Miuziklas

Miuziklas – tai muzika, šokis, teatras, scenografija... garso režisūra. Šiame būrelyje galėsite pažinti visas šias meno sritis ir lavinti savo artistiškumą. Vaidinsite, dainuosite, šoksite, įsijausite į siužetus nuo jausmingojo „Mažojo princo“ iki Lietuvos istorijos. Kitaip tariant, artimai bendrausite su literatūra. Kadangi miuziklas sceninis žanras, užsiimsite aktyvia koncertine veikla ir rodysite savo kūrinius platesnei auditorijai.

Svarbu. Norėdami lankyti užsiėmimus, registruokitės „Stodami į eilę“.

Miuziklas
Kodas: 05-030
30.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 18:00 - 19:30 306 kab. Violeta Serbintienė
Trečiadienis
Trečiadienis 18:00 - 19:30 306 kab. Violeta Serbintienė
 • Vadovai
  Violeta Serbintienė

  miuziklų siužetų ir dainų tekstų autorė. Violetos miuziklai buvo pastatyti Lietuvos miestų scenose, o sukurti performansai rodomi Madrido gatvėse. Miuziklai orientuoti į pažinimą, todėl skatina kūrybiškumą, domėjimąsi istorija, asmenybėmis, literatūra. Violeta, būdama atvira, drąsi ir nuoširdi, greitai randa ryšį su jaunimu, atskleidžia jų gebėjimus bei geriausias charakterio savybes.

  www.youtube.com/watch?v=6pEiRUA-xac&t=588s

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas

Ką veikiame užsiėmime?

Pažintis su kūriniais.

Improvizacijos, vokaliniai, judesio ir ritminiai pratimai.

Miuziklų statymas ir koncertinė veikla.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Danguolė Aukselienė, Vaiva Kriščiokaitytė, Lina Poškytė

Vokalinė studija KIVI

KIVI – vienas profesionaliausių vaikų ir jaunimo chorų Lietuvoje, išskirtinai dainuojantis populiariąją muziką ir džiazą, a cappella stiliumi. Tai choras, kuriame kiekvienas suras savo tikslą. Jei nori dainuoti – išmoksi, jei atėjai gerai praleisti laiką – mes tai garantuojame, jei atėjai susirasti draugų – tau tikrai pavyks.

P A T K P Š S
Kostas Stončius, Andrius Damušis, Monika Keblaitė

Gitaros studija

Gitaros studija – vieta, kurioje mokysitės valdyti instrumentą, ne tiesiog atkartoti kūrinius. Per gitarą pažinsite bliuzą, baladę ir klasikinę muziką, grosite lengvai ir įnirtingai, keliausite per įvairiausius stilius, kūrinius ir natų sūkurius – ir taip prisijaukinsite gitarą.

P A T K P Š S
X
Prenumerata