KĄ AŠ GALIU

Radijo laidose „Ką aš galiu“ su švietimo ekspertais, psichologais ir pedagogais diskutuojama apie neformalųjį švietimą: kaip jis gali padėti jauniems žmonėms atskleisti savyje talentus, auginti savivertę, valdyti emocijas ir apskritai kokias galimybes suteikti. Laidos rengiamos bendradarbiaujant kartu su Žinių radiju.

2017 06 28

Neformalusis ugdymas vasarą: kas laukia vaikų užvėrus namų duris?

Laidoje dalyvauja Prezidentės patarėja Marija Dautartaitė ir daugiavaikių šeimų asociacijos MES vadovė ir šio projekto sumanytoja Jurgita Pocienė.

2017 06 21

Lyderystės įgūdžiai arba kas padeda pelnyti kitų simpatijas, pagarbą, autoritetą?

Laidoje dalyvauja ryšių su visuomene specialistas, dviejų merginų tėtis Liutauras Ulevičius ir Lietuvos moksleivių sąjungos prezidentė Raminta Matulytė.

2017 06 14

Emocinis intelektas ir jo ugdymo ypatumai

Laidoje dalyvauja Socialinių mokslų daktaras Mantas Tvarijonavičius ir „Pedagogas.lt“ projektų vadovas Vygintas Eidėnas.

2017 06 07

Kompetencijos sėkmei XXI amžiuje

Laidoje dalyvauja Europos Komisijos atstovybės Vilniuje vadovas Arnoldas Pranckevičius ir Lietuvos vaikų ir jaunimo centro vadovas, Europos Neformaliojo vaikų švietimo organizatorių asociacijos (EAICY) vadovas Valdas Jankauskas.

2017 05 24

Kai motyvuoja ne pažymiai...

Laidos svečiai – keliautojas, žemėlapio Lietuvon.lt kūrėjas Karolis Žukauskas, Lietuvos skautijos vyriausioji skautininkė Ieva Leiputė, LVJC neformaliojo švietimo mokytoja Rūta Vaitiekutė ir verslo valdymo konsultantas Saulius Jovaišas ir „Chocolate“ agentūros vadovas Tomas Nemura.

2017 05 17

Kokią ateities visuomenę ugdome – kūrėjų ar prisitaikėlių?

Laidoje diskutuoja verslo valdymo konsultantas Saulius Jovaišas ir „Chocolate“ agentūros vadovas Tomas Nemura.

2017 05 10

Kaip galiu keisti pasaulį?

Laidoje dalyvauja Pasaulio piliečių akademijos vadovė Indrė Augutienė, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro atstovė, Globalaus švietimo festivalio organizatorė Vilma Smaliukienė ir projekto „Misija Sibiras“ vadovas Ignas Rusilas.

2017 05 03

Žaidimų vieta ugdymo įstaigoje

Laidoje diskutuoja Lietuvos edukologijos universiteto Vaikystės studijų katedros atstovė Ieva Kerulienė, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro metodininkė, metodų mugės „Žaidimų vaivorykštė“ organizatorė Renata Pėželienė ir aktorius Audrius Bružas.

2017 04 26

Jūra iki kelių?!

Laidoje dalyvauja Lietuvos vaikų ir jaunimo centro neformaliojo švietimo mokytoja, plaukimo trenerė Lina Miežienė, Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovas Giedrius Ruočkus ir Lietuvos vaikų ir jaunimo centro sveikatingumo skyriaus vadovė Vaida Mockevičienė.

2017 04 19

Kaip įtikinti jaunimą elgtis atsakingai: žalingi įpročiai ir priklausomybės

Laidoje diskutuoja kun. Kęstutis Dvareckas ir Vilniaus priklausomybės ligų centro vaikų ir jaunimo skyriaus atstovė Ieva Valančiauskienė.

2017 04 12

Kaip įgalinti jaunimą?

Laidoje dalyvauja atsakingasis Liberalų sąjūdžio sekretorius, dirbęs Prezidentės komandoje, taip pat Europos Parlamente vienos didžiausių frakcijų vadovo, buvusio Belgijos ministro pirmininko Guy Verhofstadto patarėju užsienio politikos klausimais, vadovavęs Europos jaunimo forumui Renaldas Vaisbrodas ir psichologė, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro projektų vadovė Lina Straukė.

2017 04 05

Kaip ugdyti jaunosios kartos verslumą?

