Sportiniai šokiai

Sportiniai šokiai – tai ne tik šokiai, tai – gyvenimas. Čia visapusiškai susipažinsite su sportiniais šokiais (klasikiniais ir Lotynų Amerikos) ir dalyvausite nuostabiose varžybose. Taip pat jausite, išgyvensite įvairias emocijas, išmoksite atpažinti kas yra gera, o kas – bloga, formuosite estetikos suvokimą, mokysitės mandagumo, laikysenos, tvarkos, bendravimo, ugdysite pasitikėjimą savimi bei savo jėgomis!

Svarbu. Jeigu norite lankyti užsiėmimus – registruokitės. Susirinkus pakankamam dalyvių skaičiui, pakviesime išsibandyti veiklą ir sudaryti paslaugų sutartį.

Sportiniai šokiai
Kodas: 01-041
32.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 15:00 - 16:30 216 kab. Ainė Juzėnaitė
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 15:00 - 16:30 216 kab. Ainė Juzėnaitė
 • Vadovai
  Ainė Juzėnaitė

  sportinius šokius šoka jau 23 metus! Per šį laikotarpį teko užsiimti profesionaliu sportu, dalyvauti varžybose, įvairiuose pasirodymuose, projekte „Šok su žvaigžde“ bei pravesti užsiėmimus renginiuose. Įdomu tai, kad mergina karjerą pradėjo Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, kuomet ją dar visai mažą – 5 metukų į šokių būrelį atvedė mama. Ainė labai energinga, mėgstanti bendrauti, žaisti, turinti lakią vaizduotę, bet taip pat – labai disciplinuota, organizuota ir atsakinga. Džiaugiasi, kai ją supa tokie pat aktyvūs žmonės. Gyvenime mėgsta balansuoti tarp tvarkos ir linksmybių – visko po truputį. :)

  Lietuvos 10-ies šokių čempionatas (2009), 3 vieta; Lietuvos 10-ies šokių čempionatas (2010), 3 vieta; Lietuvos Standartinių šokių čempionato finalas (2010), Lietuvos 10-ies šokių čempionato finalas (2011); Lietuvos Standartinių šokių čempionato finalas (2011); Lietuvos 10-ties šokių čempionatas (2012), 3 vieta; Lietuvos Standartinių šokių čempionato finalas (2012).

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas

Ką veikiame užsiėmimuose?

Sportinių šokių laikysena ir žingsneliai

Žaidimai, improvizacijos, diskusijos

Šokių kūrimas, repetavimas, varžybos

Kokios priemonės reikalingos?

Patogi apranga ir avalynė (čežutės, šokių bateliai). Mergaitėms geriausia dėvėti triko ir lengvą sijonuką, tvarkingai susirišti plaukus, berniukams – klasikines arba trikotažines kelnes bei vienos spalvos marškinėlius.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Rokas Šaltenis

Breikas

Breikas – šokis, užburiantis energija, ekspresija bei originalumu, išsiskiriantis dinamika ir akrobatiniais judesiais. Jame susitinka kapueira su svingu, salsa su gimnastika, cirkas su komedija, afrikiečiai su indėnais, Bruce Lee su Rambo. Užsiėmimuose pažinsite visus pagrindinius breiko elementus, išeisite iš monotonijos ir drąsiai šoksite nuo galvos iki kojų!

P A T K P Š S
Daiva Veliulytė

Lindihopas

Lindihopas – pašėlęs šokis, kuriame galite šaukti, bėgti, trypti ir nevaržyti savęs! Čia išmoksite laisvo lindihopo šokio, improvizacijų, taip pat – pajausti muziką ir ritmą. O magiškos istorijos, retro filmų peržiūros ir madų šou nukels jus į XX a. tarpukarį – svingo ir juodai baltų batelių rojų!

P A T K P Š S
X
Prenumerata