Šiuolaikinio šokio kolektyvas „Gama“

Šiuolaikinio šokio kolektyvas „Gama“ – vieta, kurioje nuo A iki Ž pažinsite, kas yra tikras šokis. Čia mokysitės tiek klasikinio, tiek moderniojo šokio. Didžiausią dėmesį skirsime kūrybai, improvizacijoms ir, žinoma, šiuolaikinio šokio technikoms.

Dėmesio! Į pažengusių grupes priimami tik praėjusiais metais lankiusieji užsiėmimus. Sutartis galima sudaryti tik LVJC Informaciniame centre.

.

Šiuolaikinio šokio kolektyvas „Gama“
Kodas: 12-001
39.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 17:30 - 19:00 Agnė Rickevičienė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 17:30 - 19:00 Agnė Rickevičienė
Šeštadienis
Šeštadienis 10:00 - 11:30 Agnė Rickevičienė
Šiuolaikinio šokio kolektyvas „Gama“
Kodas: 12-002
39.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Antradienis
Antradienis 19:10 - 20:40 Karolina Auglytė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 19:10 - 20:40 Karolina Auglytė
Šeštadienis
Šeštadienis 10:00 - 11:30 Karolina Auglytė
Šiuolaikinio šokio kolektyvas „Gama“
Kodas: 12-014
32.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Antradienis
Antradienis 15:20 - 16:50 Viktorija Urbonaitė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 15:20 - 16:50 Viktorija Urbonaitė
Šiuolaikinio šokio kolektyvas „Gama“
Kodas: 12-022
32.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Antradienis
Antradienis 17:00 - 18:30 Viktorija Urbonaitė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 17:00 - 18:30 Viktorija Urbonaitė
Šiuolaikinio šokio kolektyvas „Gama“
Kodas: 12-031
39.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 15:50 - 17:20 Agnė Rickevičienė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 15:50 - 17:20 Agnė Rickevičienė
Šeštadienis
Šeštadienis 11:40 - 13:10 Agnė Rickevičienė
 • Vadovai
  Agnė Rickevičienė

  Mob. pasiteirauti: 8 687 35 661

 • Vadovai
  Viktorija Urbonaitė
 • Vadovai
  Karolina Auglytė

  šokėja, choreografė bei šokio pedagogė. Karolina pasakoja, kad pasirinko šią profesiją būdama dar mokykloje. Visą savo laisvą laiką leido šokių salėje ir koncertuose, kur atrado save, suprato, kad tai yra veikla, kuria nori užsiimti visą savo gyvenimą. Kai įgijo daugiau šokio žinių, panoro pasidalinti jomis su kitais, todėl ėmėsi studijuoti šokio pedagogikos specialybę. Karolina savo užsiėmimuose siekia, kad kiekvienas mokinys atrastų savo individualų judėjimą, todėl ypač mėgsta su jais atlikti kūrybines užduotis bei improvizacijas.

 • Vadovai
  Eglė Ukanytė

  šokio mokytoja, choreografė, šokėja, baigusi LEU šokio pedagogikos bakalaurą ir LMTA teatro meno magistro studijas. Eglei teko galimybė studijuoti Romos nacionalinėje šokio akademijoje bei stažuotis Milano šiuolaikinio šokio mokykloje. Šiuo metu mergina šoka Anželikos Cholinos šokio teatre ir dalyvauja įvairiuose seminaruose. Šokyje daug dėmesio skiria kūrybai ir improvizacijos menui.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Savarankiškumas
Savarankiškumas
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas

Ką veikiame užsiėmime?

Klasikinio, moderniojo, charakterinio ir šiuolaikinio šokių stilių mokymasis.

Improvizacijos.

Ritmo pojūčio lavinimas.

Taisyklingos, artistiškos laikysenos mokymasis.

Kūno lankstumo ir ištvermės gerinimas.

Tai įdomu

 • Agnės tikslas – kad jos mokiniai į šokį sudėtų visą širdį, visą save. Nebūtina sušokti idealiai, bet būtina visą save atiduoti šokiui.
 • Šis užsiėmimas – ideali vieta aktyviems, vietoje nenusėdintiems vaikams ir jaunuoliams.
 • Užsiėmime šokti moko ne vien vadovė, to mokome vieni kitus :)

Kokios priemonės reikalingos?

Vienoda šokėjų apranga (tačiau ją įsigyti reikės tik tada, jei tvirtai nuspręsite tapti kolektyvo dalimi).

Sėkmės istorijos

Kolektyvo dalyvavimas miuzikle „Velnio nuotaka“.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Daiva Veliulytė

Lindihopas

Lindihopas – pašėlęs šokis, kuriame galite šaukti, bėgti, trypti ir nevaržyti savęs! Čia išmoksite laisvo lindihopo šokio, improvizacijų, taip pat – pajausti muziką ir ritmą. O magiškos istorijos, retro filmų peržiūros ir madų šou nukels jus į XX a. tarpukarį – svingo ir juodai baltų batelių rojų!

P A T K P Š S
Stela Griškevičiūtė

Šiuolaikinio baleto studija

Šiuolaikinio baleto pamokos – tai kūno lavinimas, pasitelkiant gracingąjį šokį – baletą. Pirmiausia, fizinių pratimų dėka, paruošite kūną šokiui bei judėsite klasikinio baleto pradmenų žingsneliais. Bėgant laikui ir užsiėmimams, mokysitės ir kitų šokių elementų, jungsite juos su baletu ir taip kursite modernųjį jo variantą.

P A T K P Š S
X
Prenumerata