Laidoje dalyvauja 2016-ųjų „Versli mama“, finansų ekspertė, sertifikuota koučerė Milana Jonikienė ir Lietuvos laisvosios rinkos instituto viceprezidentas Vytautas Žukauskas.

2017 03 29

Kaip kalbėti su pasauliu, kad tave išgirstų, suprastų, patikėtų?

Laidoje diskutuoja psichologė, „Galimybių Arsenalas“ vadovė Jūratė Bortkevičienė ir Lietuvos vaikų ir jaunimo centro viešojo kalbėjimo veiklos vadovas Algirdas Viltrakis.

2017 03 22

Kaip išmokti atsilaikyti prieš patyčias?

Laidoje dalyvauja Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriai Algirdas ir Remigijus Gataveckai.

2017 03 15

Kaip nesėkmes paversti sėkmėmis?

Laidoje diskutuoja VšĮ „Kitokie projektai“ partneris, konsultantas, mokymų vadovas Artūras Malinauskas ir verslininkas, Vilniaus jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritas stalas“ vadovas Aistis Ramanauskas.

2017 03 08

Kaip paskatinti jaunąją kartą pereiti nuo minčių ir žodžių – prie darbų?

Laidoje diskutuoja VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“ direktorius Justinas Noreika ir kelionių organizatorius Rimvydas Širvinskas-Makalius.

2017 03 01

Kaip atskleisti vaikų kūrybinį potencialą?

Laidoje dalyvauja – LVJC meninio ugdymo skyriaus vadovė Rasa Zaidovaitė ir Virtuvės mitų griovėjas, verslininkas Alfas Ivanauskas.

2017 02 22

Padėdamas kitiems – padedi pats sau

Laidoje diskutuoja „Maisto banko“ Komunikacijos ir plėtros vadovas Vaidotas Ilgius ir MRU Socialinio darbo dėstytoja, „Darbo su savanoriais pagrindai“ autorė, JTBA Alumni tinklo narė, savanorė Neringa Kurapkaitienė.

2017 02 15

Pilietiškumas Lietuvoje: kiek esame pilietiški ir kaip tokiais tapti?

Laidoje diskutuoja VšĮ „Skautų slėnis“ vadovas Jonas Dragūnas ir VU TSPMI politologė prof. dr. Ainė Ramonaitė.

2017 02 08

Kaip dirbti komandoje?

Laidoje dalyvauja TEA Vykdomasis direktorius Giedrius Kavaliauskas ir VšĮ „Kitokie projektai“ mokymosi dizaineris, improvizacijos treneris Povilas Plūkas.

2017 02 01

Kaip ugdyti vaikų bendravimo įgūdžius?

Laidoje diskutuoja psichiatras, socialinio ir emocinio ugdymo programos Lions Quest Lietuva vadovas Linas Slušnys ir reklamos agentūros Adcacao įkūrėja ir kūrybos vadovė Sabina Daukantaitė.

2017 01 25

Kas padės 16-mečiui geriau save pažinti? Ir kodėl tai svarbu?

Laidoje diskutuoja LVJC koordinuojamos Edinburgo Hercogo tarptautinių jaunimo apdovanojimų programos (DofE) Nacionalinė programos vadovė Inga Čėsnaitė ir „Swedbank“ karjeros konsultantė Greta Černiauskienė.

2017 01 18

Sakoma, kiekvienas yra ar gali būtų genijus, tik ne visi apie tai žino. Kaip sužinoti?

Laidoje dalyvauja socialinis psichologas, portalo www.psichika.eu įkūrėjas Edvardas Šidlauskas ir Lietuvos vaikų ir jaunimo centro direktoriaus pavaduotojas ugdymui Tomas Rakovas.

2017 01 11

Neformalus švietimas Lietuvoje ir užsienyje: ko galime pasimokyti?

Laidoje diskutuoja Lietuvos vaikų ir jaunimo centro direktorius Valdas Jankauskas ir rašytoja, premjero patarėja švietimo klausimais Unė Kaunaitė.

2017 01 04

Kokius kelius į gyvenimą atveria neformalusis vaikų švietimas?

Laidoje diskutuoja Švietimo ir mokslo ministerijos neformalaus švietimo skyriaus vedėjas Tomas Pūtys ir žmonių elgesio ekspertas, rašytojas Giedrius Drukteinis.

X
Prenumerata