STEAM iššūkis

STEAM iššūkis – tai modernus būrelis šiuolaikiniams vaikams. Čia daugiausia laiko skirsite praktiniam susipažinimui su gamtos mokslais, technologijomis, inžinerija, menais bei matematika. Iššūkyje atliksite įdomius projektus: komandose ir individualiai planuosite, skaičiuosite, matuosite, konstruosite, kursite, išbandysite ir tobulinsite jau sukurtus objektus. Be to, domėsitės pasauliu ir jo naujovėmis, kad užaugtumėte smalsūs, aktyvūs ir gebėtumėte lengvai įgyvendinti savo sumanymus! :)

Dėmesio! Nuo kovo 1 d. (penktadienio) startuos nauja STEAM grupė (10-005).

STEAM iššūkis
Kodas: 10-003
28.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 16:00 - 17:30 313 kab. Dovilė Žukauskaitė
Trečiadienis
Trečiadienis 16:00 - 17:30 313 kab. Dovilė Žukauskaitė
STEAM iššūkis
Kodas: 10-004
28.00 EUR / mėn.

Pirmadienis
Pirmadienis 17:30 - 18:30 313 kab. Dovilė Žukauskaitė
Trečiadienis
Trečiadienis 17:30 - 18:30 313 kab. Dovilė Žukauskaitė
STEAM iššūkis
Kodas: 10-005
21.00 EUR / mėn.

Penktadienis
Penktadienis 15:00 - 16:30 312 kab. Algimantas Žadeikis
 • Vadovai
  Dovilė Žukauskaitė

  Lietuvos edukologijos universiteto, ikimokyklinės edukologijos magistrantė, lektorė. Dovilė tiki, kad kiekvienas vaikas turi neatrastą talentą, kurių ji aktyviai ieško „Mažųjų savaitėlėje“. Užsiėmimų metu mergina yra tikra mažųjų smalsučių draugė-pagalbinininkė, žiūrinti į gyvenimą su šypsena ir ja noriai besidalinanti su kitais. :)

 • Vadovai
  Algimantas Žadeikis

  neformaliojo švietimo mokytojas, nuo vaikystės sužavėtas menų, komiksų, filmų, kompiuterinių žaidimų kultūra, aštuonis metus dailės pagrindus lavino Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijoje, o ją baigęs – mokslus tęsė multimedijos dizaino srityje Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje. Čia Algimantas susipažino su interaktyviaisiais menais ir pasitelkęs visą patirtį, ėmė mokyti kitus šiuolaikinės iliustracijos ir komiksų!

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Savarankiškumas
Savarankiškumas
Atsakingumas
Atsakingumas
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Smalsumas
Smalsumas

Ką veikiame užsiėmime?

Konstruojame su buitinėmis medžiagomis. Atrandame būdus, kaip pasitelkiant paprastas priemones, sukurti įstabius objektus.

Kuriame robotus ir programuojame su LEGO WeDo 2.0 konstruktoriumi, remiantis „Lego“ kūrėjų koncepcija – bendrauk, konstruok, mąstyk, tęsk!

Programuojame su edukaciniu, draugišku mažuoju robotuku BEE-BOT.

Tai įdomu

 • STEAM – tai pasaulyje plačiai taikoma vaikų ugdymo priemonė. STEAM akronimo reikšmė – gamtos mokslai, technologijos, inžinerija, menai, matematika (angl. science, technology, engineering, arts, maths).
 • Užsiėmimimuose taip pat ugdome atsakingumą (esu atsakingas už save ir už savo komandą), empatiją (padedu tiems kam reikia pagalbos), pareigingumą (atlieku visus darbus, dėl kurių esu susitaręs), kritinį mąstymą bei kūrybišką problemų sprendimą. Juk tik vieno plano, pavyzdžiui, kaip pastatyti tiltą, nebūna... Tiltas gali stovėti Stebuklų šalyje, kurioje jis atrodo visai kitaip nei kartais suaugusieji įsivaizduoja!
 • Čia gauname ypatingą – STEAM iššūkio pasą. Jame renkame lipdukus už sėkmingai įgyvendintus iššūkius, o pasiekus 10-ties lipdukų ribą – sulaukiame staigmenos!

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki šių mokslo metų gegužės 31 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik kalendorinio mėnesio paskutinę dieną, pateikus raštišką prašymą ir visiškai atsiskaičius su Paslaugų teikėju už iki sutarties nutraukimo suteiktas paslaugas. Iki sutarties nutraukimo datos jums teikiamos sutartyje numatytos paslaugos.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre arba perkant paslaugas internetu, apmokama iš karto arba bankiniu pavedimu per 24 val. po pasirašymo. Negavus apmokėjimo laiku, sutartis gali būti vienašališkai nutraukta.
 • Atliekant pavedimą būtina nurodyti mokėtojo kodą grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“.
 • Jei vaikas serga, reikia pristatyti med. pažymą į pirmą užsiėmimą po ligos, tuomet Jums bus pritaikyta kompensacija nuo antros sirgimo savaitės.
 • Jei praleidžiate užsiėmimus ne dėl ligos – tie užsiėmimai nėra kompensuojami.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai yra vedami.
 • Pirmą kartą ateinant į užsiėmimus, reikia pristatyti medicininę pažymą apie bendrą sveikatos būklę (vaikams), (027/A forma).
Panašios veiklos
Erika Straigytė

Jaunųjų žurnalistų klubas

Jaunųjų žurnalistų klubas – čia dirbsite lyg tikroje redakcijoje: mokysitės informacijos atrankos kriterijų ir jos fiksavimo būdų (diktofonu, filmavimo kamera), rašysite straipsnius, imsite interviu, kursite filmuotus siužetus, improvizuosite radijo studijoje. Bus ir išvykų į redakcijas, progų pamatyti televizijos ar radijo užkulsius, pažinčių su žymiais Lietuvos žurnalistais! Jaunųjų žurnalistų klubas vieniems taps starto aikštele renkantis žurnalisto profesiją, o kitiems suteiks naujų kalbėjimo, rašymo įgūdžių ir taps prasmingu laisvalaikiu. :)

P A T K P Š S
Margo Karachanianc-Sirusienė

Lyderystės link

Lyderystės link mokymo kursas skirtas tavo vidinėms savybėms atskleisti ir žinių įgijimui per veiklą. Informacija, praktika, praktika ir dar kartą praktika. Palikime ilgalaikį teorijos nagrinėjimą akademiniai aplinkai – metas veikti!

P A T K P Š S
X
Prenumerata