Ukulelė – maža havajietiška gitara

Ukulelės užsiėmimuose mokysitės groti nediduke keturstyge gitara, atkeliavusia iš Havajų. Čia pažinsime šiam instrumentui būdingus ritmus bei melodijas ir pasikrausime geros nuotaikos visai savaitei. :)

Ukulelė – maža havajietiška gitara
Kodas: 05-020
15.20 EUR / mėn.

  • Vadovai
    Monika Keblaitė

    Bendrosios muzikos didaktikos studijų programos (LMTA) absolventė. Monika siekia, kad muzika pirmiausia teiktų malonumą, įkvėptų, o tik tuomet prabustų grojimo technikos. Be geros emocinės savijautos, groti sklandžiai ir gyvybingai – nelengvas iššūkis! Mergina domisi naujais ir pačiais netikėčiausiais mokymo būdais, į kiekvieną mokinį stengiasi žiūrėti kiek asmeniškiau, kad geriau padėtų atsiskleisti. :)

    Mob. pasiteirauti: 8 607 81 923

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendradarbiavimas
Bendradarbiavimas
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Savęs pažinimas
Savęs pažinimas

Ką veikiame užsiėmime?

Kūno motorikos ir koordinacijos lavinimas.

Muzikinės klausos, ritmo pajautimo ugdymas.

Muzikos pagrindų mokymasis.

Grojimo ukulele principai, mokymasis ja groti.

Tai įdomu

  • Užsiėmimuose išmoksite išmaniąsias technologijas panaudoti tobulėjimo ir mokymosi tikslais.
  • Muzikos garsai stimuliuoja dešinįjį žmogaus smegenų pusrutulį, atsakingą už kūrybinius siekius, įkvėpimą ir svajones, todėl šis užsiėmimas – atgaiva nuo rutinos pavargusiems žmonėms. :)

Kokios priemonės reikalingos?

Natų sąsiuvinis ir rašymo priemonės. Vadovės rekomendacija – turėti namuose ukulelę, kuria grotumėte laisvu laiku (į užsiėmimus ukulėlės neštis nereikia).

Panašios veiklos
Danguolė Aukselienė, Vaiva Kriščiokaitytė, Lina Poškytė

Vokalinė studija KIVI

KIVI – vienas profesionaliausių vaikų ir jaunimo chorų Lietuvoje, išskirtinai dainuojantis populiariąją muziką ir džiazą, a cappella stiliumi. Tai choras, kuriame kiekvienas suras savo tikslą. Jei nori dainuoti – išmoksi, jei atėjai gerai praleisti laiką – mes tai garantuojame, jei atėjai susirasti draugų – tau tikrai pavyks.

P A T K P Š S
Monika Keblaitė, Andrius Damušis

Gitaros studija

Gitaros studija – vieta, kurioje mokysitės valdyti instrumentą, ne tiesiog atkartoti kūrinius. Per gitarą pažinsite bliuzą, baladę ir klasikinę muziką, grosite lengvai ir įnirtingai, keliausite per įvairiausius stilius, kūrinius ir natų sūkurius – ir taip prisijaukinsite gitarą.

P A T K P Š S
X
Prenumerata