LVJC baseinuose mokosi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje mokinių klasės

Šį pusmetį pagal VšĮ Lietuvos plaukimo federacijos informacijos ir paslaugų biuro projektą „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ mokėme plaukti rekordiškai daug – per 420 antrokų! Kitą pusmetį treniruotes tęsime.

Plaukimo treniruotes lankė Vilniaus Humanistinė mokykos, Kunigaikščio Gedimimo progimnazijos, Valdorfo atvirosios mokyklos, Pavilnio progimnazijos, Šv. Juozapo mokyklos, Volungės mokyklos, Riešės gimnazijos, Taškiaus mokslo ir menų mokyklos ugdytiniai.

18 treniruočių vaikai mokėsi sulaikyti kvėpavimą ir orientuotis po vandeniu, plūduriuoti horizontalioje ir vertikalioje padėtyse, slinkti ant krūtinės ir nugaros, keisti kūno padėtį, išlaikyti pusiausvyrą vandenyje, atlikti šuoliukus į vandenį nuo bokštelio ir bortelio, įgijo žinių apie saugų elgesį vandenyje ir prie vandens telkinių.

„Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ – tai VšĮ Lietuvos plaukimo federacijos informacijos ir paslaugų biuro organizuojamas projektas, skirtas pradinių klasių mokiniams. Pagal projekte taikomą sertifikuotą mokymo plaukti programą, mokyklose dalis kūno kultūros pamokų yra skiriama plaukimo užsiėmimams. Tokiu būdu mokyklinio amžiaus vaikai įgyja pagrindinius plaukimo įgūdžius, o projektu prisidedama prie skęstamumo problemos sprendimo ilgalaikėje perspektyvoje.

 

Paskelbta: Sausio 31, 2020

X
Prenumerata