Lyderystės link

Esi jaunas ir jauti, jog yra kažkas daugiau už mokykloje dėstomas tiesas? Turi energijos ir noro išbandyti daugiau? Pasiruošęs sužinoti kas iš tikrųjų esi – ar tas, ką apie tave mano kiti, ar tas, kuriuo norėtum būti? Gali kur kas daugiau nei manai. Lyderis – ne tas, kuris kartą sužibėjo ir gyvena savo sėkmės šėšėlyje. Lyderis – tai žmogus, kuris pasiruošęs kilti po kritimo, ieškoti bei bandyti, pripažinti savo baimes ir kovoti su jomis, atrasti komandinio darbo jėgą, kelti tikslus bei jų siekti, mesti sau iššūkius.

Lyderystės link mokymo kursas skirtas tavo vidinėms savybėms atskleisti ir žinių įgijimui per veiklą. Informacija, praktika, praktika ir dar kartą praktika. Palikime ilgalaikį teorijos nagrinėjimą akademiniai aplinkai – metas veikti!

Lyderystės link
Kodas: 13-011
25.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 18:30 - 20:00 316 kab. Margo Karachanianc-Sirusienė,
Trečiadienis
Trečiadienis 18:30 - 20:00 316 kab. Margo Karachanianc-Sirusienė,
 • Vadovai
  Margo Karachanianc-Sirusienė

  teatro režisierė, aktorė, jaunimo asociacijų narė, neformaliojo švietimo mokytoja. Margo – perfekcionistė, ironiška ir lyriška kadienybėje, labai mylinti žmones ir tikinti jų gerosiomis savybėmis. Galbūt todėl matyti, kaip jaunimas atranda save, pradeda tikėti savo jėgomis, siekia savo tikslų – tai jos aistra, įkvepianti dar labiau tobulėti.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Savarankiškumas
Savarankiškumas
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas

Jaunieji lyderiai teigia, kad Lietuvos nepaliks, nes mato, kiek daug galima čia nuveikti.

Ką veikiame užsiėmime?

Aktyvus dalyvavimas,

Savarankiškumas,

Komandinis darbas,

Individualus tobulėjimas,

Smalsumas,

Kūrybiškumas,

Juokas,

Pozityvumas,

Platus mąstymas,

Ryžtingumas,

Kiekvienos akimirkos įprasminimas.

Kokią asmenybę ugdo „Lyderystės link“ užsiėmimai?

Atvirą

Siekiančią tobulėti

Draugišką aplinkai

Draugišką kitiems
žmonėms

Gebančią naudotis naujausiomis technologijomis.

Komunikabilią

Gebančią keisti pasaulį, pradedant nuo savęs

Gebančią mesti sau iššūkį

Neatmetančią tradicinių veikimo būdų

Trijų mėnesių praktika

Pavasarį vyksta praktika, kurią dalyviai turi susiorganizuoti patys, išsikelti sau tikslus ir juos įvykdyti. Praktikos metu jau esame aplankę senelių namus, gyvūnų prieglaudas, kalėjimą, karitą, jaunimo orgnizacijas. Įgyvendinome projektą „Padovanok knygai antrąją gyvybę“. Praktikos tikslas sulaužyti stereotipus, įprasminant visas žinias ir patirtį gautą užsiėmimų metu.

