Naujų projektų idėjos iš „Go Pro!“

„Tobulėjame tik bendraudami ir dalindamiesi savo idėjomis bei patirtimi su kitais žmonėmis“, – pastebi Lietuvos vaikų ir jaunimo centre plaukimo trenerė Irena Čeilutkė, kovo 7–13 d. kartu su kolege, Teatro vadove Ieva Giniotyte atstovavusios savo organizaciją „Go Pro! Partnership Building Activity“ projekte.

Lenkijos mieste Krokuvoje susirinko septyniolika organizacijų iš įvairiausių šalių tam, kad kartų galėtų kurti naujas pasaulio pažinimo galimybes jaunimui bei skatintų jaunimo darbuotojus dalintis savo patirtimi ir taip įvairiapusiškai tobulėti.

Džiaugiuosi sutikusi tiek daug įdomių žmonių, o dar labiau džiaugiuosi suplanuotais bendrais projektais, kurių dėka galėsime papildyti neformaliojo ugdymo įrankių bagažą“, – džiūgavo Irena Čeilutkė.

Pasak Ievos Giniotytės,

Tai buvo puiki patirtis pamatyti koks yra neformalus ugdymas kitose šalyse, puikus būdas išmokti naujų metodų bei daugiau sužinoti apie Erasmus+ projektus, jų rūšys ir rašymo ypatumus. O smagiausia, kad grįžome ne tuščiomis, o su projekto idėja ir užsidegimu jį įgyvendinti su naujaisiais partneriais".

Daugiau informacijos
Irena Čeilutkė +37064568502, irena@ceilutka.lt

Paskelbta: Kovo 15, 2016

X
Prenumerata