LVJC pradėjo veikti savitarna – išbandykite!

Džiugiai pranešame, kad LVJC jau pradėjo veikti elektroninė sistema (savitarna), skirta visiems pilnamečiams centro lankytojams! Šią savaitę elektroniniu būdu (savitarnoje arba prie veiklų aprašymų per mygtuką „Pirkti“) galėsite įsigyti tik būrelius, o ateityje – ir abonementus.

Įprastai savitarnoje galėsite pasirašyti paslaugų sutartis nuotoliniu būdu, įsikelti el. dokumentus, peržiūrėti ir apmokėti savo sąskaitas, matyti savo lankomų ir (ar) lankytų paslaugų istoriją, veiklų kalendorių. Visi tėveliai, pasitelkiant dienyno funkciją, galės matyti savo vaikų lankomumą, sekti jų pažangumo naujienas, bendrauti su būrelių vadovais ir dar daugiau. 

Apie visus pasikeitimus, kurie įvyks savitarnoje, lankytojams bus pranešta individualiai nurodytu el. paštu.
 

Kaip prisijungti prie savitarnos?

Prie savitarnos galite prisijungti www.lvjc.lt, paspaudę puslapio viršutinėje juostoje esantį mygtuką „Savitarna“.

Pirmą kartą jungiantis, tai turėsite padaryti per elektroninius valdžios vartus, kad būtų identifikuota jūsų tapatybė. Vėliau, savitarnos platformos profilio nustatymuose, galėsite susikurti vartotoją (prisijungimo vardą) ir slaptažodį, ir kitais kartais jungtis su šiais duomenimis.

Iškilus klausimams, kreiptis el. paštu info@lvjc.lt, tel. (8 5) 273 3333.

 

Tik pradėjus veikti savitarnai, dėl intensyvaus naujų vartotojų srauto, gali kilti laikinų nesklandumų. Atsiprašome ir skatiname būti kantriais. Stengsimės efektyviai juos spręsti, kad ilgalaikėje perspektyvoje savitarna ypač palengvintų LVJC paslaugų įsigijimo ir naudojimosi galimybes. Dėkojame už supratingumą.

Paskelbta: Rugsėjo 18, 2017

Komentarai (6)

Jekaterina Burneikienė
Jekaterina Burneikienė
2017-11-08 08:53

Laba diena. Nepavyksta prisijungti prie savitarnos. Išmeta klaidą Server Error (500).

Roma Šakalienė
Roma Šakalienė
2017-11-08 05:38

Sveiki. Bandžiau keletą kartų prisijungti per savitarną. Išmeta klaidą Server Error (500).

Edita Mačiukaitė
Edita Mačiukaitė
2017-10-01 19:36

Prisijungiau prie savitarnos.Yra pranesimas ,kad neapmoketa saskaita uz Mokykla plaukti.Bet neleidzia apmoketi ,at turiu jungtis per banka?Ir kodel nėra 15 euru nuolaidos?

2017-10-02 14:17

Laba diena, Edita,

NVŠ krepšelio nuolaida yra skiriama nuo spalio, tačiau šį mėnesį, dėl paraiškų srauto, įprastai vyksta galutiniai sutikrinimai. Jeigu registracijos formoje nurodėte teisingą informaciją ir ji atitinka NVŠ krepšelių skyrimo sąlygas, tuomet nuolaidą už spalį gausite kartu su lapkričio mėnesio sąskaita. Kas dėl savitarnos ir apmokėjimo, greičiausiai priežastį galėtumėme išsiaiškinti Jums nurodžius savo el. pašto adresą. Jeigu galite, susisiekite su mumis el. p. info@lvjc.lt.

Aušra Ražanskienė
Aušra Ražanskienė
2017-09-28 10:35

Laba diena, prisijungiau prie savitarnos, tačiau ten nematau savo sūnaus būrelio ir jo sąskaitų. Ką reikia daryti, kad matyčiau?

2017-09-28 16:38

Laba diena, Aušra,

Sutartis ir sąskaitas asmeninėje savitarnos platformoje galite matyti tik tuo atveju, jei jos yra sudarytos Jūsų vardu ir šį sezoną. Vadinasi, jeigu sutartis sudarė kitas asmuo, Jūs jų matyti negalėsite.

X

Prenumerata

Prenumeruodami LVJC naujienlaiškį sutinkate su organizacijos Privatumo politika.

Prenumerata