2 procentai – geresnei bendruomenei kurti

Bičiuliai,

Džiaugiamės, kad 2 procentų pajamų mokestis, kurį skyrėte LVJC, padėjo kurti jaukią bendruomenę!

Už šias surinktas lėšas, praėjusiais metais įsigijome stalo futbolą, kuris tapo pirmo aukšto laukimo zonų pažiba. O pirmame ir antrame aukštuose pastatėme jaukius sėdmaišius. Ant jų net lauke, renginių metu laikas bėga itin patogiai. :)

Kviečiame būti aktyviais ir teikti pasiūlymus, kaip šiais metais galėtume panaudoti surinktas lėšas, kad centre būtų dar geriau!

Kaip galite LVJC skirti savo 2 proc. savo pajamų mokesčio?

1. Junkitės prie e-deklaravimo sistemos internetu Jums patogiu būdu (per banką, VMI priemones ar elektroninį parašą). Tai galite padaryti ČIA.

2. Prisijungus prie sistemos, dešinėje pusėje matysite blokelį „Paramos skyrimas“. Paspaudus ant jo, viršuje rinkitės punktą „Parama“. Jums atsivers FR0512 v.2 forma, kuriai užpildyti tereikia:

  • 1–4 laukeliai: Jūsų duomenys
  • 5 laukelis – mokestinis laikotarpis: 2017
  • 6S: pažymėti
  • E1 – gavėjo tipas: 2
  • E2 – gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 190996278
  • E3 – įrašykite „Lietuvos vaikų ir jaunimo centrui“
  • E4 – norėdami skirti visus 2 %, įrašykite 2
  • E5 langelyje galite nurodyti, kad skiriate 2 % GPM keliems metams į priekį – iki 2019 metų imtinai.

Paskelbta: Vasario 21, 2018

Komentarai (2)

Jūratė Saunorienė
Jūratė Saunorienė
2018-03-21 15:05

Pas jūs trūksta vidines tvarkos ir distiplinos,21 amžius ,o būrelių sutartys vis reikia gyvoj eileje stovėti,kad pratęsti sutartį.Ši betvarkė jau 17-ka metų tesesi,o kai 2 procentus - tai nepamirštate paprašyti,arba priminti.Būtų labai gražu jei sutvrkytumėte išpradžių, vidinę tvarką,ne nuo to galo pradedate,ilgai tylėjau,bet pasitaikius progai,išsakyti savo nuomonę,čia ne vienas iš tevų pasipyktines jūsų betvarke tokia,gal darysite išvadas.....

2018-04-03 09:16

Laba diena, Jūrate, dėkojame už išsakytą nuomonę. Primename, kad nuo šių mokslo metų rugsėjo LVJC pradėjo veikti savitarna, kurioje galima pasirašyti paslaugų sutartis nuotoliniu būdu, įsikelti el. dokumentus, peržiūrėti ir apmokėti savo sąskaitas, matyti savo lankomų ir (ar) lankytų paslaugų istoriją, veiklų kalendorių ir kita. Sužinoti daugiau apie savitarną galite: www.lvjc.lt/naujiena/lvjc-pradejo-veikti-savitarna-isbandykite. Dedame dideles pastangas tobulėti ir toliau, todėl maloniai kviečiame išsakyti nuomonę, kad centre būtų dar geriau.

X

Prenumerata

Prenumeruodami LVJC naujienlaiškį sutinkate su organizacijos Privatumo politika.

Prenumerata