Šiuolaikinės kūrybinės dirbtuvės

Šiuolaikinės kūrybinės dirbtuvės – svajojantiems nerti į kūrybą ir saviraišką be griežtų rėmų. Tam pasiekti čia piešite, fotografuosite, kursite koliažus, personažus ir jų pasaulius, rašysite istorijas, žiūrėsite filmus, diskutuosite apie meno parodas ir jas lankysite! Užsiėmimuose ypač svarbu bus nežabota nuomonės raiška, o į pokalbius kukliai įsliūkinančios šiuolaikinio meno keistenybės leis diskusijoms pasisukti netikėtais keliais.

Svarbu. Jeigu norite lankyti užsiėmimus – registruokitės. Susirinkus pakankamam dalyvių skaičiui, pakviesime išsibandyti veiklą ir sudaryti paslaugų sutartį.

Šiuolaikinės kūrybinės dirbtuvės
Kodas: 08-076
28.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 18:20 - 19:40 311 kab. Aistė Marija Stankevičiūtė
Trečiadienis
Trečiadienis 18:20 - 19:40 311 kab. Aistė Marija Stankevičiūtė
 • Vadovai
  Aistė Marija Stankevičiūtė

  jauna menininkė, kurianti formas, banguojančias tarp tekstų ir fizinių erdvių. Ji aktyviai dalyvauja šiuolaikinio meno scenoje ir dirba įvairiose disciplinose – tiek fotografijoje, judančiame vaizde, tiek skulptūroje, scenografijoje bei dramaturgijoje. Taip pat menininkė jau kelerius metus rašo Lietuvos ir užsienio internetiniams šiuolaikinio meno dienraščiams.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Smalsumas
Smalsumas
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas

Ką veikiame užsiėmimuose?

Šiuolaikiniai kūrybiniai darbai su įvairiomis raiškos priemonėmis

Parodų lankymas

Darbų parodų rengimas

Aptarimai ir diskusijos

Tai įdomu

 • Dirbtuvėse tikslai siekiami mąstant apie formą. Kitaip tariant, ne bandant medžiagas išnaudoti savo naudai, kai norisi įgyvendinti konkrečią idėją, bet priešingai – kuriama įsiklausant, įsižiūrint arba tiesiog įsijaunčiant į medžiagas su kuriomis dirbama.

Kokios priemonės reikalingos?

Mėgstamos piešimo ir rašymo priemonės, fotografuojantis mobilusis telefonas ir užrašinės tipo piešimo sąsiuvinis nesubrūkšniuotais lapais.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Anna Pavlova

Komiksai ir iliustracija

Komiksai – dailės ir istorijos pasakojimo derinys, padedantis išreikšti save iki šiol neatrastomis formomis. Čia laviname piešimo įgūdžius ir mokomės piešti savarankiškai, įsisaviname piešimo pagrindus, galime patys sukurti atvirukus ar knygutes, susipažįstame ir įvaldome skirtingas meno šakas.

P A T K P Š S
Karolina Stankevičiūtė, Gintarė Urbaitė

Fotodizaino studija

Fotodizaino studijoje išmoksite pasaulį matyti per objektyvą! Čia kursite įvairias kompozicijas, derinsite atstumą ir formą, fotografuosite skirtingomis temomis ir vis naujoje vietoje. Be to, pažinsite maketavimo subtilybes.

P A T K P Š S
X
Prenumerata