Neoklasikinio šokio studija

Neoklasikinio šokio studija – tiems, kurie neabejingi klasikinio šokio pagrindu sukurtoms šiuolaikinėms kompozicijoms! Studijoje pirmiausia mokysitės baleto pagrindų (taisyklingos laikysenos, rankų bei kojų pozicijų, elegancijos), po to, pasitelkdami klasikinį baletą ir išraiškos šokį, pažinsite šokių kompozicijas, spektaklius, dalyvausite konkursuose bei festivaliuose.

Svarbu. Jeigu norite lankyti užsiėmimus, registruokitės „Stodami į eilę“. Susirinkus grupei, pakviesime išsibandyti ir jei patiks – sudaryti paslaugų sutartį.

Neoklasikinio šokio studija
Kodas: 01-038
32.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 19:40 - 21:10 Mėlynoji salė Martynas Kavaliauskas
Šeštadienis
Šeštadienis 15:30 - 17:00 Geltonoji salė Martynas Kavaliauskas
Neoklasikinio šokio studija
Kodas: 01-039
25.00 EUR / mėn.

Sekmadienis
Sekmadienis 10:00 - 11:00 Geltonoji salė Martynas Kavaliauskas
 • Vadovai
  Martynas Kavaliauskas

  choreografas-pedagogas, daug metų šokęs Klaipėdos, Kauno, Panevėžio muzikiniuose teatruose, ansamblyje „Lietuva“, Andželikos Cholinos spektakliuose, istorinio šokio ansamblyje „Saltanda“ ir „Festa Cortese“ bei Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Martynas karjerą pradėjo Vilniaus baleto mokykloje, tobulėjo ir magistro studijas baigė Klaipėdos universitete, teko stažuotis Stokholmo universitetinėje šokio kolegijoje Danshogskolan. Choreografas jau daugiau nei 12 metų šokio paslapčių moko vaikus ir suaugusiuosius.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas

Ką veikiame užsiėmimuose?

Baleto pagrindai

Kūno elegancija

Ritmo ir muzikinio pojūtis

Laikysena ir koordinacija

Išraiškos šokis ir improvizacija

Šokių kompozicijos

Spektakliai

Tai įdomu

 • Neoklasikinis šokis – tai meno rūšis, susidedanti iš klasikinio šokio (baleto), išraiškos šokio, improvizacijos, vaidybos (pantomimos) ir muzikos, sujungtų į vientisą scenos veiksmą.
 • Studijoje svarbu ne tik taisyklinga technika, bet ir meilė šokiui, kūrybai.

Kokios priemonės reikalingos?

Judesių nevaržanti apranga ir avalynė (čežutės).

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Rokas Šaltenis

Breikas

Breikas – šokis, užburiantis energija, ekspresija bei originalumu, išsiskiriantis dinamika ir akrobatiniais judesiais. Jame susitinka kapueira su svingu, salsa su gimnastika, cirkas su komedija, afrikiečiai su indėnais, Bruce Lee su Rambo. Užsiėmimuose pažinsite visus pagrindinius breiko elementus, išeisite iš monotonijos ir drąsiai šoksite nuo galvos iki kojų!

P A T K P Š S
Daiva Veliulytė

Lindihopas

Lindihopas – pašėlęs šokis, kuriame galite šaukti, bėgti, trypti ir nevaržyti savęs! Čia išmoksite laisvo lindihopo šokio, improvizacijų, taip pat – pajausti muziką ir ritmą. O magiškos istorijos, retro filmų peržiūros ir madų šou nukels jus į XX a. tarpukarį – svingo ir juodai baltų batelių rojų!

P A T K P Š S
X
Prenumerata