Darželių auklėtojus kviečiame dalintis patirtimi lapkričio 6 d. rengiamame Pedagogų forume

Kvietimas į forumą

INOVATYVIOS IDĖJOS, SKATINANČIOS IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ ŽODINĘ KŪRYBĄ

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras (Konstitucijos pr. 25, Vilnius) kartu su socialiniais partneriais 2015 m. lapkričio 6 d. (penktadienį) organizuoja forumą ikimokyklinių, priešmokyklinių ugdymo įstaigų pedagogams „Inovatyvios idėjos, skatinančios ikimokyklinio amžiaus vaikų žodinę kūrybą“.

Pradžia 10.00 val., trukmė 6 akademinės valandos.

Forume bus įteiktos individualios pažymos pedagogams, parengusiems ugdytinius ir padėkos ikimokyklinėms įstaigoms, dalyvavusioms respublikiniame projekte. Bus pristatytas elektroninis leidinys-metodinė priemonė parengta dalyvavusių projekte pedagogų ir jų grupės auklėtinių: vaikų žodinė kūryba ir pedagogų užduotys.

Pedagogus, tiek dalyvavusius projekte, tiek turinčius gerų idėjų, pasiūlymų, kviečiame pasidalinti savo patirtimi ir pristatyti papildomus stendinius pranešimus: savo pedagoginės patirties pristatymas, metodų ir veiklų pateikimas, inovacijos ir pažangios idėjos ugdant šio amžiaus tarpsnio vaikus. Formatas gali būti įvairus, tik apie tai parašykite mums iki 2015 m. spalio 20 d. Anksčiau pateikę paraiškas stendiniams pranešimams, kviečiame patvirtinti temas. Stendinių pranešimų autoriams bus išduodamos pažymos. Visus pateiktus stendinius pranešimus po forumo sudėsime į el. leidinuką.

  • Pranešėjai turi registruoti savo papildomą stendinį pranešimą iki 2015 m. spalio 20 d. el.p. adresu birute@lvjc.lt, nurodant pavadinimą, autorių/ius ir apimtį.
  • Forumo dalyvių registracija vyks iki 2015 m. spalio 31 d.,

Dalyvio mokestis – 13 Eur, dalyvavusiems projekte – 7 Eur.

Išankstinė dalyvių registracija privaloma.

Forumo programa užsiregistravusiems bus išsiųsta spalio 20–21 dienomis.

Visa informacija bei registracija vykdoma elektroniniu paštu: birute@lvjc.lt, kontaktinis telefonas pasiteiravimui (8 5) 272 31 64.

Paskelbta: Rugsėjo 27, 2015

X
Prenumerata