Meninis plaukimas

Meninis plaukimas – neabejotinai viena kūrybiškiausių sporto šakų, kurioje derinami plaukimo, gimnastikos, akrobatikos ir šokio elementai. Šių treniruočių metu sustiprinsite visą organizmą, suformuosite dailias kūno linijas, išmoksite grakščiai judėti tiek vandenyje, tiek sausumoje, pagerinsite bendrą estetikos supratimą. Be to, išmoksite šokio judesių, kurie tiks ir baseinui, ir šokių aikštelei.

Svarbu. Rekomenduojame atsinešti nuosavą plaukų džiovintuvą. Esant poreikiui, tėveliai galės padėti savo vaikams persirengti, o po to laukti Sveikatingumo komplekso fojė (prie akvariumų).

Meninis plaukimas
Kodas: 14-402
61.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 16:30 - 17:15 S01 Renata Kveinytė-Lukoševičė
Antradienis
Antradienis 17:15 - 18:00 Didysis baseinas Renata Kveinytė-Lukoševičė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 16:30 - 17:15 Mini krepšinio salė Renata Kveinytė-Lukoševičė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 17:15 - 18:00 Didysis baseinas Renata Kveinytė-Lukoševičė
  • Vadovai
    Renata Kveinytė-Lukoševičė

    neformaliojo švietimo mokytoja, viena iš meninio plaukimo Lietuvoje pradininkių, garbingai atstovavusi šią sporto šaką. Mūsų centre Renata dirba net su mažiausiais plaukikais ir kartu kuria įstabų šokį ant vandens.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas

Ką veikiame užsiėmime?

Pažintis su meninio plaukimo istorija.

Šuolių į vandenį pradmenys.

Nėrimas užlaikant kvėpavimą.

Plaukimo tobulinimas.

Bendras fizinis pasiruošimas (jėgos ir ištvermės pratimai, lavinantys raumenyną).

Gimnastika (špagatų tempimas ir kiti pratimai, lavinantys lankstumą).

Akrobatika (kūlversčiai, stovėsenos ant galvos ir rankų).

Choreografija (įvairūs šokio elementai, baleto pradmenys prie lazdos). 

Šokio ant vandens kūrimas.

Tai įdomu

  • Meniniame plaukime grupė arba vienas plaukikas pagal muziką, sinchroniškai atlieka įvairias figūras ir elementus. Pradedant nuo stovėsenos žemyn galva vandenyje, baigiant špagatais ir salto virš vandens!
  • Užsiėmimai vyksta baseine ir salėje.
  • Gimtadienio šventės baseine – mūsų užsiėmimų dalis.
  • Špagatas – nėra skausmingas „siaubas baubas“, jei daromas palengva.
  • Šokis ant vandens, pasipuošus dailiais kostiumėliais – ką gražesnio ir gaivesnio esate matę?

Kokios priemonės reikalingos?

Iš pradžių reikėtų maudymosi aprangos, plaukimo kepuraitės, akinių, higienos reikmenų, rankšluosčio bei šlepečių neslystančiu padu bei nosiuko (užspaudo, dedamo ant nosies ir saugančio nuo vandens patekimo). Vėliau reikėtų įsigyti vienodus maudymosi kostiumėlius ir galvų apdangalus.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

  • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
  • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
  • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
  • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
  • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
  • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
  • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Lada Urbanovič, Žana Skridlienė, Liucija Balsienė, Jurga Simanavičienė, Rasa Pabrėžaitė, Ignas Barkauskas, Natalija Zareckaja, Aivaras Šalkauskas, Gerūta Griciuvienė, Dominykas Spudvilas, Olga Semionova, Egidijus Tindžiulis, Diana Kindurienė, Simona Sigariova, Nijolė Gaidulytė, Beata Saldukaitienė, Renata Kveinytė-Lukoševičė, Miglė Stipinienė, Jūratė Raminta Vaznelienė, Lina Miežienė

Plaukimas Didžiajame baseine

Plaukimo treniruotės Didžiajame baseine – smagus būdas gerinti plaukimo įgūdžius! Užsiėmimuose mankštinamas ir kūnas, ir vaizduotė: vaikai mokosi plaukti su žaismingais pagalbininkais (su kamuoliais, makaronais) bei sprendžia rimtas užduotis – ką daryti, jei tenka plaukti su rūbais? O jei sustingsta raumenys? Ir kaip įsitverti šiaudo, kad jis iš tiesų pagelbėtų?

P A T K P Š S
Nijolė Gaidulytė, Aivaras Šalkauskas

Plaukimas su pelekais

Povandeninis plaukimas – vandens sportas, jungiantis įvairius plaukimo po vandeniu bei nardymo būdus. Mūsų centre vaikai išmoksta plaukti su pelekais bei plaukti su balionais į tolį, vysto raumenų, organizmo ištvermę ir stiprina savo širdelę.

P A T K P Š S
X
Prenumerata