Plaukimas Didžiajame baseine

Plaukimo treniruotės Didžiajame baseine – smagus būdas gerinti plaukimo įgūdžius! Užsiėmimuose mankštinamas ir kūnas, ir vaizduotė: vaikai mokosi plaukti su žaismingais pagalbininkais (su kamuoliais, makaronais) bei sprendžia rimtas užduotis – ką daryti, jei tenka plaukti su rūbais? O jei sustingsta raumenys? Ir kaip įsitverti šiaudo, kad jis iš tiesų pagelbėtų?

Treniruočių metu tobulinami plaukimo būdai: krauliu, nugara, krūtine, delfinu.

Plaukimo Didžiajame baseine lygiai

I lygis:

  • pirmus metus lankantys užsiėmimus Didžiajame baseine;
  • turintys silpnus plaukimo įgūdžius.

II lygis:

  • antrus metus ir ilgiau lankantys užsiėmimus Didžiajame baseine;
  • gebantys nuplaukti 50 m be sustojimo;
  • turintys tinkamo kvėpavimo įgūdžius;
  • plaukiantys bent dviem plaukimo stiliais: krauliu (krūtine, nugara).

Plaukimo treniruotes Didžiajame baseine lankančios mokyklos

  • Vilniaus Žvėryno gimnazija
  • Vilniaus Žemynos progimnazija
  • Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras
  • Vilniaus Genio pradinė mokykla (programa „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje – 2016“)
  • Vilniaus Volungės darželis – mokykla (programa „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje – 2016“)
  • Vilniaus prancūzų mokykla
  • VALC Saviraiškos studija
I gr. (I lygis) • 8–12 metų • Pn
Vadovai: D. Kindurienė (Veiklos kodas: 14-159)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-159
26.00 EUR / mėn.

Penktadienis
Penktadienis 14:15 - 15:00 Didysis baseinas (1 takelis) Diana Kindurienė
II gr. (I, II lygis) • 10-13 • Pn
Vadovai: D. Kindurienė (Veiklos kodas: 14-160)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-160
29.00 EUR / mėn.

Penktadienis
Penktadienis 15:00 - 15:45 Didysis baseinas (2 takelis) Diana Kindurienė
III gr. (I, II lygis) • 13–19 metų • Pn
Vadovai: D. Kindurienė (Veiklos kodas: 14-161)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-161
29.00 EUR / mėn.

Penktadienis
Penktadienis 15:45 - 16:30 Didysis baseinas (2 takelis) Diana Kindurienė
IV gr. (II lygis) • 13–19 metų • Sk
Vadovai: D. Kindurienė (Veiklos kodas: 14-162)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-162
29.00 EUR / mėn.

Sekmadienis
Sekmadienis 11:15 - 12:00 Didysis baseinas (1 takelis) Diana Kindurienė
V gr. (I lygis) • 8–12 metų • Pr, Tr
Vadovai: D. Kindurienė (Veiklos kodas: 14-163)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-163
53.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 15:45 - 16:30 Didysis baseinas (2 takelis) Diana Kindurienė
Trečiadienis
Trečiadienis 15:45 - 16:30 Didysis baseinas (2 takelis) Diana Kindurienė
VI gr. (II lygis) • 13–19 metų • Pr, Tr
Vadovai: D. Kindurienė (Veiklos kodas: 14-164)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-164
53.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 16:30 - 17:15 Didysis baseinas (2 takelis) Diana Kindurienė
Trečiadienis
Trečiadienis 16:30 - 17:15 Didysis baseinas (2 takelis) Diana Kindurienė
VII gr. (I, II lygis) • 8–12 metų • An, Kt
Vadovai: D. Kindurienė (Veiklos kodas: 14-165)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-165
53.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 15:45 - 16:30 Didysis baseinas (2 takelis) Diana Kindurienė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 15:45 - 16:30 Didysis baseinas (2 takelis) Diana Kindurienė
VIII gr. (II lygis) • 13–19 metų • An, Kt
Vadovai: D. Kindurienė (Veiklos kodas: 14-166)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-166
53.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 16:30 - 17:15 Didysis baseinas (2 takelis) Diana Kindurienė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 16:30 - 17:15 Didysis baseinas (2 takelis) Diana Kindurienė
IX gr. (I lygis) • 7–9 metų • Sk
Vadovai: D. Kindurienė (Veiklos kodas: 14-191)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-191
29.00 EUR / mėn.

Sekmadienis
Sekmadienis 09:00 - 09:45 Didysis baseinas (1 takelis) Diana Kindurienė
X gr. (I lygis) • 9–12 metų • Sk
Vadovai: D. Kindurienė (Veiklos kodas: 14-199)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-199
29.00 EUR / mėn.

Sekmadienis
Sekmadienis 10:30 - 11:15 Didysis baseinas (1 takelis) Diana Kindurienė
XI gr. (I, II lygis) • 7-12 metų • Tr
Vadovai: D. Spudvilas (Veiklos kodas: 14-176)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-176
29.00 EUR / mėn.

Trečiadienis
Trečiadienis 16:30 - 17:15 Didysis baseinas (1 takelis) Dominykas Spudvilas
XII gr. (II lygis) • 12–16 metų • Pn
Vadovai: D. Spudvilas (Veiklos kodas: 14-175)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-175
29.00 EUR / mėn.

Penktadienis
Penktadienis 17:15 - 18:00 Didysis baseinas (3 takelis) Dominykas Spudvilas
XIII gr. (I lygis) • 7-10 metų • Pr
Vadovai: D. Spudvilas (Veiklos kodas: 14-177)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-177
29.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 14:15 - 15:00 Didysis baseinas (1 takelis) Dominykas Spudvilas
XIV gr. (II lygis) • 12–16 metų • Pr, Pn
Vadovai: D. Spudvilas (Veiklos kodas: 14-180)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-180
53.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 16:30 - 17:15 Didysis baseinas (1 takelis) Dominykas Spudvilas
Penktadienis
Penktadienis 16:30 - 17:15 Didysis baseinas (1 takelis) Dominykas Spudvilas
XV gr. (II lygis) + salė 1 • 10-13 • Št
Vadovai: M. Banytė (Veiklos kodas: 14-196)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-196
37.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 08:15 - 09:00 S105 Miglė Banytė
XVI gr. (I, II lygis) + salė 1 • 10–14 metų • Št
Vadovai: E. Tindžiulis (Veiklos kodas: 14-197)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-197
37.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 10:30 - 11:15 S105 Egidijus Tindžiulis
XVII gr. (II lygis) • 14–17 metų • Tr, Pn
Vadovai: Ž. Skridlienė (Veiklos kodas: 14-115)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-115
53.00 EUR / mėn.

Trečiadienis
Trečiadienis 17:15 - 18:00 Didysis baseinas (1 takelis) Žana Skridlienė
Penktadienis
Penktadienis 17:15 - 18:00 Didysis baseinas (1 takelis) Žana Skridlienė
XVIII gr. (II lygis) • 10–12 metų • Tr, Pn
Vadovai: Ž. Skridlienė (Veiklos kodas: 14-116)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-116
53.00 EUR / mėn.

