Stovykla „Pabradės kregždės“ (10–15 m.), liepos 27 d. – rugpjūčio 2 d.

Stovykla „Pabradės kregždės“ (10–15 m.), liepos 27 d. – rugpjūčio 2 d.
Kodas: 40-18
120.00 EUR

Pirkimo DUK

Stovykla vyks:
Stovykla vyks: 2020-07-27 - 2020-08-02 Margo Karachanianc-Sirusienė,Kęstutis Autukas

Stovyklos datos:

 • Liepos 27 d. – rugpjūčio 2 d.
 • Esant nenumatytoms aplinkybėms, laikas ir/ar programa gali keistis.

Amžius:

 • 10–15 metų

Kaina:

 • 120 Eur 1 pamaina 1 vaikui

Kitos svarbios detalės:

 • Stovykla skirta LVJC Sveikatingumo skyriaus šuolių į vandenį veiklą lankantiems vaikams.
 • Stovykla vyks Pabradėje, Lauko g. 17, „Intersurgical“ svečių namuose.

Įvairiose sportinėse šios stovyklos veiklose stiprinsime sveiko gyvenimo įgūdžius, savarankiškumo ir bendravimo kompetencijas, bendrą fizinį pasiruošimą, taip pat koordinaciją, lankstumą, orientaciją.

Stovykloje planuojame kasdieninius užsiėmimus sporto salėje ir praktinius užsiėmimus atvirame vasaros baseine ant ežero pakrantės, tobulinant šuolių į vandenį panėrimo technikos įgūdžius, žaisti judriuosius žaidimus vandenyje bei tobulinti plaukimo įgūdžius. Bandysim prasmingai, sveikai ir linksmai praleisti savaitę savo atostogų ir išmokti pabūti KARTU.STOVYKLOS PROGRAMA

1-2 diena –
Judrieji žaidimai, jėgos, šoklumo fizinių savybių ugdymas. Pirmos klasės šuolių pasinėrimo technikos tobulinimas iš C ir B padėčių, plaukimas kojomis laisvu stiliumi ir nugara, estafetės.

3-4 diena –
Stalo teniso turnyras, koordinacijos-orientacijos ir lankstumo bei akrobatinių elementų tolimesnis lavinimas. Antros klasės pasinėrimo technikos tobulinimas iš padėčių A ir B. Plaukimas laisvu stiliumi ir „varlyte“mokymas.

5-6 diena –
Linksmosios greičio estafetės su šoklumo , lankstumo ir akrobatiniais elementais. Judrieji žaidimai sausumoje, rungtyniavimo užduotis. Pasinėrimo technikos ir šuolio „kregždutė“ tobulinimas ir kontrolinės varžybos. Judrieji žaidimai, „vandensvydis“. 

7 diena –
Stovyklautojų apdovanojimai, refleksija bei stovyklos uždarymas.DIENOTVARKĖ

 • 8.00–8.45 – Keliamės, rytinė mankšta
 • 9.00–9.45 – Pusryčiai. Veiklos aptarimas
 • 10.00–14.00 – Rytiniai užsiėmimai
 • 14,30–15,00 – Pietūs
 • 15.00–16.15 – Relaksacija
 • 16.30–18,30 – Vakarinė treniruotė atvirame baseine
 • 19.00-19.45 – Vakarienė, dienos aptarimas
 • 20.00–21.30 – Laisvalaikis
 • 21.45–22.00 – Vakarinė higiena
 • Nuo 22.00 – Miegas

 

STOVYKLOS VADOVAS – KĘSTUTIS AUTUKAS

Esu LVJC neformalaus švietimo mokytojas – metodininkas, šuolių į vandenį sporto meistras, daugkartinis šalies, Europos bei pasaulio senjorų čempionatų nugalėtojas ir prizininkas, turintis per 47metus pedagoginio darbo stažą. Su savo mokiniais esu dalyvavęs daugelyje įvairaus pobūdžio stovyklų, šventiniuose vandens meniniuose pasirodymuose ir programose bei garsinęs Lietuvos vardą tarptautinėse varžybose, Europos ir pasaulio čempionatuose. 
Mano, kaip pedagogo tikslas – ne tik sportiniai pasiekimai. Visada siekiau išauginti padorų, išprususį, fiziškai grakštų, laimingą ir linksmą žmogų, gebantį pasirūpinti ne tik savimi, bet ir savo bendraamžiais, jaunesniais draugais bei artimaisiais.

 • Vadovai
  Margo Karachanianc-Sirusienė

  aktorė, režisierė, neformaliojo švietimo mokytoja, mylinti teatro meną ir taikantį jį skirtingose erdvėse ir veiklose. Jos aistra – matyti, kaip iš mažų vaizdų, kvapų, skonių, jausmų, trumpiausių minčių, aplamdytų scenarijų, akimirkų, užsidegusių akių ir aktorių pasišventimo gimsta spektaklis, sutalpinęs savyje daugiau, nei galima perteikti vaizdais, garsais bei tekstu.

 • Vadovai
  Kęstutis Autukas

  šuolių į vandenį sporto meistras, daugkartinis Lietuvos čempionas ir jaunimo draugas. Kęstučiui labai patinka dirbti su vaikais ir jaunuoliais, supažindinti juos su šuolių į vandenį sporto šaka ir kartu iš naujo pamilti vandenį. :)

Stovyklos koordinatorė

Margo Karachanianc-Sirusienė
LVJC Neformaliojo ugdymo organizatorė
Konstitucijos pr. 25, LT-08105 Vilnius
Tel. (8 5) 205 4714
El. p. Margo.Sirusiene@lvjc.lt
www.lvjc.lt

Panašios veiklos

Stovykla ŽAIDIMŲ DIENOS (7–11 m.), birželis–rugpjūtis 2020, LVJC

Mėgsti žaisti? Laukiame Tavęs savęs ir pasaulio pažinimo dienos stovykloje ŽAIDIMŲ DIENOS.

P A T K P Š S
Dovilė Žukauskaitė

Dienos stovykla Virtualios realybės istorijos: ATEITIES KŪRĖJAI 2020

Gyvensime fantastinius filmus primenančiame išmaniųjų technologijų pasaulyje. Nersime į ryškesnę, spalvingesnę, turtingesnę virtualią realybę – ją tyrinėsime, gilinsimės į jos kūrimo ir veikimo principus.

P A T K P Š S
X
Prenumerata