ką veikiame užsiėmimuose?

Kalbėjimas

Rašymas, skaitymas ir klausymas tekstų

Kūrybinės užduotys

Žaidimai

Kokios priemonės reikalingos?

Rašiklis ir sąsiuvinis užrašams.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Birutė Pernaravičiūtė.

Anglų kalba

Anglų kalbos užsiėmime daug dirbsite ir kursite patys, atsilaisvinę nuo vadovėlinių rėmų. Per smagius bei naudingus projektus ir užduotis pažinsite angliškai kalbančių tautų kultūrą, patys mokysitės kalbėti, skaityti bei rašyti anglų kalba. Be to, ugdysitės motyvaciją mokytis užsienio kalbos, kuri labai svarbi, nenorint sustoti pusiaukelėje.

P A T K P Š S
Julius Ivanauskas

Anglų kalba mažiesiems

Anglų kalbos mažiesiems būrelyje mokysitės naujos kalbos pagrindų pagal naujausias Oksfordo universiteto „Show and Tell“ mokomąsias priemones. Tad pamokėlės bus kupinos interaktyvių žaidimų ir teigiamų emocijų, taip pat savitarpio supratimo, ir saugumo jausmo.

P A T K P Š S
X
Prenumerata