Trečiadienis
Trečiadienis 18:00 - 18:45 Didysis baseinas (3 takelis) Žana Skridlienė
Penktadienis
Penktadienis 18:00 - 18:45 Didysis baseinas (4 takelis) Žana Skridlienė
XIX gr. (II lygis) • 13–16 metų • Tr, Pn
Vadovai: Ž. Skridlienė (Veiklos kodas: 14-114)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-114
53.00 EUR / mėn.

Trečiadienis
Trečiadienis 15:45 - 16:30 Didysis baseinas (4 takelis) Žana Skridlienė
Penktadienis
Penktadienis 15:45 - 16:30 Didysis baseinas (4 takelis) Žana Skridlienė
XX gr. (II lygis) • 10-13 • Tr, Pn
Vadovai: Ž. Skridlienė (Veiklos kodas: 14-113)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-113
53.00 EUR / mėn.

Trečiadienis
Trečiadienis 15:00 - 15:45 Didysis baseinas (4 takelis) Žana Skridlienė
Penktadienis
Penktadienis 15:00 - 15:45 Didysis baseinas (4 takelis) Žana Skridlienė
XXI gr. (II lygis) • 10-13 • An, Kt
Vadovai: Ž. Skridlienė (Veiklos kodas: 14-112)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-112
53.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 15:00 - 15:45 Didysis baseinas (4 takelis) Žana Skridlienė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 15:00 - 15:45 Didysis baseinas (4 takelis) Žana Skridlienė
XXII gr. (I lygis) • 9Ÿ–14 metų • Št
Vadovai: Ž. Skridlienė (Veiklos kodas: 14-109)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-109
29.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 12:00 - 12:45 Didysis baseinas (4 takelis) Žana Skridlienė
XXIII gr. (II lygis) • 8-10m. • Št
Vadovai: Ž. Skridlienė (Veiklos kodas: 14-110)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-110
29.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 09:45 - 10:30 Didysis baseinas (1 takelis) Žana Skridlienė
XXIV gr. (I,II lygis) • 7-9 metų • An, Kt
Vadovai: Ž. Skridlienė (Veiklos kodas: 14-111)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-111
45.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 14:15 - 15:00 Didysis baseinas (2 takelis) Žana Skridlienė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 14:15 - 15:00 Didysis baseinas (1 takelis) Žana Skridlienė
XXV gr. (I, II lygis) + šuoliai į vandenį • 7-10 metų • Pr, Tr
Vadovai: L. Balsienė (Veiklos kodas: 14-133)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-133
45.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 14:15 - 15:00 Didysis baseinas (1 takelis) Liucija Balsienė
Trečiadienis
Trečiadienis 14:15 - 15:00 Didysis baseinas (2 takelis) Liucija Balsienė
XXVI gr. (I, II lygis) • 8–11 metų • An, Kt
Vadovai: L. Miežienė, L. Miežienė (Veiklos kodas: 14-135)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-135
53.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 15:00 - 15:45 Didysis baseinas (3 takelis) Lina Miežienė,Lina Miežienė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 15:00 - 15:45 Didysis baseinas (1 takelis) Lina Miežienė,Lina Miežienė
XXVII gr. (I, II lygis) • 11–16 • Pr, Tr
Vadovai: L. Balsienė (Veiklos kodas: 14-138)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-138
53.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 18:45 - 19:30 Didysis baseinas (1 takelis) Liucija Balsienė
Trečiadienis
Trečiadienis 19:30 - 20:15 Didysis baseinas (1 takelis) Liucija Balsienė
XXVIII gr. (I, II lygis) • 12-15 metų • An, Kt
Vadovai: L. Balsienė (Veiklos kodas: 14-136)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-136
53.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 17:15 - 18:00 Didysis baseinas (4 takelis) Liucija Balsienė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 17:15 - 18:00 Didysis baseinas (2 takelis) Liucija Balsienė
XXIX gr. (II lygis) • 12–15 metų • Pr, Tr
Vadovai: L. Balsienė (Veiklos kodas: 14-137)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-137
53.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 16:30 - 17:15 Didysis baseinas (1 takelis) Liucija Balsienė
Trečiadienis
Trečiadienis 17:15 - 18:00 Didysis baseinas (2 takelis) Liucija Balsienė
XXX gr. (I, II lygis) • 9–11 metų • Pr, Tr
Vadovai: L. Balsienė (Veiklos kodas: 14-134)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-134
53.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 15:00 - 15:45 Didysis baseinas (4 takelis) Liucija Balsienė
Trečiadienis
Trečiadienis 15:00 - 15:45 Didysis baseinas (3 takelis) Liucija Balsienė
XXXI gr. (II lygis) • 8–14 metų • An, Pn
Vadovai: J. Simanavičienė (Veiklos kodas: 14-129)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-129
53.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 15:00 - 15:45 Didysis baseinas (1 takelis) Jurga Simanavičienė
Penktadienis
Penktadienis 15:00 - 15:45 Didysis baseinas (1 takelis) Jurga Simanavičienė
XXXII gr. (I lygis) • 7-12 metų • Št
Vadovai: J. Simanavičienė (Veiklos kodas: 14-126)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-126
29.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 16:30 - 17:15 Didysis baseinas (1 takelis) Jurga Simanavičienė
XXXIII gr. (I, II lygis) • 8–14 metų • Pn
Vadovai: J. Simanavičienė (Veiklos kodas: 14-128)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-128
29.00 EUR / mėn.

Penktadienis
Penktadienis 18:00 - 18:45 Didysis baseinas (1 takelis) Jurga Simanavičienė
XXXIV gr. (II lygis) • 9–16 metų • An, Kt
Vadovai: J. Simanavičienė (Veiklos kodas: 14-130)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-130
53.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 19:30 - 20:15 Didysis baseinas (2 takelis) Jurga Simanavičienė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 19:30 - 20:15 Didysis baseinas (1 takelis) Jurga Simanavičienė
XXXV gr. (II lygis) • 10–18 metų • Št
Vadovai: I. Gorban (Veiklos kodas: 14-127)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-127
37.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 16:30 - 17:15 Mini krepšinio salė Ilja Gorban
XXXVI gr. (I lygis) • 7˜˜˜–12 metų • Pn
Vadovai: J. Simanavičienė (Veiklos kodas: 14-125)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-125
26.00 EUR / mėn.

