Mažųjų sportas

Mažųjų sporto užsiėmimai – tai smagios ir aktyvios sporto treniruotės! Užsiėmimų metu vaikučiai žaidžia judriuosius ir sportinius žaidimus, dalyvauja įvairiose rungtyse bei estafetėse. Be to, mažieji čia pažįsta skirtingas sporto šakas bei jų inventorių ir atranda sau mieliausią veiklą.

Mažųjų sportas
Kodas: 14-933
25.00 EUR / mėn.

Sekmadienis
Sekmadienis 16:00 - 17:00 301 kab. Ieva Kublickienė
 • Vadovai
  Ieva Kublickienė

  Ieva Kublickienė – daugkartinė Lietuvos, Europos ir pasaulio dziudo ir sambo čempionė bei prizininkė. Ieva sako, kad dar vaikystėje įklimpo į meilę šioms sporto šakoms, todėl su džiaugsmu perduoda ją kitiems – treniruoja mažuosius pipirus! :)

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Savarankiškumas
Savarankiškumas
Sveikatingumas
Sveikatingumas
Bendravimas
Bendravimas

Ką veikiame užsiėmime?

Pažintis su treneriu ir naujais sporto draugais, aplinka, sporto salės inventoriumi ir taisyklėmis

Apšilimo pratimai

Bendro fizinio lavinimo pratimai

Judrieji, lavinamieji žaidimai

Kvėpavimo pratimai

Gimnastikos ir jogos pradmenys

Tai Įdomu

 • Užsiėmimą vaikai lanko vieni, be tėvelių palydos (vaikų pasiekimus tėvai gali stebėti kiekvieno mėnesio paskutinę treniruotę ir varžybų metu).
 • Užsiėmimai vyksta ant tatamio, todėl kritimai, griuvimai dažniausiai nebūna skausmingi.
 • Treniruojamės aktyviai, todėl vaikučiai ne tik smagiai praleidžia laiką, bet ir stiprėja fiziškai.
 • Rengiame šeimų varžybas, kuriose tuos pačius pratimu atlieka 3-4 m. vaikutis ir jo tėvai. Tėveliai supranta, kad treniruotės nėra tokios lengvos kaip atrodo žiūrint iš šalies.

Kokios priemonės reikalingos?

Treniruotėms reikalinga sportinė apranga: kelnės ar šortai, marškinėliai bei neslystančios kojinaitės arba gimnastikos bateliai. Užsiėmimai vyksta ant tatamio, tad sportinė avalynė – sportiniai bateliai – nėra tinkami.

Be to, pravers vandens ar mėgstamo gėrimo buteliukas – troškuliui numalšinti.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma;
 • Sutartis galioja iki šių mokslo metų gegužės 31 d., jei norėsite sutartį nutraukti anksčiau, būtina pateikti raštišką prašymą informaciniame centre arba el. paštu;
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.;
 • Pirmas mokestis mokamas po sutarties pasirašymo per 2 d. d.;
 • Atliekant pavedimą būtina nurodyti mokėtojo kodą grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“;
 • Jei vaikas serga, reikia pristatyti med. pažymą į pirmą užsiėmimą po ligos, tuomet Jums bus pritaikyta kompensacija nuo antros sirgimo savaitės;
 • Jei praleidžiate užsiėmimus ne dėl ligos – tie užsiėmimai nėra kompensuojami;
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai yra vedami;
 • Pirmą kartą ateinant į užsiėmimus, reikia pristatyti medicininę pažymą apie bendrą sveikatos būklę (vaikams), (027/A forma).

Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 33 33
I–V 8.00–19.00 val.
Panašios veiklos
Ieva Kublickienė

Dziudo ir sambo

Dziudo ir sambo užsiėmimai – kovos menas bei sportinė disciplina, vedanti į kūno bei dvasios harmoniją. Šiame užsiėmime sustiprėsite fiziškai, išmoksite apsiginti ir svarbiausia – apginti silpnesnius. Be to, lavinsite savo koordinaciją, reakcijos greitį, išmoksite tikėti ir pasitikėti savimi!

P A T K P Š S
Audrius Tamulėnas, Jurgis Atroškevičius

Fechtavimas

Fechtavimas – viena iš kilniausių sporto šakų. Čia lavinamas grakštumas, išmokstama inteligentiškos kovos bei pagarbos priešininkui principų. Fechtavimas stiprina ne tik kūną, bet ir charakterį – kartu su raumenukais auga pasitikėjimas savimi bei pagarba aplinkiniams.

P A T K P Š S
X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata