Ikimokyklinukų pedagogams – apie emocijas, dailės terapiją, kalbos skatinimo metodus

2016 m. balandis

Neramūs vaikai. Ką daryti?
Atsakymą rasti padės neformaliojo ugdymo pedagogė dr. Birutė Pernaravičiūtė, balandžio 7 d. rengiamame praktikume. Ikimokyklinukų pedagogams lektorė pasakos apie kaprizingo, agresyvaus vaikų elgesio priežastis, pateiks metodų bei priemonių, padedančių negatyvaus elgesio išvengti.

Praktikume „Piešiu savo pasaulį“ balandžio 14 d. edukologė Vilija Malinauskaitė supažindins ikimokyklinukų pedagogus su dailės terapijos metodais, padedančiais vaikams atpažinti savo neigiamas emocijas, jas išreikšti ir transformuoti į pozityvius vaizdinius.

Balandžio 21 d. praktiniame užsiėmime „Kasdienės kalbos skatinimas ikimokyklinukų veiklose, Vilniaus lopšelio darželio „Taškius“ auklėtoja Laura Banaitytė supažindins pedagogus su efektyviais kalbos lavinimo, žodyno turtinimo metodais kasdieninėse ikimokyklinuko veiklose.

Balandžio 28 d. praktikume „Dailės užsiėmimai vaikystėje: procesas ar rezultatas“ dailės edukologė Alė Janonytė–Mulienė pasakos, kaip organizuoti dailės užsiėmimus, kad jie būtų naudingi ir smagūs ir mokytojams, ir vaikams, kaip rasti balansą tarp proceso ir rezultato, kokių klaidų reikėtų vengti.

Daugiau informacijos:

el. p. mokymai@lvjc.lt, giedre.j@lvjc.lt arba telefonu 8 5 272 56 22.
Konstitucijos pr. 25, LT-08105 Vilnius, www.lvjc.lt
Socialiniame tinkle Facebook Tikri mokymai

TIKRI MOKYMAI - tai kvalifikacijos tobulinimo renginiai – seminarai, paskaitos, praktikumai, forumai, konferencijos – mokytojams, ugdymo specialistams, tėvams.

Įstaiga akredituota 2014 gegužės 21 d. Nr. EV3-13

Paskelbta: Kovo 21, 2016

X
Prenumerata