Penktadienis
Penktadienis 14:15 - 15:00 Didysis baseinas (1 takelis) Jurga Simanavičienė
XXXVII gr. (II lygis) • 7–15 metų • Pr
Vadovai: , R. Pabrėžaitė (Veiklos kodas: 14-101)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-101
29.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 19:30 - 20:15 Didysis baseinas, 4 takelis ,Rasa Pabrėžaitė
XXXIX gr. (III lygis) • 12–18 metų • Št
Vadovai: M. Banytė (Veiklos kodas: 14-184)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-184
29.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 12:00 - 12:45 Didysis baseinas (1 takelis) Miglė Banytė
XXXX gr. (I, II lygis) • 10–15 metų • Pr, Kt
Vadovai: G. Griciuvienė (Veiklos kodas: 14-187)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-187
53.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 15:45 - 16:30 Didysis baseinas (4 takelis) Gerūta Griciuvienė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 16:30 - 17:15 Didysis baseinas (3 takelis) Gerūta Griciuvienė
XXXXI gr. (I, II lygis) • 10–15 metų • Pr, Kt
Vadovai: G. Griciuvienė (Veiklos kodas: 14-188)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-188
53.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 17:15 - 18:00 Didysis baseinas (1 takelis) Gerūta Griciuvienė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 18:00 - 18:45 Didysis baseinas (2 takelis) Gerūta Griciuvienė
XXXXII gr. (I, II lygis) • 10–15 metų • Pr, Kt
Vadovai: G. Griciuvienė (Veiklos kodas: 14-186)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-186
53.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 15:00 - 15:45 Didysis baseinas (3 takelis) Gerūta Griciuvienė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 15:00 - 15:45 Didysis baseinas (3 takelis) Gerūta Griciuvienė
XXXXIII gr. Plaukimas (I, II lygis) • 6–12 metų • Pr, Tr, Pn
Vadovai: E. Kunickaitė (Veiklos kodas: 14-144)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-144
58.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 09:00 - 09:45 Didysis baseinas (3 takelis) Eglė Kunickaitė
Trečiadienis
Trečiadienis 09:00 - 09:45 Didysis baseinas (3 takelis) Eglė Kunickaitė
Penktadienis
Penktadienis 09:00 - 09:45 Didysis baseinas (3 takelis) Eglė Kunickaitė
XXXXIV gr. (I, II lygis) • 7-13 metų • An, Kt
Vadovai: M. Banytė (Veiklos kodas: 14-139)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-139
45.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 09:00 - 09:45 Didysis baseinas (2 takelis) Miglė Banytė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 09:00 - 09:45 Didysis baseinas (2 takelis) Miglė Banytė
XXXXV gr. (I, II lygis) • 7-13 metų • An, Kt
Vadovai: M. Banytė (Veiklos kodas: 14-141)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-141
53.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 15:00 - 15:45 Didysis baseinas (2 takelis) Miglė Banytė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 15:00 - 15:45 Didysis baseinas (2 takelis) Miglė Banytė
XXXXVI gr. (I, II lygis) • 7-13 metų • Pr, Tr
Vadovai: E. Tindžiulis (Veiklos kodas: 14-142)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-142
53.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 15:00 - 15:45 Didysis baseinas (2 takelis) Egidijus Tindžiulis
Trečiadienis
Trečiadienis 15:00 - 15:45 Didysis baseinas (2 takelis) Egidijus Tindžiulis
XXXXVII gr. (II lygis) • 8–15 metų • An, Kt
Vadovai: M. Banytė (Veiklos kodas: 14-143)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-143
53.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 15:45 - 16:30 Didysis baseinas (3 takelis) Miglė Banytė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 15:45 - 16:30 Didysis baseinas (3 takelis) Miglė Banytė
XXXXVIII gr. (I, II lygis) • 7-12 metų • Pr, Tr
Vadovai: E. Tindžiulis (Veiklos kodas: 14-140)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-140
45.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 14:15 - 15:00 Didysis baseinas (4 takelis) Egidijus Tindžiulis
Trečiadienis
Trečiadienis 14:15 - 15:00 Didysis baseinas (4 takelis) Egidijus Tindžiulis
XXXXIX gr. (I,II lygis) • 6–12 metų • Pr, Tr, Pn
Vadovai: (Veiklos kodas: 14-108)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-108
58.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 09:00 - 09:45 Didysis baseinas (2 takelis)
Trečiadienis
Trečiadienis 09:00 - 09:45 Didysis baseinas (4 takelis)
Penktadienis
Penktadienis 09:00 - 09:45 Didysis baseinas (4 takelis)
L gr. (I,II lygis) • 6–12 metų • Pr, Tr, Pn
Vadovai: , R. Pabrėžaitė (Veiklos kodas: 14-107)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-107
58.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 08:15 - 09:00 Didysis baseinas (1 takelis) ,Rasa Pabrėžaitė
Trečiadienis
Trečiadienis 08:15 - 09:00 Didysis baseinas (1 takelis) ,Rasa Pabrėžaitė
Penktadienis
Penktadienis 08:15 - 09:00 Didysis baseinas (1 takelis) ,Rasa Pabrėžaitė
LI gr. (I,II lygis) • 7–15 metų • An, Kt
Vadovai: , R. Pabrėžaitė (Veiklos kodas: 14-102)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-102
45.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 08:15 - 09:00 Didysis baseinas (1 takelis) ,Rasa Pabrėžaitė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 08:15 - 09:00 Didysis baseinas (1 takelis) ,Rasa Pabrėžaitė
LII gr. (II lygis) • 7–14 metų • Pr, Tr
Vadovai: , R. Pabrėžaitė (Veiklos kodas: 14-105)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-105
53.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 18:45 - 19:30 Didysis baseinas (1 takelis) ,Rasa Pabrėžaitė
Trečiadienis
Trečiadienis 18:45 - 19:30 Didysis baseinas (1 takelis) ,Rasa Pabrėžaitė
LIII gr. (II lygis) • 9–16 metų • Pr, Tr
Vadovai: , R. Pabrėžaitė (Veiklos kodas: 14-104)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-104
53.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 16:30 - 17:15 Didysis baseinas (3 takelis) ,Rasa Pabrėžaitė
Trečiadienis
Trečiadienis 16:30 - 17:15 Didysis baseinas (3 takelis) ,Rasa Pabrėžaitė
LIV gr. (I lygis) • 7-12 metų • An, Kt
Vadovai: , R. Pabrėžaitė (Veiklos kodas: 14-103)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-103
45.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 14:15 - 15:00 Didysis baseinas (3 takelis) ,Rasa Pabrėžaitė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 14:15 - 15:00 Didysis baseinas (3 takelis) ,Rasa Pabrėžaitė
LV gr. (II,III lygis) • 12–18 metų • An, Kt
Vadovai: L. Miežienė, L. Miežienė (Veiklos kodas: 14-121)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-121
53.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 16:30 - 17:15 Didysis baseinas (4 takelis) Lina Miežienė,Lina Miežienė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 16:30 - 17:15 Didysis baseinas Lina Miežienė,Lina Miežienė
LVI gr. (II lygis) + salė 2 • 10–16 metų • An, Kt
Vadovai: , R. Pabrėžaitė (Veiklos kodas: 14-106)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-106
61.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 15:00 - 15:45 S15 ,Rasa Pabrėžaitė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 15:00 - 15:45 S05 ,Rasa Pabrėžaitė
LVII gr. (I, II lygis) + salė • 9-17 metų • An, Kt
Vadovai: S. Sigariova (Veiklos kodas: 14-152)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-152
57.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 19:30 - 20:15 Mini krepšinio salė Simona Sigariova
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 20:15 - 21:00 Didysis baseinas (1 takelis) Simona Sigariova
LVIII gr. (I, II lygis) • 5-11 metų • Pr, Tr
Vadovai: L. Miežienė, L. Miežienė (Veiklos kodas: 14-119)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-119
45.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 09:45 - 10:30 Didysis baseinas (1 takelis) Lina Miežienė,Lina Miežienė
Trečiadienis
Trečiadienis 09:45 - 10:30 Didysis baseinas (1 takelis) Lina Miežienė,Lina Miežienė
LIX gr. (II lygis) • 8-11 metų • An, Kt
Vadovai: L. Miežienė, L. Miežienė (Veiklos kodas: 14-124)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-124
53.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 15:45 - 16:30 Didysis baseinas (4 takelis) Lina Miežienė,Lina Miežienė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 15:45 - 16:30 Didysis baseinas (4 takelis) Lina Miežienė,Lina Miežienė
LX gr. (I,II lygis) • 8–11 metų • Sk
Vadovai: L. Miežienė, L. Miežienė, L. Balsienė (Veiklos kodas: 14-118)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-118
29.00 EUR / mėn.

