LVJC baseinuose mokosi plaukti mokinių klasės

Šį pusmetį pagal VšĮ Lietuvos plaukimo federacijos informacijos ir paslaugų biuro projektą „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ mokėme plaukti, saugiai elgtis vandenyje ir prie vandens telkinių 281 antroką! Džiaugiamės galėdami prisidėti prie tokio svarbaus projekto, todėl su džiaugsmu kitą pusmetį treniruotes tęsime.

Plaukimo treniruotes lankė Vilniaus Humanistinės mokykos, Kunigaikščio Gedimimo progimnazijos, Valdorfo atvirosios mokyklos, Krikščionių gimnazijos, A. Vienuolio progimnazijos, Šv. Juozapo mokyklos, Volungės mokyklos, Taškiaus mokslo ir menų mokyklos ugdytiniai.

18-iolikoje treniruočių vaikai mokėsi sulaikyti kvėpavimą ir orientuotis po vandeniu, plūduriuoti horizontalioje ir vertikalioje padėtyse, slinkti ant krūtinės ir nugaros, keisti kūno padėtį, išlaikyti pusiausvyrą vandenyje, atlikti šuoliukus į vandenį nuo bokštelio ir bortelio, įgijo žinių apie saugų elgesį vandenyje ir prie vandens telkinių.

„Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ – tai VšĮ Lietuvos plaukimo federacijos informacijos ir paslaugų biuro organizuojamas projektas, skirtas pradinių klasių mokiniams. Pagal projekte taikomą sertifikuotą mokymo plaukti programą, mokyklose dalis kūno kultūros pamokų yra skiriama plaukimo užsiėmimams. Tokiu būdu mokyklinio amžiaus vaikai įgyja pagrindinius plaukimo įgūdžius, o projektu prisidedama prie skęstamumo problemos sprendimo ilgalaikėje perspektyvoje.

 

Paskelbta: Sausio 7, 2022

X
Prenumerata