Mėnulio teatro studija

Mėnulio teatro studija gimė kartu su spektakliu „Kai sekiau Tave...“, kuris buvo pastatytas „TeatrAš“ aktorių trupės. Tai atvejis, kai naujus vėjus ir pokyčių poreikį atnešė aktorių pasišventimas ir noras dirbti. Dabar esame pasiruošę kurti daugiau nei kada nors! Mėnulio teatre pažinsite aktorinio meistriškumo pagrindus, aktorinius etiudus, improvizuosite, statysite įvairias kompozicijas ir spektaklius. Sezoną tradiciškai uždarysite naujo spektaklio parodymu „Kultūros nakties“ programoje!

Mėnulio teatro studija
Kodas: 07-004
25.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 16:40 - 18:10 216 kab. Margo Karachanianc-Sirusienė
Trečiadienis
Trečiadienis 16:40 - 18:10 316 kab. Margo Karachanianc-Sirusienė
 • Vadovai
  Margo Karachanianc-Sirusienė

  aktorė, režisierė, neformaliojo švietimo mokytoja, mylinti teatro meną ir taikantį jį skirtingose erdvėse ir veiklose. Jos aistra – matyti, kaip iš mažų vaizdų, kvapų, skonių, jausmų, trumpiausių minčių, aplamdytų scenarijų, akimirkų, užsidegusių akių ir aktorių pasišventimo gimsta spektaklis, sutalpinęs savyje daugiau, nei galima perteikti vaizdais, garsais bei tekstu.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas

Ką veikiame užsiėmime?

Aktorinio meistriškumo pagrindai

Etiudų kūrimas ir vaidinimas

Improvizavimas (nesivadovavimas pjesėmis)

Spektaklių peržiūros ir aptarimas

Kompozicijų ir spektaklių statymas

Tai įdomu

 • Studijoje siekiame tapti ne tik aktoriais, bet ir asmenybėmis, sugebančiomis prisiimti atsakomybę, kurti, palaikyti šalia esantį, mokytis iš klaidų, analizuoti, draugauti, stebėti, jausti, kristi, keltis ir eiti toliau.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Renata Pėželienė

Teatro studija „Dėmesio. Pradedam!“

Teatro studija „Dėmesio. Pradedam!“ – tai vieta, kurioje galėsite pasiekti asmeninę sėkmę, mokantis teatrinio meno pagrindų. Čia ugdysite saviraišką, lavinsite vaizduotę, drąsą, atlikimo raišką. Smagiai improvizuosite „čia ir dabar“. Kursite pasirodymus... ir žengsite pirmuosius žingsnius į sceną! :)

P A T K P Š S
Mindaugas Valiukas

Jaunimo serialas

Jaunimo serialas – tai kūrybinės dirbtuvės, kuriose mokysitės vaidybos ir scenaristikos pagrindų, ir tuo pačiu metu kursite savo serialą. Aktoriais, žinoma, tapsite patys. Darbas prieš ir pačioje filmavimo aikštelėje virte virs... todėl gausite progų išbandyti ir kitas – grimerio, kostiumų dailininko, apšvietėjo, operatoriaus ir net montuotojo profesijas.

P A T K P Š S
X
Prenumerata