Mažųjų sportas

Mažųjų sporto užsiėmimai – tai smagios ir aktyvios sporto treniruotės! Užsiėmimų metu vaikučiai žaidžia judriuosius ir sportinius žaidimus, dalyvauja įvairiose rungtyse bei estafetėse. Be to, mažieji čia pažįsta skirtingas sporto šakas bei jų inventorių ir atranda sau mieliausią veiklą.

Mažųjų sportas
Kodas: 14-934
28.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Sekmadienis
Sekmadienis 16:00 - 17:00 Renata Gaigalaitė
 • Vadovai
  Renata Gaigalaitė

  Į dziudo užsiėmimus Renatą atvedė mama. Tai buvo ne pirmas jos sporto būrelis, tačiau paskutinis – jo nebeiškeitė į jokį kitą. Treniruotės, varžybos, treneris, komanda užėmė vieną svarbiausių vietų merginos gyvenime. Dabar mokydama kitus dziudo, stengiasi, kad jie ne tik stiprėtų fiziškai, bet ir išmoktų draugauti, bendrauti, bendradarbiauti. Myli, tai ką daro, ir tą meilę noriai perduoda savo ugdytiniams.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Savarankiškumas
Savarankiškumas
Sveikatingumas
Sveikatingumas
Bendravimas
Bendravimas

Ką veikiame užsiėmime?

Pažintis su treneriu ir naujais sporto draugais, aplinka, sporto salės inventoriumi ir taisyklėmis

Apšilimo pratimai

Bendro fizinio lavinimo pratimai

Judrieji, lavinamieji žaidimai

Kvėpavimo pratimai

Gimnastikos ir jogos pradmenys

Tai Įdomu

 • Užsiėmimą vaikai lanko vieni, be tėvelių palydos (vaikų pasiekimus tėvai gali stebėti kiekvieno mėnesio paskutinę treniruotę ir varžybų metu).
 • Užsiėmimai vyksta ant tatamio, todėl kritimai, griuvimai dažniausiai nebūna skausmingi.
 • Treniruojamės aktyviai, todėl vaikučiai ne tik smagiai praleidžia laiką, bet ir stiprėja fiziškai.
 • Rengiame šeimų varžybas, kuriose tuos pačius pratimu atlieka 3-4 m. vaikutis ir jo tėvai. Tėveliai supranta, kad treniruotės nėra tokios lengvos kaip atrodo žiūrint iš šalies.

Kokios priemonės reikalingos?

Treniruotėms reikalinga sportinė apranga: kelnės ar šortai, marškinėliai bei neslystančios kojinaitės arba gimnastikos bateliai. Užsiėmimai vyksta ant tatamio, tad sportinė avalynė – sportiniai bateliai – nėra tinkami.

Be to, pravers vandens ar mėgstamo gėrimo buteliukas – troškuliui numalšinti.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Renata Gaigalaitė

Dziudo ir sambo

Dziudo ir sambo užsiėmimai – kovos menas bei sportinė disciplina, vedanti į kūno bei dvasios harmoniją. Šiame užsiėmime sustiprėsite fiziškai, išmoksite apsiginti ir svarbiausia – apginti silpnesnius. Be to, lavinsite savo koordinaciją, reakcijos greitį, išmoksite tikėti ir pasitikėti savimi!

P A T K P Š S
Jurgis Atroškevičius, Rimas Antanas Kalnutis

Fechtavimas

Fechtavimas – viena iš kilniausių sporto šakų. Čia lavinamas grakštumas, išmokstama inteligentiškos kovos bei pagarbos priešininkui principų. Fechtavimas stiprina ne tik kūną, bet ir charakterį – kartu su raumenukais auga pasitikėjimas savimi bei pagarba aplinkiniams.

P A T K P Š S
X
Prenumerata