Čia gyvenimas verda, bėga, plaukia… Ateikite ir pamatykite!

Rugsėjo 3–5 dienomis kviečiame aplankyti mus Vilniaus Sporto festivalyje, Lukiškių aikštėje. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre GYVENIMAS VERDA, bėga, plaukia, skamba ir įgauna daugiau spalvų. Ateikite ir patys tuo įsitikinsite!

Smagumynų, kuriuos norisi išbandyti, čia tikrai lengvai rasite.

Penktadienį, rugsėjo 3 d.

Nuo 17  val. LVJC erdvėje vyks аtviri POUND užsiėmimai su trenere Erika, kurios energingumas bei gera nuotaika uždega kiekvieną bei praskaidrina net ir nykiausią dieną.

  • Kas yra POUND? Tai energinga, triukšminga bei pilnai „iškraunanti“ viso kūno treniruotė su Ripstix lazdelėmis. POUND primena tikrą roko vakarėlį,  kurio dalimi galime tapti kiekvienas!

Šeštadienį, rugsėjo 4 d.

Nuo 13 val. vyks Tautinių šokių ansamblio UGNELĖ mažųjų pasirodymas. Pasišnekučiuoti apie šokį ir šokėjus galėsite su „Ugnelės“vadovėmis Ligita ir Alma.

  • Kas vyksta UGNELĖJE? Įvairaus amžiaus (4–60 m.) bei patirties šokėjai „su ugnele“ čia išbando ir tradicinius, ir pačių sukurtus šokius, dabinasi tautiniais kostiumais bei keliauja po platųjį pasaulį, pristatinėdami Lietuvą.

Nuo 14 val. Stalo teniso žaidimai, turnyrai, pratybos, individualūs patarimai su sveiką gyvenimą propaguojančiomis trenerėmis Jūrate ir Aušra.  Ši, viena judriausių sporto šakų, puikiai lavina koordinaciją ir reakciją. Pajutus sėkmingo smūgio azartą norisi vėl ir vėl grįžti prie stalo ir.... žaisti iš naujo!

Nuo 15 val. LINDIHOPO pasirodymas ir atvira pamoka su šio šokio stiliaus pirmo ryškumo žvaigžde Daiva Veliulyte.

  • Lindyhopas – pašėlęs šokis, kuriame galima šaukti, bėgti, trypti, improvizuoti ir nevaržyti savęs! Jis tarsi nukelia į XX a. tarpukarį – svingo ir juodai baltų batelių rojų!

Nuo 17 val. LVJC erdvėje kunkuliuos BREIKO ŠOKIŲ KOVOS su profesionaliu breiko šokėju ir anglų kalbos mokytoju Roku Šalteniu, Lietuvos bei tarptautinėje breiko scenoje geriau žinomu Rukus sceniniu vardu.

Sekmadienį, rugsėjo 5 d.

Nuo 12 val. Leonardo pamokėlių edukacijos ir interaktyvus pristatymas.

Nuo 13 val.  Tautinių šokių UGNELĖS ansamblio pasirodymas ir susitikimas su šokio vadovėmis Ramona ir Monika.

Nuo 14 val. GIMNASČIŲ pasirodymas ir susitikimas ir „koncertinės gimnastikos“ trenere Šviesuose.

  • Koncertinė gimnastika – tai tiltas tarp sporto ir meno, tarp gimnastikos ir šokių. Vaikai čia stiprina raumenukus, gerina laikyseną, koordinaciją bei lankstumą, mokosi klasikinio, moderniojo bei pramoginio šokio pagrindų, susidraugauja su scena.

Iki greito susitikimo LVJC erdvėje – ten, kur GYVENIMAS VERDA.

Paskelbta: Rugpjūčio 31, 2021

X
Prenumerata