Skaitmeninis piešimas

Skaitmeninio piešimo užsiėmimuose mokysitės piešti naudodami skaitmeninius įrankius – grafinę planšetę, kompiuterį, programas „Adobe Photoshop“ bei „Illustrator“. Čia sužinosite techninių gudrybių, padėsiančių įvaldyti šias programas ir tokiu būdu, žingsnis po žingsnio, pradėsite kurti nuo paprastų geometrinių kompozicijų iki dar nematytų personažų ar net mėgstamos muzikos grupės viršelio iliustravimo! Tai puiki galimybė praplėsti kompiuterinius įgūdžius, pasinerti į skaitmeninės kūrybos, piešimo ir dizaino pasaulį.

Svarbu! Jeigu norite lankyti užsiėmimus – registruokitės. Susirinkus grupei, pakviesime išsibandyti veiklą ir sudaryti paslaugų sutartį.

Skaitmeninis piešimas
Kodas: 08-090
35.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 17:40 - 19:10 311 kab. Laurynas Marmakas
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 17:40 - 19:10 311 kab. Laurynas Marmakas
 • Vadovai
  Laurynas Marmakas

  Dar vaikystėje susižavėjęs spalvotais personažais ir žaidimais, pasinėrė į piešimo bei kūrybos pasaulį. Piešimo ir kūrybos įgūdžius lavino Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, taip pat individualiai, o vėliau Vilniaus dizaino kolegijoje baigė grafinio dizaino studijas. Laurynas aktyviai užsiima asmenine kūryba, taip pat dirba laisvai samdomu iliustratoriumi bei grafikos dizaineriu.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas

Ką veikiame užsiėmimuose?

„Adobe Photoshop“ ir „Illustrator“ programų pagrindai.

Pažintis su dizaino ir piešimo technikomis.

Pratimai įtvirtinantys technines programų žinias bei lavinantys vaizduotę.

Personažų ir plakatų kūrimas, knygų ištraukų ir jų viršelių iliustravimas.

Įkvėpimo sėmimasis iš geriausių menininkų darbų bei jų aptarimas.

Kokios priemonės reikalingos?

Noras mokytis ir tobulėti. :)

Užsiėmimuose galima naudoti asmeninę grafinę planšetę.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Anna Pavlova

Komiksai ir iliustracija

Komiksai – dailės ir istorijos pasakojimo derinys, padedantis išreikšti save iki šiol neatrastomis formomis. Čia laviname piešimo įgūdžius ir mokomės piešti savarankiškai, įsisaviname piešimo pagrindus, galime patys sukurti atvirukus ar knygutes, susipažįstame ir įvaldome skirtingas meno šakas.

P A T K P Š S
Karolina Stankevičiūtė

Fotodizaino studija

Fotodizaino studijoje išmoksite pasaulį matyti per objektyvą! Čia kursite įvairias kompozicijas, derinsite atstumą ir formą, fotografuosite skirtingomis temomis ir vis naujoje vietoje. Be to, pažinsite maketavimo subtilybes.

P A T K P Š S
X
Prenumerata