Dalyvausime būrelių ir užimtumo mugėje „Z vaikai“

Rugsėjo 7–8 d. PLC „Panorama“

Po pamokų – 100 įkvepiančių veiklų. Apie visas jas pasikalbėti galėsite rugsėjo 7–8 dienomis rengiamoje būrelių ir užimtumo mugėje „Z vaikai“  prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“, kurioje dalyvaujame ir mes.

Daiktų, renginių, emocijų pertekliuje augantys „Z vaikai“ – be galo kūrybingi, unikalūs, „kitokie“. Tai asmenybių karta, kelianti daugybę iššūkių tėvams ir pedagogams. Senieji ugdymo, auklėjimo metodai jiems nuobodūs.

LVJC stende rengiame keletą edukacinių dirbtuvėlių, kuriose mielai kviečiame apsilankyti su vaikais.

  Šeštadienis, rugsėjo 7 d.    
  11–14 val.  LVJC Mažųjų kūrybos erdvės Kursite miško karūnas ir amuletus kartu su Agne Trusevičiene, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro   „Mažųjų kūrybos erdvių“ vadove.
  14–16 val. Komiksų dirbtuvėlės Dirbtuvėlių metu kartu su menininke ir pedagoge Anna Pavlova kursite komiksus. Komiksai – tai dailės ir istorijos pasakojimo derinys, padedantis išreikšti save neįprastomis formomis.  
  16–19 val.   Pokalbiai apie būrelius su LVJC neformaliojo švietimo specialistais
  Sekmadienis, rugsėjo 8 d.    
  11–13 val.  Vėjo malūnėlių dirbtuvės Kursite, spalvinsite ir puošite vėjo  malūnėlius kartu su dailininke, neformaliojo švietimo mokytoja Virginija Stakioniene.
  11–14 val.  Mandalų dirbtuvėlės Kvillingo technika kursite mielas ir džiuginančias dovanėles  –  spalvotus ornamentus ir mandalas – sau ar savo artimiems žmonėms. Kūrybos procese Jums padės dailininkė, neformaliojo švietimo mokytoja Viktorija Kokštienė.
  14–17 val. Anime Manga dirbtuvėlės Kartu su Japonijos menų žinove Monika Šarlauskaite gilinsitės į japoniškos animacijos kūrimą,  pabandysite patys piešti anime.

Be LVJC veiklų čia – gausybė įvairiausių būrelių, sporto ir meno mokyklos, „protingos“ knygos, lavinamieji žaidimai ir nemokami seminarai. 

Susitikime: https://www.facebook.com/events/435003443746503/

Paskelbta: Rugpjūčio 30, 2019

X
Prenumerata