Projekte mokyklų bendruomenes išjudino 150 mokinių

Lapkričio 29 d., Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vyko projekto „Išjudink kitus 2019“ finalinis renginys. Projekte dalyvavę vyresnių klasių mokiniai renginyje išbandė netradicines sporto veiklas ir su žinomais sportininkais bei treneriais diskutavo rūpimais klausimais.

„Išjudink kitus 2019“ projektas prasidėjo rugsėjį su kvietimu vyresnių klasių mokinius formuoti sveikos gyvensenos ir fizinio aktyvumo įpročius, geriau susipažinti su Lietuvos sporto istorinėmis pergalėmis. Projekto metu dalyviai pasirinko vieną Lietuvos sporto istorinę pergalę, laisva forma pristatė ją savo mokyklos bendruomenei, pasitikrino žinias viktorinoje apie Lietuvos sportininkų pasiekimus. Taip pat mokiniai inicijavo ir suorganizavo mokyklai fizinio aktyvumo skatinimo renginį.

Finaliniame projekto renginyje dalyviai išbandė savo jėgas patalpų orientavimosi varžybose, netradicinio tvisterio ir gumytės žaidimuose. Kartu su su Ilka Adams, Vadim Akimov, Aivaru Šalkausku ir Viktoru Zujevu diskutavo ne tik apie karjerą, bet ir sveiką gyvenseną.

Projekte dalyvavo Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinės mokyklos, Kauno r. Neveronių gimnazijos, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazijos, Molėtų gimnazijos, Pasvalio r. Joniškėlio Petkevičiūtės-Bitės gimnazijos, Trakų r. Rūdiškių gimnazijos, Vilniaus Pavilnio progimnazijos mokiniai ir mokytojai.

Kitais metais projektą tikimasi tęsti ir sudaryti galimybes dar daugiau mokinių sportuoti ir geromis emocijomis dalintis su aplinkiniais.

Paskelbta: Gruodžio 11, 2019

X
Prenumerata