Sekmadienis
Sekmadienis 15:00 - 15:45 Didysis baseinas (4 takelis) Lina Miežienė,Lina Miežienė,Liucija Balsienė
LXI gr. (II lygis) • 9-13m. • Sk
Vadovai: L. Miežienė, L. Miežienė, L. Balsienė (Veiklos kodas: 14-117)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-117
29.00 EUR / mėn.

Sekmadienis
Sekmadienis 15:45 - 16:30 Didysis baseinas (4 takelis) Lina Miežienė,Lina Miežienė,Liucija Balsienė
LXII gr. (I, II lygis) • 8–11 metų • An, Kt
Vadovai: L. Miežienė, L. Miežienė (Veiklos kodas: 14-120)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-120
45.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 14:15 - 15:00 Didysis baseinas (2 takelis) Lina Miežienė,Lina Miežienė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 14:15 - 15:00 Didysis baseinas (4 takelis) Lina Miežienė,Lina Miežienė
LXIII gr. (II lygis) • 7-10 metų • An, Kt
Vadovai: L. Miežienė, L. Miežienė (Veiklos kodas: 14-122)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-122
53.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 17:15 - 18:00 Didysis baseinas (1 takelis) Lina Miežienė,Lina Miežienė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 17:15 - 18:00 Didysis baseinas (1 takelis) Lina Miežienė,Lina Miežienė
LXIV gr. (II lygis) • 7–11 metų • An, Kt
Vadovai: L. Miežienė, L. Miežienė (Veiklos kodas: 14-123)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-123
53.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 18:45 - 19:30 Didysis baseinas (2 takelis) Lina Miežienė,Lina Miežienė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 18:45 - 19:30 Didysis baseinas (2 takelis) Lina Miežienė,Lina Miežienė
LXV gr. (I, II lygis) • 7-12 metų • Tr, Pn
Vadovai: R. Kveinytė (Veiklos kodas: 14-157)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-157
53.00 EUR / mėn.

Trečiadienis
Trečiadienis 15:45 - 16:30 Didysis baseinas (3 takelis) Renata Kveinytė
Penktadienis
Penktadienis 15:45 - 16:30 Didysis baseinas (3 takelis) Renata Kveinytė
LXVI gr. (II, III lygis) • 12–18 metų • Št
Vadovai: R. Kveinytė (Veiklos kodas: 14-154)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-154
29.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 09:45 - 10:30 Didysis baseinas (4 takelis) Renata Kveinytė
LXVII gr. (II, III lygis) • 10–18 metų • An, Kt
Vadovai: R. Kveinytė (Veiklos kodas: 14-158)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-158
53.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 18:00 - 18:45 Didysis baseinas (2 takelis) Renata Kveinytė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 18:00 - 18:45 Didysis baseinas (3 takelis) Renata Kveinytė
LXVIII gr. (I, II lygis) • 8–15 metų • Št
Vadovai: R. Kveinytė (Veiklos kodas: 14-153)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-153
29.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 09:00 - 09:45 Didysis baseinas (2 takelis) Renata Kveinytė
LXIX gr. (I lygis) • 7-12 metų • Št
Vadovai: R. Kveinytė (Veiklos kodas: 14-155)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-155
29.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 10:30 - 11:15 Didysis baseinas (4 takelis) Renata Kveinytė
LXX gr. (I, II lygis) + šuoliai • 12–16 metų • Pr, Tr
Vadovai: I. Barkauskas (Veiklos kodas: 14-173)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-173
61.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 19:30 - 20:15 S105 Ignas Barkauskas
Trečiadienis
Trečiadienis 19:30 Ignas Barkauskas
LXXI gr. (I, II lygis) • 10–15 metų • Tr
Vadovai: I. Barkauskas (Veiklos kodas: 14-172)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-172
29.00 EUR / mėn.

Trečiadienis
Trečiadienis 17:15 - 18:00 Didysis baseinas (3 takelis) Ignas Barkauskas
LXXII gr. (I, II lygis) • 9–11 metų • Pn
Vadovai: E. Kunickaitė (Veiklos kodas: 14-167)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-167
26.00 EUR / mėn.

Penktadienis
Penktadienis 14:15 - 15:00 Didysis baseinas (4 takelis) Eglė Kunickaitė
LXXIII gr. (I, II lygis) • 9–12 metų • Pn
Vadovai: E. Kunickaitė (Veiklos kodas: 14-168)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-168
29.00 EUR / mėn.

Penktadienis
Penktadienis 18:45 - 19:30 Didysis baseinas (3 takelis) Eglė Kunickaitė
LXIV gr. (I, II lygis) • 9–12 metų • Pn
Vadovai: E. Kunickaitė (Veiklos kodas: 14-169)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-169
29.00 EUR / mėn.

Penktadienis
Penktadienis 19:30 - 20:15 Didysis baseinas (4 takelis) Eglė Kunickaitė
LXXV gr. (I, II lygis) + salė 1 • 10-13 metų • Pn
Vadovai: E. Kunickaitė (Veiklos kodas: 14-170)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-170
37.00 EUR / mėn.

Penktadienis
Penktadienis 15:45 - 16:30 S105 Eglė Kunickaitė
LXXVI gr. (I, II lygis) • 8–16 metų • Pr, Tr
Vadovai: I. Barkauskas (Veiklos kodas: 14-171)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-171
45.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 14:15 - 15:00 Didysis baseinas (2 takelis) Ignas Barkauskas
Trečiadienis
Trečiadienis 14:15 - 15:00 Didysis baseinas (1 takelis) Ignas Barkauskas
LXXVII gr. (I, II lygis) • 7-12 metų • Pr, Pn
Vadovai: N. Gaidulytė, (Veiklos kodas: 14-174)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-174
53.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 15:45 - 16:30 Didysis baseinas (3 takelis) Nijolė Gaidulytė,
Penktadienis
Penktadienis 15:45 - 16:30 Didysis baseinas (1 takelis) Nijolė Gaidulytė,
LXXVIII gr. (I, II lygis) • 7-10 metų • Pn
Vadovai: R. Kveinytė (Veiklos kodas: 14-145)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-145
29.00 EUR / mėn.

