STEAM iššūkis

STEAM iššūkis – tai modernus būrelis šiuolaikiniams vaikams. Čia daugiausia laiko skirsite praktiniam susipažinimui su gamtos mokslais, technologijomis, inžinerija, menais bei matematika. Iššūkyje atliksite įdomius projektus: komandose ir individualiai planuosite, skaičiuosite, matuosite, konstruosite, kursite, išbandysite ir tobulinsite jau sukurtus objektus. Be to, domėsitės pasauliu ir jo naujovėmis, kad užaugtumėte smalsūs, aktyvūs ir gebėtumėte lengvai įgyvendinti savo sumanymus! :)

 

STEAM iššūkis
Kodas: 10-003
28.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Pirmadienis
Pirmadienis 15:00 - 16:30 312 kab. Dovilė Žukauskaitė
Trečiadienis
Trečiadienis 15:00 - 16:30 312 kab. Dovilė Žukauskaitė
STEAM iššūkis
Kodas: 10-004
28.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Pirmadienis
Pirmadienis 17:30 - 18:30 312 kab. Ieva Manarkienė
Trečiadienis
Trečiadienis 17:30 - 18:30 312 kab. Ieva Manarkienė
STEAM iššūkis
Kodas: 10-005
21.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Penktadienis
Penktadienis 15:00 - 16:30 312 kab. Algimantas Žadeikis
 • Vadovai
  Dovilė Žukauskaitė

  Lietuvos edukologijos universiteto, ikimokyklinės edukologijos magistrantė, lektorė. Dovilė tiki, kad kiekvienas vaikas turi neatrastą talentą, kurių ji aktyviai ieško „Mažųjų savaitėlėje“. Užsiėmimų metu mergina yra tikra mažųjų smalsučių draugė-pagalbinininkė, žiūrinti į gyvenimą su šypsena ir ja noriai besidalinanti su kitais. :)

 • Vadovai
  Ieva Manarkienė

  aktyvi, žaisminga, teatro ir šokio edukologijos absolventė. Ieva jau keletą metų vaikus moko gyvenimo džiaugsmų ir neabejoja, kad tai jos tikrasis kelias. Dirbant su ikimokyklinukais, merginą labiausiai žavi jų atvirumas pasauliui, džiaugsmas ir laisvė ieškant vis ko nors nauja. O svarbiausia, kad užsiėmimuose visi patirtų judėjimo ir muzikavimo džiaugsmą!

 • Vadovai
  Algimantas Žadeikis

  neformaliojo švietimo mokytojas, nuo vaikystės sužavėtas menų, komiksų, filmų, kompiuterinių žaidimų kultūra, aštuonis metus dailės pagrindus lavino Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijoje, o ją baigęs – mokslus tęsė multimedijos dizaino srityje Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje. Čia Algimantas susipažino su interaktyviaisiais menais ir pasitelkęs visą patirtį, ėmė mokyti kitus šiuolaikinės iliustracijos ir komiksų!

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Savarankiškumas
Savarankiškumas
Atsakingumas
Atsakingumas
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Smalsumas
Smalsumas

Ką veikiame užsiėmime?

Konstruojame su buitinėmis medžiagomis. Atrandame būdus, kaip pasitelkiant paprastas priemones, sukurti įstabius objektus.

Kuriame robotus ir programuojame su LEGO WeDo 2.0 konstruktoriumi, remiantis „Lego“ kūrėjų koncepcija – bendrauk, konstruok, mąstyk, tęsk!

Programuojame su edukaciniu, draugišku mažuoju robotuku BEE-BOT.

Tai įdomu

 • STEAM – tai pasaulyje plačiai taikoma vaikų ugdymo priemonė. STEAM akronimo reikšmė – gamtos mokslai, technologijos, inžinerija, menai, matematika (angl. science, technology, engineering, arts, maths).
 • Užsiėmimimuose taip pat ugdome atsakingumą (esu atsakingas už save ir už savo komandą), empatiją (padedu tiems kam reikia pagalbos), pareigingumą (atlieku visus darbus, dėl kurių esu susitaręs), kritinį mąstymą bei kūrybišką problemų sprendimą. Juk tik vieno plano, pavyzdžiui, kaip pastatyti tiltą, nebūna... Tiltas gali stovėti Stebuklų šalyje, kurioje jis atrodo visai kitaip nei kartais suaugusieji įsivaizduoja!
 • Čia gauname ypatingą – STEAM iššūkio pasą. Jame renkame lipdukus už sėkmingai įgyvendintus iššūkius, o pasiekus 10-ties lipdukų ribą – sulaukiame staigmenos!

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Erika Straigytė

Jaunųjų žurnalistų klubas

Jaunųjų žurnalistų klubas – čia dirbsite lyg tikroje redakcijoje: mokysitės informacijos atrankos kriterijų ir jos fiksavimo būdų (diktofonu, filmavimo kamera), rašysite straipsnius, imsite interviu, kursite filmuotus siužetus, improvizuosite radijo studijoje. Bus ir išvykų į redakcijas, progų pamatyti televizijos ar radijo užkulsius, pažinčių su žymiais Lietuvos žurnalistais! Jaunųjų žurnalistų klubas vieniems taps starto aikštele renkantis žurnalisto profesiją, o kitiems suteiks naujų kalbėjimo, rašymo įgūdžių ir taps prasmingu laisvalaikiu. :)

P A T K P Š S
Vilma Šikšnienė

DofE

„DofE“ programa – tai ir iššūkis, ir linksmas nuotykis! :) Tam, jog visapusiškai ugdytumei savo asmenybę, „DofE“ siūlo keturias skirtingas veiklas: įgūdžių, savanorystės, sporto ir žygių. Išbandęs jas visas, suprasi, ko nori šiame spalvingame gyvenime, kokios yra didžiausios ir tikriausios tavo svajonės. :)

P A T K P Š S
X
Prenumerata