Kviečiame šeimas į vasaros stovyklų pikniką

Birželio 18 d. (ketvirtadienį) 16.00 val. kviečiame šeimas į smagią pramogų ir edukacijų šventę „Vasaros stovyklų piknikas“.

Šios, LVJC kieme rengiamos šventės metu, netruks linksmos nuotaikos, kūrybos, veiksmo ir vasariško šurmulio!

Vaikams vyks stalo futbolo, teniso ir didžiulio Twister'io žaidimai, šokių pamokėlės, dailės dirbtuvėlės bei viktorinos, taip pat bus surengtas STEAM edukacijų šou – kūrybinės dirbtuvės ir emocijų laboratorija, kurių metu „emocijos veršis per kraštus“.

Smagias ir kūrybiškas pramogas renginio metu rengs šalies vaikų stovyklų organizatoriai – pabendrauti su jais „akis į akį“ bei apie programų ypatumus sužinoti „iš pirmų lūpų“ galės visi šventėje dalyvaujantys vaikų tėveliai.

Jaukumo ir smagumo atmosferą renginio metu sukurti padės smagi muzika, pledai, sėdmaišiai, šokių pasirodymai, DJ ir diskoteka po atviru dangumi!

Labai džiaugiamės prasidėjusia vasara, sušvelnėjusiu karantinu, saulėtais orais ir norime švęsti bei džiaugtis kartu su vaikais bei jų tėveliais. Tikime, kad Vasaros stovyklų pikniko metu visiems bus ne tik smagu, bet ir pavyks išsirinkti įdomias ir prasmingas vasaros veiklas. Tikimės, kad šis renginys puikia vasaros piknikų tradicijos pradžia, kurių, liepos ir rugpjūčio mėnesiais planuojama dar ne vienas – su gausybe smagių pramogų bei veiklų visai šeimaiׅ.

Kviečiame visas šeimas šią dieną paversti maža šeimyniška vasaros švente!

Tam, kad galėtume sekti dalyvių skaičių, labai prašome užsiregistruoti.


STOVYKLŲ MUGĖ


Viskas apie LVJC vasaros stovyklas


„Bingo“, jojimo menas

Stovyklų metu vaikai ir jaunimas yra kviečiami pamiršti miesto šurmulį, pasinerti į gamtos ir gyvūnų pasaulį, įgyti ar patobulinti jojimo patirtį.
„Vasaros stovyklų pikniko“ metu „Bingo“ kviečia susipažinti su vienu iš žirgų bei pamatyti įspūdingą pasirodymą!

„Gamtos draugai kviečia praleisti vasarą gamtos apsupty – su šuniukais bei žirgais. Vaikai čia ne tik stebi gyvūnus, tačiau gali joti į nepamirštamas išvykas po apylinkes, išmoksta dresūros pagrindų.

„Vasaros stovyklų pikniko“ dalyviai galės susipažinti su stovyklos organizatorių komandą bei pabendrauti su nuotaikingais keturkojais stovyklos dalyviais.

Pasakų knygelių dirbtuvėlė „Mokausi sveikatos“ (Vilniaus TLK)

Kaip tinkamai plautis rankas ir kodėl to reikia? Kaip pažinti savo emocijas ir su jomis draugauti? Pirmoji pagalba susižeidus ar sunegalavus – kaip ją suteikti?

Apie tai išties smagiai papasakos pasakų veikėjai karalienė Higiena su sargybiniais Vandeniu bei Muilu, išminčius Guru-Buru, sumanieji Pirmosios Pagalbos būrio broliukai ir sesutės. Reikės tik pasigaminti (susikarpyti, susilankstyti, susisegti) mažą knygelę ir ją perskaityti. Ateik, sužinok, išmėgink ir parnešk broliui, sesei ar draugams!

 

VšĮ „Pamėginčius“

Tai įstaiga, vykdanti neformalųjį pilietinį ir kultūrinį ugdymą, pažeidžiamų socialinių grupių integraciją, savanorišką veiklos koordinavimą bei vietos bendruomenių vystymąsi. Savo veikloje siekiame maksimaliai taikyti socialinio verslo modelį.

„Vasaros stovyklų pikniko“ dalyviai galės dalyvauti muzikinėje programoje – pasinerti į garso improvizaciją bei draminius muzikos žaidimus – su įvairiapusiu menininku Aleksejumi Sapiego.


Talentų stovykla

Didžiausi šios stovyklos išskirtinumai –  ją veda daugumai puikiai žinomi aktoriai, dainininkai bei žymūs scenos žmonės;  ji turi laiko jau patikrintą talentų ugdymo metodiką. Būtent šią metodiką ir planuojama pristatyti „Vasaros stovyklų pikniko“ metu.


 


PROGRAMA SCENOJE ir šalia jos


 • 16.00 – Renginio programos, pramogų ir dalyvių pri(si)statymas.
 • 16.30 – LVJC baleto studijos šokėjų pasirodymas. Vadovė – Natalija Kovaliova.
 • Tiesiai nuo scenos – pažintis su šokio stovyklos ŠOK ir SVAJOK įdomybėmis.
 • 17.00STEAM edukacijų šou „Stepono emocijos veržiasi per kraštus“
 • Edukacija vaikams ir mini šou ir viktorina visiems stebintiems.
 • 17.15LVJC modernaus šokio studijos GAMA šokėjų pasirodymas. Vadovė – Agnė Rickevičienė.
 • Tiesiai nuo scenos – pažintis su meninio ugdymo ir šokio stovyklos SKRAIDANČIOS PĖDOS ypatumais.
 • Twister rungtis, laimėtojo apdovanojimai.
 • 17.30 Stalo futbolo ir Stalo teniso turnyrai su LVJC trenere Jūrate Vazneliene.
 • Tiesiai iš sporto aikštyno – pažintis su judriausios LVJC stovyklos VIJURKAS pramogomis ir edukacijomis.
 • 17.45 Žirgo pasirodymas.
 • 18.00 – Renginio vedėja Margo kviečia norinčius pašokti į diskoteką.

Šventė vyks:

 • Birželio 18 d.  (ketvirtadienį), 16.00–18.00 val.,
 • LVJC kieme, Konstitucijos per. 25, Vilniuje

Visos pramogos – nemokamos.

Paskelbta: Birželio 7, 2020

X
Prenumerata