Manyčiau, kad Lyderystės būrelis – vienas iš nuostabiausių dalykų, kurie man nutiko. Į jį atėjau jau veiklai gerokai įpusėjus, tačiau net pačiai nuostabu, kaip greit įsiliejau į aplinką ir radau tikrus draugus. Tai žmonės, su kuriais patyrėme daug nuostabių akimirkų. Kartu savanoriavome motinos ir vaiko globos namuose, dalinome nemokamus apsikabinimus, ėjome ir žiūrėjome Margo spektaklius, žaidėme žaidimus, kurių dėka smarkiai pažengėme į priekį. Labai gerai prisimenu savo pirmą žingsnį į LVJC Lyderystės būrelio klasę. Apie dešimt minučių stovėjau prie durų ir mąsčiau: eiti ar visgi apsisukti ir važiuoti namo? Jeigu tada nebūčiau perlipusi per save ir neatidariusi durų į klasę, būčiau praradusi labai daug: tobulėjimą, be kurio turbūt vis dar būtų sunku kalbėti prieš klasę ir pačius linksmiausius darbo savaitės vakarus. Du vieni iš svarbiausių dalykų, kuriuos būčiau praradusi, tai Margo (nuostabų ir šiltą žmogų, kurio dėka turėjau galimybę tobulėti ir žengti į priekį, išmokti dalykus, be kurių gyvenime neišsiversiu) ir draugus. Draugus, su kuriais iki šiol susitinkame ir praleidžiame savaitgalius. Žinau, kad kai susitiksim kitą kartą, mes vis dar būsim draugai, bičiuliai, kurie susipažino pas Margo Lyderystės būrelyje.
Gabija Balčiūnaitė
Man užsiėmimai padėjo geriau pažinti save, darbai grupėse palengvino bendravimo su kitais žmonėmis nepatogumus.
Miglė Simutytė
Būrelį pradėjau lankyti todėl, kad norėjau labiau pasitikėti savimi ir išmokti įgyvendinti savo svajones, praplėsti komforto zonas, susipažinti su naujais ir inovatyviais žmonėmis. Ir tai įvyko! Begalės renginių (pusė iš jų sukuriami pačių lyderių, tad jų didumas ir galingumas – kiekvieno rankose) leidžia atsikvėpti nuo mokyklos ir pasinerti į daug įdomesnį užklasinį gyvenimą. Čia kaip 13 klasė, rekomenduojama kiekvienam, norinčiam pasiekti ir nuveikti kažką daugiau per mokslo metus (ne tik kolekcionuoti dešimtukus).
Simona Aleksandravičiūtė

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki šių mokslo metų gegužės 31 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik kalendorinio mėnesio paskutinę dieną, pateikus raštišką prašymą ir visiškai atsiskaičius su Paslaugų teikėju už iki sutarties nutraukimo suteiktas paslaugas. Iki sutarties nutraukimo datos jums teikiamos sutartyje numatytos paslaugos.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre arba perkant paslaugas internetu, apmokama iš karto arba bankiniu pavedimu per 24 val. po pasirašymo. Negavus apmokėjimo laiku, sutartis gali būti vienašališkai nutraukta.
 • Atliekant pavedimą būtina nurodyti mokėtojo kodą grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“.
 • Jei vaikas serga, reikia pristatyti med. pažymą į pirmą užsiėmimą po ligos, tuomet Jums bus pritaikyta kompensacija nuo antros sirgimo savaitės.
 • Jei praleidžiate užsiėmimus ne dėl ligos – tie užsiėmimai nėra kompensuojami.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai yra vedami.
 • Pirmą kartą ateinant į užsiėmimus, reikia pristatyti medicininę pažymą apie bendrą sveikatos būklę (vaikams), (027/A forma).
Panašios veiklos
Erika Straigytė

Jaunųjų žurnalistų klubas

Jaunųjų žurnalistų klubas – čia dirbsite lyg tikroje redakcijoje: mokysitės informacijos atrankos kriterijų ir jos fiksavimo būdų (diktofonu, filmavimo kamera), rašysite straipsnius, imsite interviu, kursite filmuotus siužetus, improvizuosite radijo studijoje. Bus ir išvykų į redakcijas, progų pamatyti televizijos ar radijo užkulsius, pažinčių su žymiais Lietuvos žurnalistais! Jaunųjų žurnalistų klubas vieniems taps starto aikštele renkantis žurnalisto profesiją, o kitiems suteiks naujų kalbėjimo, rašymo įgūdžių ir taps prasmingu laisvalaikiu. :)

P A T K P Š S
Vilma Šikšnienė

DofE

„DofE“ programa – tai ir iššūkis, ir linksmas nuotykis! :) Tam, jog visapusiškai ugdytumei savo asmenybę, „DofE“ siūlo keturias skirtingas veiklas: įgūdžių, savanorystės, sporto ir žygių. Išbandęs jas visas, suprasi, ko nori šiame spalvingame gyvenime, kokios yra didžiausios ir tikriausios tavo svajonės. :)

P A T K P Š S
X
Prenumerata