Laukiame jūsų rugsėjo 1 d.

Bičiuliai,

pranešame, kad šį sezoną mūsų veiklos startuos nuo rugsėjo 1 d. Nebent prie veiklų aprašymų nurodyta kitokia informacija, pasitikslinkite www.lvjc.lt/bureliaiwww.lvjc.lt/veiklos. Oi, kaip jūsų pasiilgom ir nekantraujam susitikti! Sakome visų centro darbuotojų vardu. 💛

Primename, kad COVID-19 pandemijos metu imamės visų reikalingų priemonių saugumui centro patalpose užtikrinti. Atvykę netruksite pastebėti tai... Pirmas apsilankymas galbūt nebus toks patogus, bet greitai priprasite! Prisiminkite, naujos priemonės yra dėl visų mūsų saugumo. Tikime, kad būdami atsakingi, dienas galėsime leisti su pilnavertiškumo jausmu, o tuo įsitikinome vasarą – stovyklaudami pilnu užimtumu!

Taigi, ką svarbu žinoti?

Centras padalintas į penkias spalvingas zonas, turinčias skirtingus įėjimus / išėjimus. Kiekvieno mūsų judėjimas vyksta toje zonoje, kurioje yra veikla – ne visame centre. Tokiu būdu mažiname lankytojų srautus ir išlaikome reikiamus atstumus. Pasibičiuliauti, tarkime, plaukikams ir šokėjams patalpose kol kas nepavyks. Tėveliai ir toliau galės palydėti vaikučius į užsiėmimus ar net padėti mažiesiems persirengti, po to laukti tam skirtoje patalpoje.

Išsibandyti patinkančias veiklas kol kas, saugumo sumetimais, nėra galimybės.  

Prie lauko durų atliekamas bekontaktis temperatūros matavimas. Turintys 37,3 °C ir didesnę kūno temperatūrą lankytojai į centrą neįleidžiami. Taip pat neįleidžiami ir pastebėjus kokius nors kitus peršalimo simtomus, pavyzdžiui, apsunkintą kvėpavimą ar kosulį. Taigi, prieš vykstant į užsiėmimus, skirkite laiko įvertinti savo savijautą. Jeigu jaučiatės nekaip, nevykite į užsiėmimus, kreipkitės į gydymo įstaigą ir sveikite! Jeigu kontaktavote su sergančiu koronavirusu asmeniu ar grįžote iš paveiktų šalių, būtinai laikykitės saviizoliacijos terminų (kompensavimo tvarka ruošiama).

Bendrose centro patalpose privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę (vienkartinę ar daugkartinę veido kaukę, respiratorių ar kitą priemonę), išskyrus vaikams iki 6 metų amžiaus. Taip pat privaloma išlaikyti ne mažesnį nei 1–2 m kontakto su kitais asmenimis atstumą, dezinfekuoti rankas bei laikytis etiketo.

Skatiname atsinešti ir užsiėmimų metu naudoti savus pieštukus, teptukus, gitaras, gimnastikos kilimėlius, plaukų džiovintuvus ir kitas priemones. Kitu atveju, pasiruoškite mūsų dezinfekantus naudoti dar daugiau. :) Atkreipiame dėmesį, kad po kiekvieno užsiėmimo centro patalpos kruopščiai išvėdinamos, o paviršiai dezinfekuojami.

Daugiau informacijos rasite čia: www.lvjc.lt/naujiena/kaip-elgtis-lvjc-koronaviruso-metu. Atnaujiname, vadovaudamiesi Sveikatos apsaugos ministerijos, operacijų vadovo sprendimais.

 

Turite klausimų? Susisiekite!

Konstitucijos pr. 25, Vilnius

 

Tel. (8 5) 273 3333

El. p. info@lvjc.lt

 

 

Paskelbta: Rugpjūčio 28, 2020

X
Prenumerata