Šokiai ore

Šokiai ore – tai laisvė, menas ir neeilinė mankšta kūnui. Pasitelkiant šilkines juostas, užsiėmimuose pakibsite virš įprastų pojūčių – siūbuosite, kopsite, vartysitės, suksitės, ieškosite skirtingų kūno judėjimo galimybių. Kitaip tariant, šoksite ore. Individualiai ar šokiais poromis, plačiai atversite vaizduotę, išlaisvinsite pojūčius ir stengsitės išreikšti savo idėjas, išjausti šokį nuo pirmo atsispyrimo iki visiško pakilimo virš žemės... Net nepastebėsite, kaip greitai atsipalaiduosite, tapsite kūrybiškesni, o kūnas – lankstesnis ir tvirtesnis.

Svarbu! Registracija į būrelį vyksta el. p. draugaukime@lvjc.lt.

Šokiai ore
Kodas: 12-040
30.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 16:00 - 17:30 Baltoji salė Kotryna Žilinskaitė
Trečiadienis
Trečiadienis 16:00 - 17:30 Baltoji salė Kotryna Žilinskaitė
 • Vadovai
  Kotryna Žilinskaitė

  būsima režisierė ir, kaip pati mergina sako, ieškotoja vaiko savyje. Dirbant su jaunimu, Kotryną labiausiai žavi gyvas, linksmas, atviras tarpusavio santykio sukūrimas. Tad visuomet leidžia jiems atsiverti, stengiasi padėti ieškoti savo unikalios ir nuoširdžios išraiškos, skatina pasitikėjimą savimi ir kūrybiškumą.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas
Savęs pažinimas
Savęs pažinimas

Ką veikiame užsiėmime?

Apšilimo pratimai.

Šokio elementų mokymasis ant šilkinių juostų.

Vaizduotės ir kūrybiškumo lavinimo žaidimai.

Pažintis su scenos menu.

Šokio spektaklio kūrimas.

Kokios priemonės reikalingos?

Laisva, judesių nevaržanti apranga.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki šių mokslo metų gegužės 31 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik kalendorinio mėnesio paskutinę dieną, pateikus raštišką prašymą ir visiškai atsiskaičius su Paslaugų teikėju už iki sutarties nutraukimo suteiktas paslaugas. Iki sutarties nutraukimo datos jums teikiamos sutartyje numatytos paslaugos.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre arba perkant paslaugas internetu, apmokama iš karto arba bankiniu pavedimu per 24 val. po pasirašymo. Negavus apmokėjimo laiku, sutartis gali būti vienašališkai nutraukta.
 • Atliekant pavedimą būtina nurodyti mokėtojo kodą grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“.
 • Jei vaikas serga, reikia pristatyti med. pažymą į pirmą užsiėmimą po ligos, tuomet Jums bus pritaikyta kompensacija nuo antros sirgimo savaitės.
 • Jei praleidžiate užsiėmimus ne dėl ligos – tie užsiėmimai nėra kompensuojami.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai yra vedami.
 • Pirmą kartą ateinant į užsiėmimus, reikia pristatyti medicininę pažymą apie bendrą sveikatos būklę (vaikams), (027/A forma).
Panašios veiklos
Jevgenij Kirjanov

Breikas

Breikas – šokis, dovanojantis malonumą judėti! Mūsų centre pajausite, kaip gera suktis breiko žingsenliu, bei suprasite, ką reiškia pagarba savo ir kito šokiui. Breiko šokio stilius – Power Moves, Footworks, Top Rock, Up Rock, Tricks – gliaudysite kaip riešutėlius. Trumpiau tariant – sportuosite kūrybingai nuo galvos iki kojų!

P A T K P Š S
Rasa Sviderskienė

Mažųjų šokio studija „Karoliukai“

Mažųjų šokio studija „Karoliukai“ – vieta, kurioje tampama laisvais šokėjais! Pirmiausia, čia išmoksite matyti ir jausti erdvę, daug kursite bei improvizuosite. Bėgant laikui, pažinsite ir pamilsite modernų šokį, judėsite be griežtų ribų ir struktūrų, „galima-negalima“ taisyklių.

P A T K P Š S
X

Prenumerata

Prenumeruodami LVJC naujienlaiškį sutinkate su organizacijos Privatumo politika.

Prenumerata