Penktadienis
Penktadienis 18:45 - 19:30 Didysis baseinas (4 takelis) Renata Kveinytė
LXXIX gr. (II lygis) + joga 1 • 9–16 metų • An, Pn
Vadovai: N. Zareckaja (Veiklos kodas: 14-151)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-151
57.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 17:15 - 18:00 S201 Natalija Zareckaja
Penktadienis
Penktadienis 17:15 - 18:00 Didysis baseinas (4 takelis) Natalija Zareckaja
LXXX gr. (I lygis) • 8–15 metų • Pn
Vadovai: G. Griciuvienė (Veiklos kodas: 14-150)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-150
29.00 EUR / mėn.

Penktadienis
Penktadienis 16:30 - 17:15 Didysis baseinas (1 takelis) Gerūta Griciuvienė
LXXXI gr. (I, II lygis) • 7–15 metų • Sk
Vadovai: N. Zareckaja (Veiklos kodas: 14-146)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-146
29.00 EUR / mėn.

Sekmadienis
Sekmadienis 08:15 - 09:00 Didysis baseinas (4 takelis) Natalija Zareckaja
LXXXII gr. (I, II lygis) + joga 1 • 8–15 metų • Sk
Vadovai: N. Zareckaja (Veiklos kodas: 14-148)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-148
37.00 EUR / mėn.

Sekmadienis
Sekmadienis 09:45 - 10:30 S105 Natalija Zareckaja
LXXXIII gr. (I, II lygis) + joga 1 • 8–15 metų • Sk
Vadovai: N. Zareckaja (Veiklos kodas: 14-149)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-149
37.00 EUR / mėn.

Sekmadienis
Sekmadienis 16:30 - 17:15 S105 Natalija Zareckaja
LXXXIV gr. (II lygis) • 8–15 metų • Sk
Vadovai: N. Zareckaja (Veiklos kodas: 14-147)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-147
29.00 EUR / mėn.

Sekmadienis
Sekmadienis 15:45 - 16:30 Didysis baseinas (4 takelis) Natalija Zareckaja
LXXXV gr. (I, II lygis) • 9–16 metų • Št
Vadovai: E. Tindžiulis (Veiklos kodas: 14-195)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-195
29.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 09:45 - 10:30 Didysis baseinas (3 takelis) Egidijus Tindžiulis
LXXXVI gr. (I lygis) • 10–16 metų • Št
Vadovai: Ž. Kuklys (Veiklos kodas: 14-189)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-189
29.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 14:15 - 15:00 Didysis baseinas (1 takelis) Žilvinas Kuklys
LXXXVII gr. (I lygis) • 10–14 metų • Št
Vadovai: E. Tindžiulis (Veiklos kodas: 14-190)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-190
29.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 17:15 - 18:00 Didysis baseinas (1 takelis) Egidijus Tindžiulis
LXXXVIII gr. + salė 1 • 10–15 metų • Sk
Vadovai: D. Spudvilas (Veiklos kodas: 14-5102)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-5102
37.00 EUR / mėn.

Sekmadienis
Sekmadienis 18:00 - 18:45 S105 Dominykas Spudvilas
LXXXIX gr. (I,II lygis) + salė 1 • 10–16 metų • Sk
Vadovai: D. Spudvilas (Veiklos kodas: 14-200)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-200
37.00 EUR / mėn.

Sekmadienis
Sekmadienis 19:30 - 20:15 S105 Dominykas Spudvilas
LXXXX gr. (I, II lygis) • 10–15 metų • Št
Vadovai: , J. Vaznelienė (Veiklos kodas: 14-132)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-132
29.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 08:15 - 09:00 Didysis baseinas (3 takelis) ,Jūratė Raminta Vaznelienė
LXXXXI gr. (I, II lygis) • 10–15 metų • Št
Vadovai: J. Vaznelienė, (Veiklos kodas: 14-131)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-131
29.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 09:00 - 09:45 Didysis baseinas (2 takelis) Jūratė Raminta Vaznelienė,
LXXXXII gr. (I, II lygis) • 10–18 metų • Sk
Vadovai: A. Šalkauskas (Veiklos kodas: 14-181)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-181
29.00 EUR / mėn.

Sekmadienis
Sekmadienis 15:00 - 15:45 Didysis baseinas (4 takelis) Aivaras Šalkauskas
LXXXXIII gr. (I, II lygis) • 10–18 metų • Sk
Vadovai: A. Šalkauskas (Veiklos kodas: 14-182)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-182
29.00 EUR / mėn.

Sekmadienis
Sekmadienis 17:15 - 18:00 Didysis baseinas (3 takelis) Aivaras Šalkauskas
LXXXXIV gr. (I, II lygis) • 10–18 metų • Sk
Vadovai: A. Šalkauskas (Veiklos kodas: 14-183)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-183
29.00 EUR / mėn.

Sekmadienis
Sekmadienis 18:00 - 18:45 Didysis baseinas (1 takelis) Aivaras Šalkauskas
LXXXXV gr. (I lygis) • 8–12 metų • Pr, Tr
Vadovai: D. Spudvilas (Veiklos kodas: 14-178)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-178
53.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 15:00 - 15:45 Didysis baseinas (1 takelis) Dominykas Spudvilas
Trečiadienis
Trečiadienis 15:00 - 15:45 Didysis baseinas (3 takelis) Dominykas Spudvilas
LXXXXVI gr. (II lygis) • 11–16 • Pr, Tr
Vadovai: D. Spudvilas (Veiklos kodas: 14-179)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-179
53.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 15:45 - 16:30 Didysis baseinas (1 takelis) Dominykas Spudvilas
Trečiadienis
Trečiadienis 15:45 - 16:30 Didysis baseinas (1 takelis) Dominykas Spudvilas
LXXXXVII gr. Plaukimas (I, II lygis) • 9-13m. • An
Vadovai: L. Balsienė (Veiklos kodas: 14-5104)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-5104
29.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 18:45 - 19:30 Didysis baseinas (4 takelis) Liucija Balsienė
LXXXXVIII gr. (I lygis) • 7˜˜˜–12 metų • Pr
Vadovai: E. Kunickaitė (Veiklos kodas: 14-185)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-185
29.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 18:00 - 18:45 Didysis baseinas (3-4 takeliai) Eglė Kunickaitė
LXXXXIX gr. • 7-12 metų • Št
Vadovai: , R. Pabrėžaitė (Veiklos kodas: 14-198)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-198
29.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 08:15 - 09:00 Didysis baseinas (1 takelis) ,Rasa Pabrėžaitė
C (I, II lygis) • 10–15 metų • Sk
Vadovai: S. Sigariova (Veiklos kodas: 14-192)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-192
29.00 EUR / mėn.

