Mados dizainas

Mados dizainas leis pasijusti pradedančiuoju dizaineriu. Būrelyje turėsite kūrybinę laisvę ir visas priemones išpildyti mintyse pieštus modelius, ko rezultatas – mini kolekcijų kūrimas. Čia pažinsite įvairius audinius, siuvimą, stilizavimo, spalvų derinimo gudrybes, aptarsite sezono tendencijas. Taip pat kalbėsite apie tvarią madą ir prikelsite naujam gyvenimui pabodusius marškinėlius ir kelnes. O iš švarkų siūsite neregėtus kostiumus!

Svarbu. Norėdami lankyti užsiėmimus, registruokitės „Stodami į eilę“.

Mados dizainas
Kodas: 08-048
22.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 10:30 - 12:00 308 kab. Benita Klimbytė
 • Vadovai
  Benita Klimbytė

  kostiumo dizainerė, drabužių prekės ženklo MEMPHITA kūrėja, mados renginio STIČ viena iš pagrindinių organizatorių. Benita nuo pat vaikystės jautė didelę aistrą menui ir dailei. Stiprioji pusė – spalvos, jų pajauta bei sinchronija. Šiuos gebėjimus vos baigusi mokyklą ėmė lavinti toliau, siekė žinių ir, didelių ambicijų vedama, ieškojo geriausių saviraiškos galimybių. Taip ji atrado madą! Greitą ir dinamišką, visada bėgančią keletą žingsnių į priekį: „Atrodo kartais taip pavargsti nuo jos ir dažnai netgi pasijauti gėdingai, kad nespėjai vieno ar kito išgirsti bei pamatyti, bet tuomet supranti, kad madoje visiškai nesvarbu žinoti viską. Čia svarbiausia – meilė stiliui ir estetikai!“

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Smalsumas
Smalsumas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas

Ką veikiame užsiėmime?

Mados ir jos istorijos pažinimas.

Sezono tendencijų aptarimas.

Pažintis su audiniais, siuvimo priemonėmis ir jų saugiu naudojimu.

Drabužių maketavimas ir siuvimas.

Aksesuarų gaminimas.

Stilizavimo gudrybių išbandymas.

Drabužių mini kolekcijų kūrimas, išpildymas ir fotografavimas.

Tai įdomu

Mados industrija – viena labiausiai teršiančių planetą sričių, todėl čia mokysitės būti atsakingu vartotoju ir atsiplėšti nuo greitosios mados užsukto rato.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Anna Pavlova

Komiksai ir iliustracija

Komiksai – dailės ir istorijos pasakojimo derinys, padedantis išreikšti save iki šiol neatrastomis formomis. Čia laviname piešimo įgūdžius ir mokomės piešti savarankiškai, įsisaviname piešimo pagrindus, galime patys sukurti atvirukus ar knygutes, susipažįstame ir įvaldome skirtingas meno šakas.

P A T K P Š S
Karolina Stankevičiūtė, Gintarė Urbaitė

Fotodizaino studija

Fotodizaino studijoje išmoksite pasaulį matyti per objektyvą! Čia kursite įvairias kompozicijas, derinsite atstumą ir formą, fotografuosite skirtingomis temomis ir vis naujoje vietoje. Be to, pažinsite maketavimo subtilybes.

P A T K P Š S
X
Prenumerata