Solinis dainavimas

Solinio dainavimo pamokėlės – vieta, kurioje mažieji dainininkai atskleis savo kūrybiškumą! Čia rasite širdžiai mieliausią dainavimo stilių, išmoksite valdyti ir tobulinti savo balsą bei taisyklingai kvėpuoti. O scenos baimę įveiks vis drąsesni ir drąsesni pasirodymai.

Svarbu. Prieš pradedant lankyti užsiėmimus, susisiekite su būrelio vadove susiderinti tvarkaraštį. Užsiėmimai vyksta kartą per savaitę (45 min.)

Solinis dainavimas
Kodas: 06-070
56.00 EUR / mėn.

Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 18:00 - 20:30 201 kab. Ieva Samaitytė
Penktadienis
Penktadienis 16:00 - 19:00 218 kab. Ieva Samaitytė
Solinis dainavimas
Kodas: 06-079
56.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Pirmadienis
Pirmadienis 16:00 - 16:45 Giedrė Juzėnienė,Giedrė Juzėnienė
Antradienis
Antradienis 16:00 - 16:45 Giedrė Juzėnienė,Giedrė Juzėnienė
Trečiadienis
Trečiadienis 16:00 - 16:45 Giedrė Juzėnienė,Giedrė Juzėnienė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 16:00 - 16:45 Giedrė Juzėnienė,Giedrė Juzėnienė
 • Vadovai
  Giedrė Juzėnienė

  neformaliojo švietimo mokytoja-metodininkė, turinti labai didelę vaikučių ugdymo patirtį. Giedrė savo užsiėmimuose kuria tokią aplinką, kurioje mažieji smalsučiai galėtų jaustis mylimi, talentingi ir reikšmingi. Norėtų ir galėtų pažinti muziką kaip unikalią bendravimo formą. :)

  Mob. pasiteirauti: 8 620 48 785

 • Vadovai
  Ieva Samaitytė

  atlikimo meno solinio dainavimo specialybės absolventė, būsima magistrantė. Ieva nuoširdi, mielai bendraujanti, tačiau reikli darbo metu. Mergina visada siekia tobulėti, taip pat betarpiškai palaikyti santykius su žmonėmis, nes tai užtikrina kokybiškesnį darbą bei rezultatus. Ieva begalo atsidavusi savo darbui, negaili laiko bei pastangų vardan geresnio tikslo!

  Mob. pasiteirauti: 8 674 39 301

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Savarankiškumas
Savarankiškumas
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas

Ką veikiame užsiėmime?

Pažintis su įvairiais muzikos stiliais

Taisyklingo kvėpavimo pratimai

Vokaliniai pratimai (išraiškingo dainavimo, balso valdymo, klausos lavinimo ir kt.)

Kūrinėlių mokymasis

Tai įdomu

 • Čia nevykdomos perklausos – juk visi vaikai dainuoja gražiai.
 • Atėję pajusite, jog užsiėmime sklando jaukumas ir šiluma :)
 • Galėsite dainuoti ir pavieniui, ir grupelėse – kaip širdis geis.

 

Sėkmės istorijos

 • Konkursas „Muzikos sparnai“ (2015), Auksinio balso apdovanojimas.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Danguolė Aukselienė, Vaiva Kriščiokaitytė, Lina Poškytė

Vokalinė studija KIVI

KIVI – vienas profesionaliausių vaikų ir jaunimo chorų Lietuvoje, išskirtinai dainuojantis populiariąją muziką ir džiazą, a cappella stiliumi. Tai choras, kuriame kiekvienas suras savo tikslą. Jei nori dainuoti – išmoksi, jei atėjai gerai praleisti laiką – mes tai garantuojame, jei atėjai susirasti draugų – tau tikrai pavyks.

P A T K P Š S
Kostas Stončius, Aurimas Driukas

Gitaros studija

Gitaros studija – vieta, kurioje mokysitės valdyti instrumentą, ne tiesiog atkartoti kūrinius. Per gitarą pažinsite bliuzą, baladę ir klasikinę muziką, grosite lengvai ir įnirtingai, keliausite per įvairiausius stilius, kūrinius ir natų sūkurius – ir taip prisijaukinsite gitarą.

P A T K P Š S
X
Prenumerata