Sekmadienis
Sekmadienis 16:30 - 17:15 Didysis baseinas, 4 takelis Simona Sigariova
CI (I lygis) • 7-12 metų • An
Vadovai: I. Barkauskas (Veiklos kodas: 14-5103)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-5103
29.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 16:30 - 17:15 Didysis baseinas Ignas Barkauskas
CII (I lygis) • 7-12 metų • Št
Vadovai: R. Kveinytė (Veiklos kodas: 14-156)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-156
29.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 11:15 - 12:00 Didysis baseinas (1 takelis) Renata Kveinytė
CIII (I, II lygis) • 12–18 metų • Št
Vadovai: E. Tindžiulis (Veiklos kodas: 14-193)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-193
29.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 18:00 - 18:45 Didysis baseinas (1 takelis) Egidijus Tindžiulis
CIV (I, II lygis) + salė I • 6-17 metų • Št
Vadovai: M. Čižas (Veiklos kodas: 14-194)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-194
37.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 15:45 - 16:30 Mini krepšinio salė Martynas Čižas
CV (I lygis) • 7-10 metų • Št
Vadovai: Ž. Skridlienė (Veiklos kodas: 14-5109)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-5109
29.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 10:30 - 11:15 Didysis baseinas Žana Skridlienė
CVI (I lygis) • 9–11 metų • Sk
Vadovai: D. Kindurienė (Veiklos kodas: 14-5108)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-5108
29.00 EUR / mėn.

Sekmadienis
Sekmadienis 09:45 - 10:30 Didysis baseinas Diana Kindurienė
CVII (I lygis) • 6–10 metų • Sk
Vadovai: S. Sigariova (Veiklos kodas: 14-5111)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-5111
29.00 EUR / mėn.

Sekmadienis
Sekmadienis 18:45 - 19:30 Didysis baseinas Simona Sigariova
CVIII (I, II lygis) • 11–17 metų • Št
Vadovai: E. Tindžiulis (Veiklos kodas: 14-5101)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-5101
29.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 14:15 - 15:00 Didysis baseinas Egidijus Tindžiulis
CIX Plaukimas + salė (I lygis) • 7-9 metų • Št
Vadovai: I. Barkauskas, E. Kunickaitė (Veiklos kodas: 14-5113)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-5113
37.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 17:15 - 18:00 Mini krepšinio salė Ignas Barkauskas,Eglė Kunickaitė
CX Plaukimas (I,II lygis) • 10–16 metų • Št
Vadovai: I. Barkauskas, E. Kunickaitė (Veiklos kodas: 14-5114)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-5114
29.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 18:45 - 19:30 Didysis baseinas Ignas Barkauskas,Eglė Kunickaitė
CXI Plaukimas (I,II lygis) • 7-9 metų • Št
Vadovai: I. Barkauskas, E. Kunickaitė (Veiklos kodas: 14-5115)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-5115
29.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 19:30 - 20:15 Didysis baseinas Ignas Barkauskas,Eglė Kunickaitė
CXII Plaukimas (I lygis) • 8–12 metų • Št
Vadovai: E. Tindžiulis (Veiklos kodas: 14-5116)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-5116
29.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 18:45 - 19:30 Didysis baseinas Egidijus Tindžiulis
CXIII Plaukimas (I,II lygis) • 10–16 metų • Št
Vadovai: E. Tindžiulis (Veiklos kodas: 14-5117)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-5117
29.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 19:30 - 20:15 Didysis baseinas Egidijus Tindžiulis
CXIV Plaukimas+salė (I,II lygis) • 7–9 metų • Pn
Vadovai: D. Spudvilas (Veiklos kodas: 14-5118)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-5118
37.00 EUR / mėn.

Penktadienis
Penktadienis 14:15 - 15:00 Mini Krepšinio salė Dominykas Spudvilas
CXV Plaukimas+salė (II lygis) • 8–11 metų • Pr
Vadovai: E. Kunickaitė (Veiklos kodas: 14-5119)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-5119
37.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 16:30 - 17:15 S01 Eglė Kunickaitė
CXVI Plaukimas (I,II lygis) • 8–12 metų • Pn
Vadovai: G. Griciuvienė (Veiklos kodas: 14-5120)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-5120
29.00 EUR / mėn.

Penktadienis
Penktadienis 17:15 - 18:00 Didysis baseinas Gerūta Griciuvienė
CXVII Plaukimas (I,II lygis) • 9–12 metų • An
Vadovai: J. Simanavičienė (Veiklos kodas: 14-5110)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-5110
29.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 20:15 - 21:00 Didysis baseinas Jurga Simanavičienė
CXVIII Plaukimas (I lygis) • 8–10 metų • An
Vadovai: L. Balsienė (Veiklos kodas: 14-5124)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-5124
29.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 18:00 - 18:45 Didysis baseinas Liucija Balsienė
CXIX Plaukimas +salė (II lygis) • 8–11 metų • Št
Vadovai: M. Banytė (Veiklos kodas: 14-5122)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-5122
37.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 09:45 - 10:30 Mini krepšinio salė Miglė Banytė
CXX Plaukimas (I lygis) • 7-12 m. • Št
Vadovai: M. Banytė (Veiklos kodas: 14-5123)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-5123
29.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 12:45 - 13:30 Didysis baseinas Miglė Banytė
CXXI Plaukimas (I lygis) • 7-12 m. • Št
Vadovai: Ž. Kuklys (Veiklos kodas: 14-5121)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-5121
29.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 13:30 - 14:15 Didysis baseinas Žilvinas Kuklys
CXXII Palukimas (I lygis) • 7–11 metų • Sk
Vadovai: S. Sigariova (Veiklos kodas: 14-5125)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-5125
29.00 EUR / mėn.

Sekmadienis
Sekmadienis 12:00 - 12:45 Didysis baseinas Simona Sigariova
CXXIII Plaukimas (I, II lygis) • 12–16 metų • Sk
Vadovai: S. Sigariova (Veiklos kodas: 14-5126)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-5126
29.00 EUR / mėn.

Sekmadienis
Sekmadienis 12:45 - 13:30 Didysis baseinas Simona Sigariova
CXXIV Plaukimas (I, II lygis) • 8–12 metų • Sk
Vadovai: S. Sigariova (Veiklos kodas: 14-5127)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-5127
29.00 EUR / mėn.

Sekmadienis
Sekmadienis 13:30 - 14:15 Didysis baseinas Simona Sigariova
CXXV Plaukimas (I, II lygis) • 12–16 metų • Sk
Vadovai: S. Sigariova (Veiklos kodas: 14-5128)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-5128
29.00 EUR / mėn.

