Keliaujanti socialinių įgūdžių stovyklą „Voratinklis“

Atostogaujantiems 12–16 m. moksleiviams rengiame unikalią keliaujančią socialinių įgūdžių stovyklą „Voratinklis“.

Patyrusių vadovų komanda su pilnu autobusiuku priemonių, atkeliauja pas namuose atostogas leidžiančius vaikus. Tokiu būdu prasmingos ir kokybiškos vasaros veiklos tampa labiau prieinamos visiems, net ir mažiau galimybių turintiems moksleiviams.

Rugpjūčio 3–28 dienomis „Voratinklio“ autobusiukas lankysis šalies miestuose ir miesteliuose – Baltojoje Vokėje, Dieveniškėse, Obeliuose, Šalčininkuose ir Utenoje – kiekviename jų apsistodamas 1–3 dienoms.

 • rugpjūčio 3 d. – Baltosios Vokės Vaikų dienos centras
 • rugpjūčio 6–7 d. – Utenos Vaikų dienos centras „Draugystė"
 • rugpjūčio 13 d. – Šalčininkų Vaikų dienos centras
 • rugpjūčio 24–26 d. – Rokiškio r. Obelių gimnazija
 • rugpjūčio 27–28 d. – Šalčininkų r. Dieveniškių „Ryto“ gimnazija

Stovyklos programoje – bendravimo, bendradarbiavimo, pasitikėjimo savimi, kūrybiškumo įgūdžių ugdymo užsiėmimai, kuriuos ves neformalaus ugdymo mokytojai. Veiklose gali nemokamai dalyvauti visi norintys.

Pagrindinė stovyklos tema – Valstybė – kaip voratinklis, susideda iš gijų.

1 gijos tema „Aš“. Joje ieškosime atsakymų į klausimus „Kas aš esu? Kokios mano vertybės?“ 2 gija skirta šeimai. Jos metu gilinsimės į temas „Mano šeima ir aš“ bei „Gyvenimo medis“. 3 gija „Mano socialiniai santykiai“ gilinsis į socialinius tinklus. Užsiėmimas „Socialinis tinklas“. 4 gija skirta tradicijoms ir papročiams. Joje diskutuosime apie tautinę tapatybę. Paskutinė – 5 gija – gvildens pilietiškumo ir piliečio teisių bei pareigų temas.

Daugiau informacijos
Jolanta Markevičienė
NŠ projektų skyriaus NU organizatorė

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras
Konstitucijos pr. 25, LT-08105 Vilnius
Tel. (8 5) 272 53 19
El. p.
Jolanta.Markeviciene@lvjc.ltwww.lvjc.lt

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 • Sudarant sutartį būtina pateikti vieno iš tėvų (ar globėjų) ir vaiko asmens dokumentus – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
 • Sutartis galioja iki einamųjų mokslo metų birželio 30 d. Nutraukti sutartį anksčiau termino, vienašališkai galite tik įspėję mus ne vėliau kaip prieš 30 kalendorinių dienų. Sutartis nutraukiama kalendorinio mėnesio paskutinę dieną. Apie savo apsisprendimą nutraukti sutartį, galite mus informuoti bet kurią einamojo mėnesio dieną el. paštu info@lvjc.lt arba atvykus į LVJC Informacinį centrą, bet sutarties nutraukimas bus užfiksuotas tik to mėnesio paskutinei dienai. Už einamąjį mėnesį turėsite būti pilnai atsiskaitę, nes iki pat jo pabaigos paslaugos bus teikiamos pagal numatytą tvarkaraštį. Būrelio vadovo informavimo apie ketinimą nebelankyti užsiėmimų, nelaikome LVJC informavimu, kadangi vadovas sutarčių neadministruoja.
 • Paslaugų gavėjas turi teisę sustabdyti paslaugų teikimą (dėl atostogų, ligos ir pan.) 14 (keturiolikai) dienų per visą sutarties galiojimo laikotarpį. Galima stabdyti visoms 14 dienų iš karto arba 2 (du) kartus po 7 (septynias) kalendorines dienas. Apie pageidavimą sustabdyti paslaugų teikimą, gavėjas privalo informuoti Paslaugų teikėją ne vėliau kaip pirmąją sustabdymo dieną, pateikdamas raštišką prašymą LVJC Informaciniame centre arba el. paštu info@lvjc.lt.
 • Sąskaitos išrašomos ir išsiunčiamos kiekvieno mėn. pradžioje ir turi būti apmokėtos iki einamojo mėn. 10 d., jei vėluojate mokėti, skaičiuojami delspinigiai. Siunčiamos sąskaitos yra tik primenamojo pobūdžio, sąskaitos negavimas neatleidžia nuo mokėjimo.
 • Pasirašant sutartį Informaciniame centre, pirmojo mėnesio įmoka sumokama iš karto. Perkant paslaugas internetu, galima apmokėti per 24 val. nuo pirkimo pradžios. Neapmokėjus per parą, vietos rezervacija yra atšaukiama.
 • Atliekant pavedimą, banko grafoje „kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“ būtina nurodyti savo mokėtojo kodą, kurį rasite pirmajame sutarties puslapyje.
 • Užsiėmimai nevyksta tik per valstybines šventes, moksleivių atostogų metu užsiėmimai vyksta įprastu grafiku.
Panašios veiklos

Stovykla ŽAIDIMŲ DIENOS (7–11 m.), birželis–rugpjūtis 2020, LVJC

Mėgsti žaisti? Laukiame Tavęs savęs ir pasaulio pažinimo dienos stovykloje ŽAIDIMŲ DIENOS.

P A T K P Š S
Dovilė Žukauskaitė

Dienos stovykla Virtualios realybės istorijos: ATEITIES KŪRĖJAI 2020

Gyvensime fantastinius filmus primenančiame išmaniųjų technologijų pasaulyje. Nersime į ryškesnę, spalvingesnę, turtingesnę virtualią realybę – ją tyrinėsime, gilinsimės į jos kūrimo ir veikimo principus.

P A T K P Š S
X
Prenumerata