Patyriminės repo sesijos

Patyriminės repo sesijos – drąsių ir iškalbingų, ar norinčių tokiais tapti vieta! Džordanas Petersonas yra pasakęs „jei moki mąstyti, kalbėti ir rašyti, esi mirtinas ginklas“, todėl sesijose sujungsite šias sritis į vieną ir imsitės repo! Čia nebus mokytojų–mokinių, vietoj jų stovės draugai, padėsiantys siekti norimų užmojų. Kartu su jais mokysitės rimavimo, atlikimo ir atpalaidavimo technikų, lavinsite intuiciją ir drąsą pasitikėti ja. Gausite progų išbandyti save ne tik kūrėjo, bet ir komandos žaidėjo, lyderio, atlikėjo ar stebėtojo vaidmenyse!

Svarbu! Registracija į užsiėmimus vyksta žemiau pateiktoje formoje.

Patyriminės repo sesijos
Kodas: 04-010
30.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 16:00 - 17:30 Geltonoji salė
Trečiadienis
Trečiadienis 16:00 - 17:30 Geltonoji salė
 • Vadovai
  Lukas Kulikauskas

  neformalaus ugdymo išpažinėjas, savo gyvenimą remiantis fantazijos, mąstymo laisvės ir nuoseklaus darbo principais. Lukas, didžiąją savo kūrybos dalį atidavęs repui ir edukologijai, tvirtai tiki, kad šiuolaikinis jaunimas nori gelbėti pasaulį. Pats laiko šį frontą ir ieško būdų, kaip tai daryti kuo autentiškiau ir prasmingiau savo artimiausioje aplinkoje!

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas
Savęs pažinimas
Savęs pažinimas

Ką veikiame užsiėmime?

Įvairių rimavimo, atlikimo, atsipalaidavimo technikų mokymasis.

Savito (iš)komunikavimo stiliaus paieškos. 

Domėjimasis retorika, poezija, kinu ir kitomis su repu susijusiomis sritimis.

Susitikimai su savo sričių žinovais.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki šių mokslo metų gegužės 31 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik kalendorinio mėnesio paskutinę dieną, pateikus raštišką prašymą ir visiškai atsiskaičius su Paslaugų teikėju už iki sutarties nutraukimo suteiktas paslaugas. Iki sutarties nutraukimo datos jums teikiamos sutartyje numatytos paslaugos.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre arba perkant paslaugas internetu, apmokama iš karto arba bankiniu pavedimu per 24 val. po pasirašymo. Negavus apmokėjimo laiku, sutartis gali būti vienašališkai nutraukta.
 • Atliekant pavedimą būtina nurodyti mokėtojo kodą grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“.
 • Jei vaikas serga, reikia pristatyti med. pažymą į pirmą užsiėmimą po ligos, tuomet Jums bus pritaikyta kompensacija nuo antros sirgimo savaitės.
 • Jei praleidžiate užsiėmimus ne dėl ligos – tie užsiėmimai nėra kompensuojami.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai yra vedami.
 • Pirmą kartą ateinant į užsiėmimus, reikia pristatyti medicininę pažymą apie bendrą sveikatos būklę (vaikams), (027/A forma).
Panašios veiklos
Justina Kaminskaitė, Aušra Norvilaitė, Rasa Kaušiūtė

Balso studija

Balso studija – vieta, kur karaliauja džiazas! Čia išmoksite dainuoti šiuo stiliumi, o jei norėsite – ir kitais, tik turėkite užsidegimo! Pasitelkus specialias balso lavinimo metodikas ir individualų darbą, jūsų balsas taps instrumentu, derančių prie įvairiausių muzikos stilių.

P A T K P Š S
Danguolė Aukselienė, Vaiva Kriščiokaitytė

Vokalinė džiazo studija KIVI

KIVI – vienas profesionaliausių jaunimo chorų Lietuvoje, išskirtinai dainuojantis tik A Cappella stiliumi. Tai choras, kuriame kiekvienas suras savo tikslą. Jei nori dainuoti – išmoksi, jei atėjai gerai praleisti laiką – mes tai garantuojame, jei atėjai susirasti draugų – tau tai tikrai pavyks.

P A T K P Š S
X
Prenumerata