Sekmadienis
Sekmadienis 14:15 - 15:00 Didysis baseinas Simona Sigariova
CXXVI Plaukimas (I, II lygis) • 8–12 metų • Sk
Vadovai: L. Urbanovič (Veiklos kodas: 14-5129)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-5129
29.00 EUR / mėn.

Sekmadienis
Sekmadienis 11:15 - 12:00 Didysis baseinas Lada Urbanovič
CXXVII Plaukimas (I, II lygis) • 12–16 metų • Sk
Vadovai: L. Urbanovič (Veiklos kodas: 14-5130)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-5130
29.00 EUR / mėn.

Sekmadienis
Sekmadienis 12:00 - 12:45 Didysis baseinas Lada Urbanovič
CXXVIII Plaukimas (I lygis) • 7-11 metų • Sk
Vadovai: L. Urbanovič (Veiklos kodas: 14-5131)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-5131
29.00 EUR / mėn.

Sekmadienis
Sekmadienis 12:45 - 13:30 Didysis baseinas Lada Urbanovič
CXXIX Plaukimas (I, II lygis) • 11–15 metų • Sk
Vadovai: L. Urbanovič (Veiklos kodas: 14-5132)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-5132
29.00 EUR / mėn.

Sekmadienis
Sekmadienis 13:30 - 14:15 Didysis baseinas Lada Urbanovič
CXXX Plaukimas (I lygis) • 7–11 metų • Sk
Vadovai: L. Urbanovič (Veiklos kodas: 14-5133)
Plaukimas Didžiajame baseine
Kodas: 14-5133
29.00 EUR / mėn.

Sekmadienis
Sekmadienis 14:15 - 15:00 Didysis baseinas Lada Urbanovič
  • Vadovai
    Martynas Čižas

    Martynas Čižas – LEU kūno kultūros ir sporto edukologijos magistrantūros absolventas, ankščiau buvęs profesionalus irkluotojas, pasaulio ir europos čempionatų dalyvis, dabar sunkiai įsivaizduojantis savo gyvenimo be plaukimo. Martynas sako, kad mokant vaikus ir suaugusiuosius plaukti, jaučia didelę atsakomybę ir siekia tikslo iki galo. Juk plaukimas – ne tik puiki sporto šaka, bet ir gyvybiškai svarbus įgūdis.

  • Vadovai
    Lada Urbanovič

    Lada UrbanovičLietuvos povandeninio sporto čempionė ir daugkartinė rekordininkė. Lada, per 30 metų mėgstamo trenerės darbo, yra paruošusi ne vieną pasaulio bei europos čempionatų prizininką. O už savo stropų darbą, įvertinta LR Prezidentės ir sporto departamento apdovanojimais.

  • Vadovai
    Žana Skridlienė

    Žana Skridlienė – Edukologijos universiteto absolventė ir plaukimo sporto meistrė. Žana naudoja naujausius mokymo plaukti metodus, kurie sudomina vaikus, skatina juos pažinti save ir tobulėti.

    Kiekvienais metais Žana organizuoja smagiąsias „Varlistų“ varžybas :)

  • Vadovai
    Liucija Balsienė

    Liucija Balsienė – šuolių į vandenį sporto meistrė ir šalies čempionė. Liucija labai mėgsta dirbti su vaikais ir džiaugiasi padėdama jiems pažinti vandenį.

  • Vadovai
    Jurga Simanavičienė

    Jurga Simanavičienė – neformaliojo švietimo mokytoja, šuolių į vandenį ir mokymo plaukti specialistė. Jurgos nuomone, kiekvienas vaikas – labai individualus, todėl būtina rasti jam tinkamiausius mokymo plaukti metodus.

  • Vadovai
    Rasa Pabrėžaitė

    Rasa Pabrėžaitė – Lietuvos sporto universiteto absolventė, turinti virš 20 metų darbo su vaikučiais patirties. Rasos tikslas – ugdyti savimi pasitikintį vaiką, mokantį ne tik plaukti, bet ir bendrauti bei bendradarbiauti :)

  • Vadovai
    Ignas Barkauskas

    Ignas Barkauskas – šuolininkas į vandenį, Lietuvos čempionas, Europos ir Pasaulio čempionatų dalyvis. Ko gero, dažnas atpažįsta Igną – jis teisėjavo populiariame televizijos projekte „Šuolis“ ir sukosi ant „Šok su manimi“ parketo. Trenerio teigimu, šiuo metu svarbiausias jo darbas – dirbti su mažaisiais pipirais, padėti jiems pažinti vandenį :)

  • Vadovai
    Natalija Zareckaja

    Natalija Zareckaja – neformaliojo švietimo vyresnioji mokytoja, virš 30 metų dirbanti plaukimo trenere, 7 iš jų – treniravusi Ukrainos plaukimo rinktinę. Natalijos teigimu – tai profesinė šeimos tradicija, kurią ji su džiaugsmu tęsia toliau :)

  • Vadovai
    Eglė Kunickaitė

    Eglė Kunickaitė – Lietuvos jaunučių, jaunių ir suaugusiųjų rinktinių narė, šalies plaukimo čempionatų prizininkė, Baltijos šalių jaunučių ir jaunių plaukimo čempionatų prizininkė.

  • Vadovai
    Aivaras Šalkauskas

    Aivaras Šalkauskas – Lietuvos povandeninio plaukimo sporto meistras, šalies rekordininkas bei daugkartinis čempionas, povandeninio plaukimo Pasaulio taurės III vietos prizininkas. Aivaras stengiasi, jog kiekvienas jo užsiėmimas būtų įdomus, įtraukiantis, skatinantis bendrauti ir bendradarbiauti.

  • Vadovai
    Ilja Gorban

    Ilja Gorban – Lietuvos vandensvydžio suaugusiųjų rinktinės narys, įvairių vandensvydžio turnyrų dalyvis ir prizininkas. Ilja turi didelę svajonę – kad ši sporto šaka Lietuvoje lygiuotųsi į populiarųjį krepšinį bei plaukimą! Todėl su dideliu užsidegimu moko kiekvieną, atėjusį į vandensvydžio treniruotes.

  • Vadovai
    Gerūta Griciuvienė

    Gerūta Griciuvienė

  • Vadovai
    Dominykas Spudvilas

    Dominykas Spudvilas gali didžiuotis net 200 medalių, gautų plaukimo varžybose, kolekcija bei Lietuvos jaunių ir jaunučių plaukimo rekordais. O kiek dar laukia prieš akis – šiuo metu Dominykas mokosi Lietuvos edukologijos universitete, aktyviai treniruojasi ir tuo pačiu treniruoja mažuosius plaukikus.

  • Vadovai
    Egidijus Tindžiulis

    Egidijus Tindžiulis – profesionalus, ilgametę patirtį turintis plaukimo treneris. Savo praktikoje Egidijui teko ruošti olimpiadoms, pasaulio bei Europos čempionatams tokius žinomus sportininkus, kaip Justiną Kinderį, Edviną Krungolcą, Laurą Asadauskaitę, Donatą Rimšaitę, bei išmokyti daugiau nei kelis tūkstančius vaikų plaukti. Egidijus teigia, kad plaukimo trenerio profesiją pasirinko neatsitiktinai, tai jo vidinis džiaugsmas ir motyvacija judėti priekį. Juo labiau, kai gali pamatyti galinčius, mokančius ir sugebančius padaryti daugiau nei anksčiau savo ugdytinius.

