STEAM iššūkis

STEAM iššūkis – tai modernus būrelis šiuolaikiniams vaikams. Čia daugiausia laiko skirsite praktiniam susipažinimui su gamtos mokslais, technologijomis, inžinerija, menais bei matematika. Iššūkyje atliksite įdomius projektus: komandose ir individualiai planuosite, skaičiuosite, matuosite, konstruosite, kursite, išbandysite ir tobulinsite jau sukurtus objektus. Be to, domėsitės pasauliu ir jo naujovėmis, kad užaugtumėte smalsūs, aktyvūs ir gebėtumėte lengvai įgyvendinti savo sumanymus! :)

 

STEAM iššūkis
Kodas: 10-005
32.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Antradienis
Antradienis 18:10 - 19:40 Algimantas Žadeikis
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 18:10 - 19:40 Algimantas Žadeikis
  • Vadovai
    Algimantas Žadeikis

    neformaliojo švietimo mokytojas, nuo vaikystės sužavėtas menų, komiksų, filmų, kompiuterinių žaidimų kultūra, aštuonis metus dailės pagrindus lavino Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijoje, o ją baigęs – mokslus tęsė multimedijos dizaino srityje Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje. Čia Algimantas susipažino su interaktyviaisiais menais ir pasitelkęs visą patirtį, ėmė mokyti kitus šiuolaikinės iliustracijos ir komiksų!

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Savarankiškumas
Savarankiškumas
Atsakingumas
Atsakingumas
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Smalsumas
Smalsumas

Ką veikiame užsiėmime?

Konstruojame su buitinėmis medžiagomis. Atrandame būdus, kaip pasitelkiant paprastas priemones, sukurti įstabius objektus.

Kuriame robotus ir programuojame su LEGO WeDo 2.0 konstruktoriumi, remiantis „Lego“ kūrėjų koncepcija – bendrauk, konstruok, mąstyk, tęsk!

Programuojame su edukaciniu, draugišku mažuoju robotuku BEE-BOT.

Tai įdomu

  • STEAM – tai pasaulyje plačiai taikoma vaikų ugdymo priemonė. STEAM akronimo reikšmė – gamtos mokslai, technologijos, inžinerija, menai, matematika (angl. science, technology, engineering, arts, maths).
  • Užsiėmimimuose taip pat ugdome atsakingumą (esu atsakingas už save ir už savo komandą), empatiją (padedu tiems kam reikia pagalbos), pareigingumą (atlieku visus darbus, dėl kurių esu susitaręs), kritinį mąstymą bei kūrybišką problemų sprendimą. Juk tik vieno plano, pavyzdžiui, kaip pastatyti tiltą, nebūna... Tiltas gali stovėti Stebuklų šalyje, kurioje jis atrodo visai kitaip nei kartais suaugusieji įsivaizduoja!
  • Čia gauname ypatingą – STEAM iššūkio pasą. Jame renkame lipdukus už sėkmingai įgyvendintus iššūkius, o pasiekus 10-ties lipdukų ribą – sulaukiame staigmenos!
Panašios veiklos
Erika Straigytė

Jaunųjų žurnalistų klubas

Jaunųjų žurnalistų klubas – čia dirbsite lyg tikroje redakcijoje: mokysitės informacijos atrankos kriterijų ir jos fiksavimo būdų (diktofonu, filmavimo kamera), rašysite straipsnius, imsite interviu, kursite filmuotus siužetus, improvizuosite radijo studijoje. Bus ir išvykų į redakcijas, progų pamatyti televizijos ar radijo užkulsius, pažinčių su žymiais Lietuvos žurnalistais! Jaunųjų žurnalistų klubas vieniems taps starto aikštele renkantis žurnalisto profesiją, o kitiems suteiks naujų kalbėjimo, rašymo įgūdžių ir taps prasmingu laisvalaikiu. :)

P A T K P Š S
Vilma Šikšnienė

DofE

„DofE“ programa – tai ir iššūkis, ir linksmas nuotykis! :) Tam, jog visapusiškai ugdytumei savo asmenybę, „DofE“ siūlo keturias skirtingas veiklas: įgūdžių, savanorystės, sporto ir žygių. Išbandęs jas visas, suprasi, ko nori šiame spalvingame gyvenime, kokios yra didžiausios ir tikriausios tavo svajonės. :)

P A T K P Š S
X
Prenumerata