Teatro studija „Dėmesio. Pradedam!“

Teatro studija „Dėmesio. Pradedam!“ – tai vieta, kurioje galėsite pasiekti asmeninę sėkmę, mokantis teatrinio meno pagrindų. Čia vaidybinėse situacijose ugdysite saviraišką, lavinsite vaizduotę, drąsą, atlikimo raišką. Smagiai improvizuosite „čia ir dabar“. Sužinosite sceninės kalbos, judesio ir teatro raiškos paslapčių. Kursite pasirodymus... ir žengsite pirmuosius žingsnius į sceną! :)

Teatro studija „Dėmesio. Pradedam!“
Kodas: 07-005
25.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 16:00 - 17:30 306 kab. Renata Dambrauskaitė Pėželienė,Renata Pėželienė,
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 16:00 - 17:30 306 kab. Renata Dambrauskaitė Pėželienė,Renata Pėželienė,
 • Vadovai
  Renata Pėželienė
Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Pasitikėjimas
Pasitikėjimas
Savęs pažinimas
Savęs pažinimas

Taip pat teatro studijoje ugdome:

 • kūrybinį dėmesį, pojūčius, emocinę atmintį, fantaziją;
 • vidinį ir išorinį laisvumą;
 • balso diapazoną ir skambesį;
 • loginę minties raišką, dėmesingumą;
 • gebėjimą dirbti grupėje ir individualiai;
 • suvokimą apie teatro meną ir jo raidą.

 

Ką veikiame užsiėmime?

Kuriame vaidybines situacijas ir personažus.

Žaidžiame komandos formavimo, pasitikėjimo ir teatrinius žaidimus.

Laviname motoriką ir scenos kalbą.

Susipažįstame su teatro meno epochomis, istorija, spektakliais.

Statome pasirodymus, skirtus viešai publikai.

Tai įdomu

 • Studijoje suteikiame laisvę kiekvieno mūsų improvizacijai ir idėjoms.
 • Kuriame teatro kostiumus, grimą, pasirodymus publikai.
 • Visapusiškai didiname kultūrinį akiratį... lankome teatrus ir įvairius su teatru susijusius renginius. :)

Kokios priemonės reikalingos?

Patogi, judesių nevaržanti ir dėmesio neblaškanti apranga, sportinė avalynė.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos
Margo Karachanianc-Sirusienė

Mėnulio teatro studija

Mėnulio teatro studija gimė kartu su spektakliu „Kai sekiau Tave...“, kuris buvo pastatytas „TeatrAš“ aktorių trupės. Tai atvejis, kai naujus vėjus ir pokyčių poreikį atnešė aktorių pasišventimas ir noras dirbti. Dabar esame pasiruošę kurti daugiau nei kada nors! Mėnulio teatre pažinsite aktorinio meistriškumo pagrindus, aktorinius etiudus, improvizuosite, statysite įvairias kompozicijas ir spektaklius.

P A T K P Š S
Mindaugas Valiukas

Jaunimo serialas

Jaunimo serialas – tai kūrybinės dirbtuvės, kuriose mokysitės vaidybos ir scenaristikos pagrindų, ir tuo pačiu metu kursite savo serialą. Aktoriais, žinoma, tapsite patys. Darbas prieš ir pačioje filmavimo aikštelėje virte virs... todėl gausite progų išbandyti ir kitas – grimerio, kostiumų dailininko, apšvietėjo, operatoriaus ir net montuotojo profesijas.

P A T K P Š S
X
Prenumerata