Tapk IT specialistu

Tapk IT specialistu – viskas, ko reikia pradedantiesiems ir kiek pažengusiems programuotojams, dizaineriams, technikams! Čia praktiškai susipažinsite su kartais, rodos, neįveikiamomis sistemomis bei programomis. Individualiai ir grupelėse programuosite, kursite tinklalapius, žaidimus, animaciją ir dar daugiau. Išmoksite kaip lengvai ir greitai rasti visą reikalingą informaciją internete, ir būti tikrais technologijų specialistais. :)

Tapk IT specialistu
Kodas: 10-001
30.00 EUR / mėn.

Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 16:00 - 17:30 319 kab. Mindaugas Verbyla
 • Vadovai
  Mindaugas Verbyla

  Mindaugas Verbyla – solidus savo srities profesionalas. Jį domina viskas, kas susiję su šiuolaikinėmis technologijomis: straipsniai, laidos, mechanizmai, programos. O sužinojęs apie kokią naujovę, būtinai turi ją išbandyti. Didžiąją savo laiko dalį Mindaugas skiria mokymui, savanorystei ir vadovavimui informacinių technologijų įmonėje. Mindaugas sako, kad  siekia padėti vaikams išreikšti save ir tapti IT specialistais, nes ateitis priklauso šiuolaikinėms technologijoms!

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Smalsumas
Smalsumas
Savarankiškumas
Savarankiškumas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas

Ką veikiame užsiėmime?

Mokomės susitvarkyti kompiuterius, susirasti visą reikalingą informaciją internete.

Kuriame savo interneto svetainę ir duomenų tinklą.

Susipažįstame su programavimo pagrindais ir pagrindiniais duomenų formatais.

Išbandome Apple, Windows, Linux operacines sistemas.

Mokomės dirbti su pagrindinėmis taikomosiomis programomis.

Kuriame muziką, animaciją, 3D modelius, žaidimus, pateiktis, skaičiuokles, montuojame filmus, piešiame.

Papildomai ruošiamės informacinių technologijų egzaminui.

Tai įdomu

 • Kiekvienas užsiėmimas derinamas prie kiekvieno iš mūsų amžiaus ir pomėgių. Visuomet galime rinktis iš trijų skirtingų temų: programuotojams, technikams ir dizaineriams.
 • Atsiradus progai, lankomės parodose, pristatymuose, aptariame technologijų aktualijas.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki šių mokslo metų gegužės 31 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik kalendorinio mėnesio paskutinę dieną, pateikus raštišką prašymą ir visiškai atsiskaičius su Paslaugų teikėju už iki sutarties nutraukimo suteiktas paslaugas. Iki sutarties nutraukimo datos jums teikiamos sutartyje numatytos paslaugos.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre arba perkant paslaugas internetu, apmokama iš karto arba bankiniu pavedimu per 24 val. po pasirašymo. Negavus apmokėjimo laiku, sutartis gali būti vienašališkai nutraukta.
 • Atliekant pavedimą būtina nurodyti mokėtojo kodą grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“.
 • Jei vaikas serga, reikia pristatyti med. pažymą į pirmą užsiėmimą po ligos, tuomet Jums bus pritaikyta kompensacija nuo antros sirgimo savaitės.
 • Jei praleidžiate užsiėmimus ne dėl ligos – tie užsiėmimai nėra kompensuojami.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai yra vedami.
 • Pirmą kartą ateinant į užsiėmimus, reikia pristatyti medicininę pažymą apie bendrą sveikatos būklę (vaikams), (027/A forma).
Panašios veiklos
Erika Straigytė

Jaunųjų žurnalistų klubas

Jaunųjų žurnalistų klubas – čia dirbsite lyg tikroje redakcijoje: mokysitės informacijos atrankos kriterijų ir jos fiksavimo būdų (diktofonu, filmavimo kamera), rašysite straipsnius, imsite interviu, kursite filmuotus siužetus, improvizuosite radijo studijoje. Bus ir išvykų į redakcijas, progų pamatyti televizijos ar radijo užkulsius, pažinčių su žymiais Lietuvos žurnalistais! Jaunųjų žurnalistų klubas vieniems taps starto aikštele renkantis žurnalisto profesiją, o kitiems suteiks naujų kalbėjimo, rašymo įgūdžių ir taps prasmingu laisvalaikiu. :)

P A T K P Š S
Margo Karachanianc-Sirusienė

Lyderystės link

Lyderystės link mokymo kursas skirtas tavo vidinėms savybėms atskleisti ir žinių įgijimui per veiklą. Informacija, praktika, praktika ir dar kartą praktika. Palikime ilgalaikį teorijos nagrinėjimą akademiniai aplinkai – metas veikti!

P A T K P Š S
X
Prenumerata