Popstudija RE-MI-DO

Popstudija RE-MI-DO – tai vieta, kur atsiskleidžia bendrieji ir individualūs muzikiniai gebėjimai. Čia ansamblyje lavinsite savo balsą, išmoksite judėti scenoje ir pamilsite klausytojų aplodismentus.

Solinio dainavimo užsiėmimai leis individualiai lavinti balsą, klausą, ritmikos pojūtį, atskleis asmeninį kūrybinkumą, suteiks galimybę pažinti įvairius muzikos stilius, padės įveikti scenos baimę, dalyvaujant įvairiuose renginiuose.

Svarbu. Norėdami lankyti individualius užsiėmimus, susisiekite su vadove ir suderinkite tvarkaraštį.

Popstudija RE-MI-DO
Kodas: 04-001
30.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Antradienis
Antradienis 18:50 - 19:50 Loreta Stasytytė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 18:50 - 19:50 Loreta Stasytytė
Popstudija RE-MI-DO
Kodas: 04-002
30.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Antradienis
Antradienis 17:10 - 18:40 Loreta Stasytytė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 17:10 - 18:40 Loreta Stasytytė
Popstudija RE-MI-DO
Kodas: 04-003
30.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Antradienis
Antradienis 15:30 - 17:00 Loreta Stasytytė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 15:30 - 17:00 Loreta Stasytytė
Popstudija RE-MI-DO
Kodas: 04-004
56.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Pirmadienis
Pirmadienis 15:30 - 16:15 Loreta Stasytytė
 • Vadovai
  Loreta Stasytytė

  muzikos ekspertė, turinti aukštąjį pedagogikos magistro laipsnį, ir viena iš vaikų bei jaunimo kantri muzikos projekto „Kantri viltys“ organizatorių. Popstudijai Re-Mi-Do Loreta vadovauja jau 23 metus. Kartu su kolektyvu vadovė vienas po kito skina tiek šalies, tiek tarptautinius apdovanojimus!

  Kontaktai pasiteirauti: mob. 8 699 31 412, tel. (8 5) 272 5621, el. p. remido@lvjc.lt

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Savarankiškumas
Savarankiškumas
Atsakingumas
Atsakingumas
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas
Savęs pažinimas
Savęs pažinimas

Ką veikiame užsiėmime?

Susipažįstame su populiariosios muzikos žanru.

Laviname balsą, plečiame jo diapazoną.

Atliekame taisyklingo kvėpavimo ir ritminius pratimus.

Mokomės įvairių žanrų vokalinius (vienbalsius, dvibalsius ir tribalsius) kūrinius.

Sėkmės istorijos

RE-MI-DO – dažnas Vilniaus miesto kultūrinių renginių, miesto švenčių, projektų, šou programų su žinomais Lietuvos estrados solistais dalyvis. Kolektyvas ne vieną kartą  turėjo galimybę išbandyti save prieš vaizdo kameras: filmavosi vaizdo klipuose, dalyvavo TV projektuose bei laidose. Scenos jaudulys, emocijos, malonus širdelės dūzgesys bei džiaugsmas jiems yra gerai pažįstami.

RE-MI-DO daina „Labas“„Kam ko reikia“„Maža kelionė į didelį pavasarį“

RE-MI-DO ir Vudžio daina „Nuo ryto iki ryto“

 • „Auksinis Jardo mikrofonas 2010“ (Lenkija) – III vieta
 • „Idėjų banga 2012“ (Bulgarija) – III vieta
 • „Europos džiaugsmas“ (Serbija) ir „Talentai be sienų“ (Latvija) – nominuoti diplomais
 • 2015 m., Tarptautiniame konkurse Gruzijoje užimta I vieta

Kokios priemonės reikalingos?

Reikėtų siųtis kostiumėlius, daryti įrašus, taip pat mokėti už dalyvavimą kai kuriuose konkursuose.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Danguolė Aukselienė, Vaiva Kriščiokaitytė, Lina Poškytė

Vokalinė studija KIVI

KIVI – vienas profesionaliausių vaikų ir jaunimo chorų Lietuvoje, išskirtinai dainuojantis populiariąją muziką ir džiazą, a cappella stiliumi. Tai choras, kuriame kiekvienas suras savo tikslą. Jei nori dainuoti – išmoksi, jei atėjai gerai praleisti laiką – mes tai garantuojame, jei atėjai susirasti draugų – tau tikrai pavyks.

P A T K P Š S
Kostas Stončius, Aurimas Driukas

Gitaros studija

Gitaros studija – vieta, kurioje mokysitės valdyti instrumentą, ne tiesiog atkartoti kūrinius. Per gitarą pažinsite bliuzą, baladę ir klasikinę muziką, grosite lengvai ir įnirtingai, keliausite per įvairiausius stilius, kūrinius ir natų sūkurius – ir taip prisijaukinsite gitarą.

P A T K P Š S
X
Prenumerata