Vaizduojamoji dailė

Vaizduojamoji dailė – puikus užsiėmimas visiems: svajojantiems apie dailininko šlovę ar tiesiog norintiems lavinti savo kūrybiškumą, ,,žaisti“ spalvomis, tobulėti, originaliai mąstyti, improvizuoti ir bendrauti. Užsiėmimų metu vaikai ir jaunuoliai atsipalaiduos, leis laisvai lietis savo fantazijai, ugdysis kaip kūrėjai ir kaip meno mylėtojai. Darbo procese persipins patirtis ir pažinimas, džiaugsmas ir ramybė, saviraiška ir kūrybiškumas.

Parodos bus puiki proga vaikams ir jų artimiesiems pasidžiaugti kūrybos rezultatais, įvertinti savo ir draugų darbus, maloniai pabendrauti.

Vaizduojamoji dailė
Kodas: 08-008
25.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 10:00 - 11:30 205 kab. Rasa Bartaševičiūtė
Vaizduojamoji dailė
Kodas: 08-018
25.00 EUR / mėn.

Pirkimo DUK

Šeštadienis
Šeštadienis 13:20 - 14:50 205 kab. Rasa Bartaševičiūtė
Vaizduojamoji dailė
Kodas: 08-088
25.00 EUR / mėn.

Šeštadienis
Šeštadienis 11:40 - 13:10 205 kab. Rasa Bartaševičiūtė
  • Vadovai
    Rasa Bartaševičiūtė

    Dailės studijos vadovė baigė tapybos studijas Vilniaus dailės akademijoje. Šiuo metu Rasa intensyviai dirba kūrybinį darbą tapybos srityje, rengia personalines parodas. Dailininkė moko vaikus, vyresnio amžiaus moksleivius ir suaugusiuosius akademinio piešimo, tapybos, daiktų dekoravimo, lėlių gamybos ir kitų dailės technikų.

    Rasos darbai: tapyba, piešiniai / iliustracija.

Gebėjimai, kuriuos ugdome
Bendravimas
Bendravimas
Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Savęs pažinimas
Savęs pažinimas

Kokios priemonės reikalingos?

Popierius ir piešimo priemonės.

Panašios veiklos
Anna Pavlova

Komiksai ir iliustracija

Komiksai – dailės ir istorijos pasakojimo derinys, padedantis išreikšti save iki šiol neatrastomis formomis. Čia laviname piešimo įgūdžius ir mokomės piešti savarankiškai, įsisaviname piešimo pagrindus, galime patys sukurti atvirukus ar knygutes, susipažįstame ir įvaldome skirtingas meno šakas.

P A T K P Š S
Karolina Stankevičiūtė, Gintarė Urbaitė

Fotodizaino studija

Fotodizaino studijoje išmoksite pasaulį matyti per objektyvą! Čia kursite įvairias kompozicijas, derinsite atstumą ir formą, fotografuosite skirtingomis temomis ir vis naujoje vietoje. Be to, pažinsite maketavimo subtilybes.

P A T K P Š S
X
Prenumerata