NVŠ krepšelio gavimas nuo rugsėjo mėnesio

Bičiuliai,

2021 m. III ketvirtyje ir vėl turėsite galimybę pasinaudoti valstybės skiriamu neformaliojo vaikų švietimo krepšeliu LVJC veikloms iš dalies finansuoti. 

Krepšelio parama (15 Eur/mėn.) šiame etape bus skiriama nuo rugsėjo mėnesio. Paramą gaus užsiregistravę ir atitikę skyrimo sąlygas asmenys. Galutinis gavėjų sąrašas bus sudaromas, atsižvelgiant į savivaldybės rekomendacijas:

www.neformalusugdymas.lt/aktuali-informacija-nvs-teikejams

Registracija vyks iki 2021 m. rugsėjo 21 d. (imtinai). Jeigu NVŠ krepšelis bus skirtas, kviesime pasirašyti NVŠ krepšelio paramos sutartį. Paramą už rugsėjo ir spalio mėnesius gausite kartu su spalio mėnesio sąskaita. Jeigu šiam sezonui jau esate pasirašę paramos sutartį nuo spalio mėnesio, pildyti registracijos formos dar kartą nereikia – susisieksime su jumis tiesiogiai el. paštu ir atsiųsime naują paramos sutartį pasirašyti.

Jeigu turite didelių ir labai didelių specialiųjų poreikių ir atitinkate NVŠ krepšelio skyrimo sąlygas, jums gali būti skirta 30 Eur/mėn. parama. Dėl šios paramos skyrimo, pateikiant atitinkamus dokumentus, prašome kreiptis el. p. info@lvjc.lt 

Daugiau informacijos ir registracija: 

www.lvjc.lt/nvs-krepselis

 

Paskelbta: Rugsėjo 7, 2021

X
Prenumerata