Meninis plaukimas

Meninis plaukimas – neabejotinai viena kūrybiškiausių sporto šakų, kurioje derinami plaukimo, gimnastikos, akrobatikos ir šokio elementai. Šių treniruočių metu sustiprinsite visą organizmą, suformuosite dailias kūno linijas, išmoksite grakščiai judėti tiek vandenyje, tiek sausumoje, pagerinsite bendrą estetikos supratimą. Be to, išmoksite šokio judesių, kurie tiks ir baseinui, ir šokių aikštelei.

Paslaugų sutartis naujam sezonui galėsite sudaryti Informaciniame centre ir internetu jau netrukus – nuo 2019 m. birželio 17 d.

Meninis plaukimas
Kodas: 14-402
61.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 16:30 - 17:15 S01 Renata Kveinytė-Lukoševičė
Antradienis
Antradienis 17:15 - 18:00 Didysis baseinas Renata Kveinytė-Lukoševičė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 16:30 - 17:15 Mini krepšinio salė Renata Kveinytė-Lukoševičė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 17:15 - 18:00 Didysis baseinas Renata Kveinytė-Lukoševičė
 • Vadovai
  Renata Kveinytė-Lukoševičė

  neformaliojo švietimo mokytoja, viena iš meninio plaukimo Lietuvoje pradininkių, garbingai atstovavusi šią sporto šaką. Mūsų centre Renata dirba net su mažiausiais plaukikais ir kartu kuria įstabų šokį ant vandens.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas

Ką veikiame užsiėmime?

Pažintis su meninio plaukimo istorija.

Šuolių į vandenį pradmenys.

Nėrimas užlaikant kvėpavimą.

Plaukimo tobulinimas.

Bendras fizinis pasiruošimas (jėgos ir ištvermės pratimai, lavinantys raumenyną).

Gimnastika (špagatų tempimas ir kiti pratimai, lavinantys lankstumą).

Akrobatika (kūlversčiai, stovėsenos ant galvos ir rankų).

Choreografija (įvairūs šokio elementai, baleto pradmenys prie lazdos). 

Šokio ant vandens kūrimas.

Tai įdomu

 • Meniniame plaukime grupė arba vienas plaukikas pagal muziką, sinchroniškai atlieka įvairias figūras ir elementus. Pradedant nuo stovėsenos žemyn galva vandenyje, baigiant špagatais ir salto virš vandens!
 • Užsiėmimai vyksta baseine ir salėje.
 • Gimtadienio šventės baseine – mūsų užsiėmimų dalis.
 • Špagatas – nėra skausmingas „siaubas baubas“, jei daromas palengva.
 • Šokis ant vandens, pasipuošus dailiais kostiumėliais – ką gražesnio ir gaivesnio esate matę?

Kokios priemonės reikalingos?

Iš pradžių reikėtų maudymosi aprangos, plaukimo kepuraitės, akinių, higienos reikmenų, rankšluosčio bei šlepečių neslystančiu padu bei nosiuko (užspaudo, dedamo ant nosies ir saugančio nuo vandens patekimo). Vėliau reikėtų įsigyti vienodus maudymosi kostiumėlius ir galvų apdangalus.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki šių mokslo metų gegužės 31 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik kalendorinio mėnesio paskutinę dieną, pateikus raštišką prašymą ir visiškai atsiskaičius su Paslaugų teikėju už iki sutarties nutraukimo suteiktas paslaugas. Iki sutarties nutraukimo datos jums teikiamos sutartyje numatytos paslaugos.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre arba perkant paslaugas internetu, apmokama iš karto arba bankiniu pavedimu per 24 val. po pasirašymo.
 • Atliekant pavedimą būtina nurodyti mokėtojo kodą grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“.
 • Jei praleidžiate užsiėmimus ne dėl ligos – tie užsiėmimai nėra kompensuojami.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai yra vedami.
Panašios veiklos
Diana Kindurienė, Nijolė Gaidulytė, Renata Kveinytė-Lukoševičė, Jūratė Raminta Vaznelienė, Lina Miežienė, Žana Skridlienė, Liucija Balsienė, Jurga Simanavičienė, Rasa Pabrėžaitė, Ignas Barkauskas, Natalija Zareckaja, Eglė Kunickaitė, Aivaras Šalkauskas, Ilja Gorban, Gerūta Griciuvienė, Miglė Banytė, Dominykas Spudvilas, Egidijus Tindžiulis, Simona Sigariova, Lada Urbanovič

Plaukimas Didžiajame baseine

Plaukimo treniruotės Didžiajame baseine – smagus būdas gerinti plaukimo įgūdžius! Užsiėmimuose mankštinamas ir kūnas, ir vaizduotė: vaikai mokosi plaukti su žaismingais pagalbininkais (su kamuoliais, makaronais) bei sprendžia rimtas užduotis – ką daryti, jei tenka plaukti su rūbais? O jei sustingsta raumenys? Ir kaip įsitverti šiaudo, kad jis iš tiesų pagelbėtų?

P A T K P Š S
Nijolė Gaidulytė, Aivaras Šalkauskas

Plaukimas su pelekais

Povandeninis plaukimas – vandens sportas, jungiantis įvairius plaukimo po vandeniu bei nardymo būdus. Mūsų centre vaikai išmoksta plaukti su pelekais bei plaukti su balionais į tolį, vysto raumenų, organizmo ištvermę ir stiprina savo širdelę.

P A T K P Š S
X
Prenumerata