Skani studija JAUNASIS KULINARAS

Kartais taip nusibosta laukti, kol kas nors padarys sumuštinį, iškeps blynų ar nupirks ką nors skanesnio. O jei visą tai galėtum pasidaryti pats? Išsikepti skanių sausainių, susitepti savo sukurtą sumuštinį ar net nustebinti tėvelius vakariene? Turim gerų žinių – viso to gali išmokti mūsų skanioje studijoje „Jaunasis kulinaras“.

Užsiėmimo tikslas per maisto gamybą išmokti kalbėtis, dalintis, gerai ir saugiai praleisti laiką. Mokomės pažinti maisto produktus, saugiai elgtis su įrankiais, pagaminti proginius patiekalus. „Jaunasis kulinaras“ turi savo virtuvę, kurioje dažnai sulaukiame kulinarinių svečių iš įvairių sričių, kurie dalinasi savo patirtimi ir dar labiau praplečia vaikų akiratį.

SVARBU! Į pažengusiųjų ir profesionalų grupes sudaryti sutartis gali tik ankstesniais metais lankiusieji ir tik Informaciniame Centre. 

Skani studija JAUNASIS KULINARAS
Kodas: 08-086
33.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 18:00 - 19:30 324 kab. Žydrūnė Markevičiūtė
Skani studija JAUNASIS KULINARAS
Kodas: 08-089
33.00 EUR / mėn.

Trečiadienis
Trečiadienis 18:00 - 19:30 324 kab. Žydrūnė Markevičiūtė
Skani studija JAUNASIS KULINARAS
Kodas: 08-087
33.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 18:00 - 19:30 324 kab. Žydrūnė Markevičiūtė
Skani studija JAUNASIS KULINARAS
Kodas: 08-085
33.00 EUR / mėn.

Trečiadienis
Trečiadienis 14:30 - 16:00 324 kab. Žydrūnė Markevičiūtė
Skani studija JAUNASIS KULINARAS
Kodas: 08-084
33.00 EUR / mėn.

Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 17:00 - 18:30 324 kab. Žydrūnė Markevičiūtė
 • Vadovai
  Žydrūnė Markevičiūtė

  M. Gandhi sakė, kad jei manai, kad esi per mažas pakeisti pasaulį, pabandyk išsimiegoti su uodu palapinėje. Taip ir aš, aplinkos inžinierė, po 11 administracinio darbo metų, pasirinkau keisti viską aplinkui, intensyviai ieškoti naujovių ir savo pomėgius versti darbu. Po truputėlį įsitraukiau į edukacinius projektus, prisiminiau patirtį, įgytą dirbant su vaikais stovyklose „Lietuvos Atgaja“, įvairiose programose, kurias ruošėm ir įgyvendinom Antakalnio vaikų ir jaunimo klube.

  Savo pirmo pyrago receptą iškirpau iš tuometinio savaitraščio „Lietuvos pionierius“ ir mamai išgavus pažadą, kad orkaitės pati nejungsiu – iškepiau. Pasitikėjimas vis stiprėjo, o noras išbandyti, ką nors naujo augo ir niekur nedingo iki šių dienų: lankau įvairius maisto gaminimo ir derinimo kursus, skaitau spaudą, rašau tinklaraštį. Tad nutariau, kad jau laikas pasidalinti žiniomis su kitais.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Savarankiškumas
Savarankiškumas
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas

Ką veikiame užsiėmime?

Susipažįstame su produktais.

Mokomės saugaus elgesio su įrankiais.

Pusryčių gamyba.

Ruošiame pietus.

Gaminame vakarienę.

Šventiniai ir proginiai patiekalai.

Desertai.

Pažengusieji mokosi pasaulio virtuvės subtilybių.

Kodėl verta lankyti kulinariją?

 • Vaikai grįžę iš mokyklos gali patys pasidaryti valgyti.
 • Dažnesni šeimos susirinkimai, ragaujant pagamintus skanėstus.
 • Formuojamas platesnis požiūris į kulinariją.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki šių mokslo metų gegužės 31 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik kalendorinio mėnesio paskutinę dieną, pateikus raštišką prašymą ir visiškai atsiskaičius su Paslaugų teikėju už iki sutarties nutraukimo suteiktas paslaugas. Iki sutarties nutraukimo datos jums teikiamos sutartyje numatytos paslaugos.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre arba perkant paslaugas internetu, apmokama iš karto arba bankiniu pavedimu per 24 val. po pasirašymo. Negavus apmokėjimo laiku, sutartis gali būti vienašališkai nutraukta.
 • Atliekant pavedimą būtina nurodyti mokėtojo kodą grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“.
 • Jei vaikas serga, reikia pristatyti med. pažymą į pirmą užsiėmimą po ligos, tuomet Jums bus pritaikyta kompensacija nuo antros sirgimo savaitės.
 • Jei praleidžiate užsiėmimus ne dėl ligos – tie užsiėmimai nėra kompensuojami.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai yra vedami.
 • Pirmą kartą ateinant į užsiėmimus, reikia pristatyti medicininę pažymą apie bendrą sveikatos būklę (vaikams), (027/A forma).
X
Prenumerata