​Lesto ir LVJC projektas „Darni mokykla“ triumfavo Švedijos verslo apdovanojimuose!

Lesto ir LVJC projektas „Darni mokykla“ triumfavo Švedijos verslo apdovanojimuose! Šiais jau dešimtą kartą surengtais apdovanojimais siekiama stiprinti Lietuvos ir Švedijos verslo ryšius, pabrėžti verslo atsakomybę visuomenei ir gamtai bei tarptautinio bendradarbiavimo versle naudą.

Apdovanojimuose dalyvavo Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė bei į Lietuvą valstybinio vizito atvykęs Švedijos karalius Karlas XVI Gustavas. Renginio metu Prezidentė ir Švedijos Karalius Karlas XVI Gustavas įteikė tris nugalėtojų statulėles. Geriausia metų socialinės atsakomybės iniciatyva pripažintas LESTO bei Lietuvos vaikų ir jaunimo centro projektas „Darni mokykla“, skatinantis Lietuvos mokyklas plėtoti vaikų ekologines idėjas.

Apdovanojimų ceremonijoje taip pat dalyvavo su Švedijos karališkąja pora atvykusi gausi, 23 Švedijos įmonėms atstovaujanti verslo delegacija. Tai kompanijų „Ericsson“, „SAAB“, „Skandia“, „Ikea Group“, „Stena Line“, „Icomera“ ir kitų bendrovių, dirbančių gynybos, medicinos pramonės, finansų, miškininkystės, atliekų tvarkymo sektoriuose, vadovai.

Džiaugiamės ir didžiuojamės šiuo apdovanojimu!

Švedija yra viena iš svarbiausių Lietuvos eksporto partnerių. Vien pirmojo šių metų pusmečio Lietuvos eksporto į Švediją vertė – beveik 500 milijonų eurų. Švedija taip pat yra didžiausia užsienio investuotoja Lietuvoje. Per pastaruosius penkerius metus jos investicijos išaugo daugiau nei 3 kartus ir dabar viršija 3 milijardus eurų. Lietuvoje veikia 200 Švedijos kapitalo įmonių, kuriose dirba daugiau nei 11 tūkstančių mūsų šalies žmonių.

Paskelbta: Spalio 8, 2015

X
Prenumerata