„Šokio fėja“ solo latino

Solo latino užsiėmime karaliauja spalvingieji Lotynų Amerikos šokiai! Čia išmoksite čia čia čia, rumba, samba, salsa ir bachata šokių pagrindų bei choreografijos, lavinsite laikyseną, kūno plastiką bei ritmo pojūtį. Ir, žinoma, mėgausitės magiška muzika bei šokiu!

Dėmesio! Į pažengusių grupes priimami tik praėjusiais metais lankiusieji užsiėmimus. Sutartis galima sudaryti tik LVJC Informaciniame centre.

„Šokio fėja“ solo latino
Kodas: 12-054
28.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 17:30 - 18:30 211 kab. Viktorija Urmonaitė-Alekna
Trečiadienis
Trečiadienis 17:30 - 18:30 211 kab. Viktorija Urmonaitė-Alekna
„Šokio fėja“ solo latino
Kodas: 12-056
30.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 18:30 - 20:00 211 kab. Viktorija Urmonaitė-Alekna
Trečiadienis
Trečiadienis 18:30 - 20:00 211 kab. Viktorija Urmonaitė-Alekna
 • Vadovai
  Viktorija Urmonaitė-Alekna

  buvusi profesionali šokėja, sparnus išskleidusi žymiajame „Žuvėdros“ kolektyve. Čia mergina šoko nuo vaikystės, dalyvavo daugelyje varžybų ir pasirodymų, pelnė ne vieną apdovanojimą, yra daugkartinė Lietuvos čempionė ir Europos vicečempionė. Viktorija yra kvalifikuota sporto trenerė, Lietuvos linijinių šokių federacijos narė, nuolat tobulinasi įvairiuose kursuose bei seminaruose Lietuvoje, stažavosi Europos, JAV ir Japonijos šokių studijose. Viktorija sako, kad šokis – tai jos darbas, laisvalaikis, meilė, trumpiau tariant, gyvenimas.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Savarankiškumas
Savarankiškumas
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas

Ką veikiame užsiėmime?

Laikysenos ir kūno plastikos lavinimas, ritmo pojūčio gerinimas.

Lotynų Amerikos šokių – čia čia čia, rumba, samba, salsa, bachata ir kt. – pagrindinių žingsnelių mokymasis.

Lotynų Amerikos šokių choreografijos mokymasis bei kompozicijų kūrimas.

Kokios priemonės reikalingos?

Iš pradžių – lengvi bateliai (vadinamosios balerinos). Vėliau reikėtų įsigyti šokėjos batelius.

Tai įdomu

 • Šis užsiėmimasgeriausias būdas laisvai šokti ir tobulėti vienai, neturint šokių porininko.
 • Šokis jums bus mielas laisvalaikis, o ne treniruotė su griežtais rėmais.
 • Čia mokomės šokti, todėl laukiame visų, net ir niekada nejudėjusių šokio rimtu!

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Daiva Veliulytė

Lindihopas

Lindyhopas – pašėlęs šokis, kuriame galite šaukti, bėgti, trypti ir nevaržyti savęs! Čia išmoksite laisvo lindihopo šokio, improvizacijų, taip pat – pajausti muziką ir ritmą. O magiškos istorijos, retro filmų peržiūros ir madų šou nukels jus į XX a. tarpukarį – svingo ir juodai baltų batelių rojų!

P A T K P Š S
Viktorija Prišmontaitė

Šiuolaikinio baleto studija

Šiuolaikinio baleto pamokos – tai kūno lavinimas, pasitelkiant gracingąjį šokį – baletą. Pirmiausia, fizinių pratimų dėka, paruošite kūną šokiui bei judėsite klasikinio baleto pradmenų žingsneliais. Bėgant laikui ir užsiėmimams, mokysitės ir kitų šokių elementų, jungsite juos su baletu ir taip kursite modernųjį jo variantą.

P A T K P Š S
X
Prenumerata