Teatro studija „TeatrAŠ“

„TeatrAŠ“ renkasi tie, ką scena traukia dieną ir naktį, kas nori būti akinamas ryškių šviesų ir suteikti prasmę kiekvienam judesiui bei žodžiui. Nebūtina turėti patirties teatro scenoje, tereikia norėti ją įgyti. Ši erdvė ir atmosfera – ne slenkstis į Holivudą, o vingiuotas kelias savęs link. Per aktorinį meistriškumą, etiudų kūrimą, spektaklių statymą, pasirodymus, aptarimus, improvizacijas, susitikimus su aktoriais ir režisieriais, spektaklių peržiūrą ieškosite tikrojo „Aš“.

„TeatrAš“ – ne todėl, kad mylite save teatre, o dėl to, kad mylime teatrą, kūrybą savyje.

Teatro studija „TeatrAŠ“
Kodas: 07-004
25.00 EUR / mėn.

Antradienis
Antradienis 16:40 - 18:10 312 kab. Margo Karachanianc-sirusienė,
Ketvirtadienis
Ketvirtadienis 16:40 - 18:10 312 kab. Margo Karachanianc-sirusienė,
 • Vadovai
  Margo Karachanianc-sirusienė

  Margo Karachanova-Sirusienė – teatro režisierė, aktorė, jaunimo asociacijų narė, neformaliojo švietimo mokytoja. Margo – perfekcionistė, ironiška ir lyriška kadienybėje, labai mylinti žmones ir tikinti jų gerosiomis savybėmis. Galbūt todėl matyti, kaip jaunimas atranda save, pradeda tikėti savo jėgomis, siekia savo tikslų – tai jos aistra, įkvepianti dar labiau tobulėti.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Savarankiškumas
Savarankiškumas
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Savęs pažinimas
Savęs pažinimas

Ką veikiame užsiėmime?

Atliekame aktorinio meistriškumo pratimus.

Kuriame ir vaidiname etiudus.

Improvizuojame (nesivadovaujame pjesėmis).

Rengiame susitikimus su aktoriais ir režisieriais.

Žiūrime spektaklius ir visi kartu juos aptariame.

TeatrAš – tai puikus būrelis! Labai smagu mokytis teatro tokia forma, kokia pateikia nuostabioji vadovė Margo. Įgavau neįkainojamą sceninę patirtį: išmokau be mikrofonų kalbėti taip aiškiai ir garsiai, kad suprastų LVJC Didžiojoje salėje sėdinti publika. TeatrAš – tai tuo pačiu ir vieta atsipalaiduoti su puikia kompanija.
Jorigis Jasiūnas

Tai įdomu

 • Teatro studijoje siekiame tapti ne tik aktoriais, bet ir asmenybėmis, sugebančiomis prisiimti atsakomybę, kurti, palaikyti šalia esantį, mokytis iš klaidų, analizuoti, draugauti, stebėti, jausti, kristi, keltis ir eiti toliau. 
 • „TeatrAŠ“ improvizacinis spektakliukas „Smaragdo miestas“

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma;
 • Sutartis galioja iki šių mokslo metų gegužės 31 d., jei norėsite sutartį nutraukti anksčiau, būtina pateikti raštišką prašymą informaciniame centre arba el. paštu;
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.;
 • Pirmas mokestis mokamas po sutarties pasirašymo per 2 d. d.;
 • Atliekant pavedimą būtina nurodyti mokėtojo kodą grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“;
 • Jei vaikas serga, reikia pristatyti med. pažymą į pirmą užsiėmimą po ligos, tuomet Jums bus pritaikyta kompensacija nuo antros sirgimo savaitės;
 • Jei praleidžiate užsiėmimus ne dėl ligos – tie užsiėmimai nėra kompensuojami;
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai yra vedami;
 • Pirmą kartą ateinant į užsiėmimus, reikia pristatyti medicininę pažymą apie bendrą sveikatos būklę (vaikams), (027/A forma).

Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 33 33
I–V 8.00–19.00 val.
Panašios veiklos
Asta Valiukevičienė, Ieva Giniotytė

Teatro studija „Blukis“

Teatro studija BLUKIS – teatras, kuriame svarbiausia draugystė ir bendrumas. Čia mes nesiekiame konkuruoti – čia teatrinių žaidimų pagalba ieškome ir atrandame save, pažįstame pojūčius, suprantame, kad piktas ir liūdnas nėra tas pats.

P A T K P Š S
Audrius Laurutis

Improvizacijų ir teatro grupė „Dešimtukas“

Improvizacijų ir teatro grupė „Dešimtukas“ atkeliauja iš rytų kultūros išbaigtumo ir tobulumo simbolio – skaičiaus „dešimt“. Užsiėmimo metu leisitės į spalvingą savęs tobulinimo kelionę. Čia stosite prieš savo baimes ir silpnybes, pažinsite turimus talentus ir gebėjimus, per improvizacijas ir vaidinimus lavinsite kūną bei protą.

P A T K P Š S
X

Prenumerata

Susisiekite Prenumerata