Nacionalinė pedagogų konferencija Alytuje

2016 m. balandžio 14 dieną (ketvirtadienį) Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su TAMO grupe kviečia bendrojo ugdymo mokytojus į Nacionalinę pedagogų konferenciją KAIP EFEKTYVIAI MOTYVUOTI VAIKUS MOKYTIS IR DIFERENCIJUOTI MOKYMO(SI) PROCESĄ?

Konferencija skirta 5–6 klasių matematikos, gamtos ir žmogus, lietuvių kalbos ir (3-4) pradinių klasių mokytojams.

Konferencijos tikslassupažindinti mokytojus su veiksniais, lemiančiais mokinių motyvaciją, ir pristatyti praktines diferencijavimo bei individualizavimo galimybes.

Konferencijos metu bus gilinamasi į skirtingus mokinių gebėjimų ypatumus, apžvelgiami pagrindiniai motyvacijos veiksniai ir įrankiai.

Pranešimus skaitys bei patirtimi dalinsis bendrojo ugdymo mokyklų specialistai, pedagogai – praktikai ir psichologai. Darbo sekcijose mokytojai praktikai pristatys EMA elektronines pratybas bei pasidalins darbo patirtimi diferencijuojant ir individualizuojant mokymo(si) procesą. Taip pat suteiksime informaciją apie akredituotas mokymų programas ir kvalifikacijos kėlimo galimybes.

Konferencijos dalyviai, išklausę teorinę dalį ir atlikę praktines užduotis, gaus dalyvavimą konferencijoje liudijančią pažymą.

Konferencijos data – balandžio 14 d. (ketvirtadienis)

Konferencijos trukmė – (10.00–15.00 val.)

Registracijos laikas – (9.00–10.00 val.)

Vieta Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla, Kaštonų g. 3

Dalyvio mokestis – dalyvavimas nemokamas, tačiau reikalinga išankstinė registracija. Konferencijos svečiai, atlikę praktines užduotis ir norintys įgyti dalyvio pažymas turės iš anksto susimokėti simbolinį 2 Eur mokestį. Pažymos bus išsiųstos paštu į mokyklos administraciją.

Konferencijos programą rasite čia

Daugiau informacijos: tel.(8 5) 20 54690, el. p. neringa@lvjc.lt

Konferencijos organizatoriai: Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, TAMO grupė

Konferencijos partneriai: Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla


Paskelbta: Kovo 25, 2016

X
Prenumerata