  • Vadovai
    Diana Kindurienė

    Diana Kindurienė – daugkartinė plaukimo čempionė, Lietuvos plaukimo sporto meistrė ir geriausia vaikų draugė. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre trenerė dirba net 28 metus! Pirmieji Dianos plaukikai jau užaugo ir atveda pas ją treniruotis savo atžalas.

  • Vadovai
    Simona Sigariova

    Simona Sigariova – nuo pat vaikystės buvo itin judrus vaikas. Nuolatinis energijos perteklius, nuoširdus užsispyrimas bei sunkus darbas ją atvedė į profesionalų sportą. Deja, sunki trauma privertė pasitraukti iš geriausių futbolininkių gretų. Nepaisant aplinkybių, Simonos vidinis polėkis judėjimui nedingo. Pradėjo lankyti kineziterapinius užsiėmimus, ėmė vėl plaukioti, didelį dėmesį skirti giliųjų raumenų treniruotėms bei tobulinti žinias specialiosios pedagogikos ir kūno kultūros paskaitose. Simona tvirtai tiki, kad galimybė judėti yra didelė prabanga, kurią reikėtų vertinti ir ja naudotis kiekvienam. :)

  • Vadovai
    Nijolė Gaidulytė

    Nijolė Gaidulytė – tikra povandeninio plaukimo meistrė! Kitaip ir nepavadinsi plaukikės, atstovavusios Lietuvos rinktinę ir tapusios tarptautine povandeninio plaukimo instruktore. Ilgametės patirties dėka Nijolė vis atranda naujų būdų, kaip vaikus supažindinti su vandeniu – įvairiomis plaukimo ir nardymo technikomis.

  • Vadovai
    Irena Čeilutkė

    Irena Čeilutkė – plaukimo trenerė, nuo pat mažens draugaujanti su vandeniu. Irenos teigimu, plaukimas – tai ne tik tam tikrų judesių vandenyje atlikimas. Tai filosofijos, psichologijos ir netgi meno junginys, leidžiantis pažintį kitokį – vandens pasaulį.

  • Vadovai
    Renata Kveinytė

    Renata Kveinytė – neformaliojo švietimo mokytoja, viena iš meninio plaukimo Lietuvoje pradininkių, garbingai atstovavusi šią sporto šaką. Mūsų centre Renata dirba net su mažiausiais plaukikais ir kartu kuria įstabų šokį ant vandens.

  • Vadovai
    Miglė Banytė

    Miglė Banytė

  • Vadovai
    Jūratė Raminta Vaznelienė

    Jūratė Vaznelienė – Vilniaus miesto stalo teniso jaunučių čempionė ir Vilniaus bei Lietuvos stalo teniso „Du prieš du“ prizininkė. Šią sporto šaką Jūratė myli nuo mažų dienų ir nori, kad visi vaikai pažintų tenisą – smagų ir judrų laisvalaikio būdą!

    Kita mėgiama Jūratės sporto šaka – plaukimas. Jo trenerė taip pat moko mūsų centre :)

     

  • Vadovai
    Lina Miežienė

    Lina Miežienė – daugkartinė plaukimo čempionė ir rekordininkė, plaukimo meistrė, mokytoja ekspertė mylima tiek pačių mažiausiųjų, tiek vyresnių vaikų plaukimo trenerė. Asmeninių ir socialinių įgūdžių ugdymo metodikų „Ugdomieji žaidimai vaikams“, „Super programa“ (baseine) autorė. Lina sako, kad nemėgsta skubinti proceso, o ypač mokydama mažus vaikus plaukti. Daug dėmesio skiria žaidimams, tarpusavio ryšių kūrimui, pasitikėjimo savimi ugdymui ir aplinkai.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas

Ką veikiame užsiėmime?

Plaukimo būdų (kraul, nugara, krūtine, delfinu) tobulinimas.

Mokymasis plaukti su pagalbiniais daiktais (makaronais, kamuoliais ir pan.).

Mokymasis plaukti ekstremaliomis aplinkybėmis (apsirengus drabužius; sustingus raumenims).

Taisyklingi šuoliai į vandenį.

Kokios priemonės reikalingos?

Akinukai, kepurė, maudymosi apranga, šlepetės bei rankšluostis.

Tai įdomu

  • Šiame užsiėmime pagrindinis klausimas – ką TU šiandien nori veikti? Plaukti, žaisti ar tiesiog šnekėtis?
  • Vaikai moko vieni kitus – jiems taip pat leidžiama pabūti treneriais.
  • Nauja aplinka gali būti jauki! Per pirmus užsiėmimus tėveliams leidžiama pabūti su atžalomis.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

  • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma;
  • Sutartis galioja iki šių mokslo metų gegužės 31 d., jei norėsite sutartį nutraukti anksčiau, būtina pateikti raštišką prašymą informaciniame centre arba el. paštu;
  • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.;
  • Pirmas mokestis mokamas po sutarties pasirašymo per 2 d. d.;
  • Atliekant pavedimą būtina nurodyti mokėtojo kodą grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“;
  • Jei vaikas serga, reikia pristatyti med. pažymą į pirmą užsiėmimą po ligos, tuomet Jums bus pritaikyta kompensacija nuo antros sirgimo savaitės;
  • Jei praleidžiate užsiėmimus ne dėl ligos – tie užsiėmimai nėra kompensuojami;
  • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai yra vedami;
  • Pirmą kartą ateinant į užsiėmimus, reikia pristatyti medicininę pažymą apie bendrą sveikatos būklę (vaikams), (027/A forma).

Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 33 33
I–V 8.00–19.00 val.
Panašios veiklos
Aivaras Šalkauskas, Nijolė Gaidulytė

Povandeninis plaukimas

Povandeninis plaukimas – vandens sportas, jungiantis įvairius plaukimo po vandeniu bei nardymo būdus. Mūsų centre vaikai išmoksta plaukti su pelekais bei plaukti su balionais į tolį, vysto raumenų, organizmo ištvermę ir stiprina savo širdelę.

P A T K P Š S
Miglė Banytė, Martynas Čižas, Nijolė Gaidulytė

Mažųjų mokymas plaukti kartu su tėvais

Mažųjų mokymas plaukti kartu su tėvais – smagi ir naudinga veikla visai šeimai! Vaikučiai čia pažįsta vandens pasaulį, tėvai – patobulina savo plaukimo įgūdžius. Be to, kiekvienas tėvelis tampa plaukimo mokytoju savo atžalai – užsiėmimo trenerė paaiškina ir parodo, kaip taisyklingai mokyti mažąjį plaukiką.

P A T K P Š S
X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata