Šnekamoji anglų kalba

Šnekamosios anglų kalbos užsiėmimų tikslas – išmokti laisvai bendrauti užsienio kalba praktiškai. Čia susirinksite ne kaupti žinias, o jas išmėginti, įdarbinti, suteikti joms prasmę. Nebijosite daryti klaidų ne tik individualiai, bet ir didesnėje žmonių grupėje. Kaip? Gerbsite, mylėsite ir palaikysite vienas kitą, ir tuo pačiu gerai praleisite laiką!

Svarbu. Jeigu norite lankyti suaugusiųjų grupės užsiėmimus – registruokitės. Susirinkus pakankamam dalyvių skaičiui, pakviesime išsibandyti veiklą ir sudaryti paslaugų sutartį.

Šnekamoji anglų kalba
Kodas: 11-026
35.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Penktadienis
Penktadienis 15:30 - 17:00 206 kab. Rokas Šaltenis
Šnekamoji anglų kalba
Kodas: 11-027
35.00 EUR / mėn.

Penktadienis
Penktadienis 17:30 - 19:00 206 kab. Rokas Šaltenis
 • Vadovai
  Rokas Šaltenis

  Lietuvos bei tarptautinėje breiko scenoje geriau žinomas kaip Rukus, pradėjo šokti dar 2000-aisiais metais. Nuo to laiko šokėjui teko dalyvauti daugybėje tiek vietinio, tiek ir aukščiausio lygio pasaulinių breiko renginių – nuo kovų iki sceninių šokio-teatro pasirodymų; nuolat semtis žinių iš gatvės šokio kultūros legendų bei šių dienų talentų; dalintis sukaupta patirtimi, vedant seminarus bei reguliarius užsiėmimus. Didžiąją savo profesionalaus šokėjo laiko dalį Rokas praleido Anglijoje, kurioje su komanda intensyviai organizavo įvairius breiko ir hiphopo kultūros renginius, tarp jų – pasaulyje pagarsėjęs Just Jam Intl (2008–2018). Dabar šokiai Rokui išlieka kaip saviraiškos priemonė ir galimybė gerai praleisti laiką kartu su kitais šokėjais, dalintis patirtimi bei semtis jos iš aplinkinių.

  Kelios žymesnės akimirkos šokėjo veikloje: Battle Of The Year (Vokietija), UK BBoy Championships (Jungtinė Karalystė), San Francisco Hip Hop Dance Festival (JAV), Breaking Convention (Jungtinė Karalystė), Together Apart (Brazilija), Winter School (Pietų Afrika), „ÅSA Folkhögskola“ gatvės šokių kursas (Švedija), Outbreak (Slovakija), King Of the Concrete (Slovėnija), Real Deal (Norvegija), Streetstar (Švedija), Just Jam Intl (Jungtinė Karalystė), Yalta Summer Jam (Ukraina), Rockafellaz Anniversary (Lenkija), Radikal Forze Anniversary (Singapūras), Judgement Day (Malaizija)

  Aukštasis politikos ir ekonomikos mokslų išsilavinimas (Brunel universitetas, Londonas, Anglija).

Ką veikiame užsiėmimuose?

Praktinės ir kūrybinės užduotys

Neformalūs pokalbiai ir diskusijos

Žaidimai

Kokios priemonės reikalingos?

Rašiklis ir sąsiuvinis užrašams.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Birutė Pernaravičiūtė.

Anglų kalba

Anglų kalbos užsiėmime daug dirbsite ir kursite patys, atsilaisvinę nuo vadovėlinių rėmų. Per smagius bei naudingus projektus ir užduotis pažinsite angliškai kalbančių tautų kultūrą, patys mokysitės kalbėti, skaityti bei rašyti anglų kalba. Be to, ugdysitės motyvaciją mokytis užsienio kalbos, kuri labai svarbi, nenorint sustoti pusiaukelėje.

P A T K P Š S
Marija Kacilevičiūtė

Lietuvių kalbos būrelis pradinukams „Kalbos turtai“

„Kalbos turtuose“ ne tik išmoksite taisyklingai kalbėti, rašyti ir skaityti lietuviškai, bet ir suprasite, kad lietuvių kalba yra graži ir, kad jos mokytis gali būti įdomu! Čia kiekvienas jausitės išklausytas ir pastebėtas, gerbiamas, nebijosite išsakyti savo minčių – drąsiai klausite ir kartu ieškosite atsakymų.

P A T K P Š S
X
Prenumerata