Skelbiame konkurso „Balta pasaka 2018“ rezultatus

Piešinių konkursas „Balta pasaka 2018“ baigėsi. Sveikiname visus konkurso dalyvius, o ypač – laureatus! Sulaukėme daug talentingų darbų, kuriais džiaugsimės ir džiuginsime centro lankytojus gruodį atidarytoje parodoje.

Geriausiai pasirodžiusius dalyvius kviečiame atvykti į parodos atidarymo renginį, kuris vyks 2018 m. gruodžio 7 d., Lietuvos vaikų ir jaunimo centre (Konstitucijos pr. 25, Vilnius).

Parodos dalyvių sąrašą galite rasti čia: www.lvjc.lt/media/files/parodos_dalyviai_2018_v3.pdf

Renginio programa

  • 12:00–12:50 Parodos atidarymas (II aukšto fojė)
  • 13:00–13:45 Kūrybinės dailės dirbtuvės (mokytojams), LVJC ugdytinių šokio spektaklis „Gražuolė ir pabaisa“ (mokiniams)
  • 14:00–14:30 Laureatų apdovanojimai (II aukšto fojė)

Į atidarymo renginį būtina išankstinė registracija el. p. draugaukime@lvjc.lt.


Konkurso laureatai

(iki 6 m. amžiaus)

  • Joris Žitinskas (mokytoja Danutė Valaitienė, Skriaudžių pagrindinė mokykla)
  • Urtė Šaškevičiūtė (mokytoja Kristina Šaškevičienė, Skriaudžių pagrindinė mokykla)
  • Ugnius Briedis (mokytoja Loreta Angilovienė, Joniškio vaikų l-d „Ąžuoliukas“)
  • Justė Bilinskytė (mokytoja Loreta Angilovienė, Joniškio vaikų l-d „Ąžuoliukas“)
  • Rokas Spirius (mokytoja Loreta Angilovienė, Joniškio vaikų l-d „Ąžuoliukas“)
  • Mindaugas Čepulis (mokytoja Loreta Angilovienė, Joniškio vaikų l-d „Ąžuoliukas“)
  • Kamilė Miliauskaitė (mokytoja Loreta Angilovienė, Joniškio vaikų l-d „Ąžuoliukas“)
  • Ditė Butkutė (mokytoja Vladislava Ancevičienė, Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokykla)
  • Tomas Balaišis (mokytojos Dalitė Apulskienė ir Teresa Bartoševič, Vilniaus vaikų l-d „Žirmūnėliai“)
  • Vilius Valadkevičius (mokytoja Dijana Borisovienė, Jonavos vaikų l-d „Dobilas“)
     

(7–10 m. amžiaus)

  • Matas Žiubris  (mokytoja Saulė Stakienė, Klaipėdos Vitės progimnazija)
  • Nojus Rasikas (mokytoja Vladislava Ancevičienė, Jonškio A. Raudonikio meno mokykla)
  • Liepa Daunoraitė (mokytoja Vladislava Ancevičienė, Jonškio A. Raudonikio meno mokykla)
  • Tajus Žvirblis (mokytoja Daiva Butkienė, Jonškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
  • Rapolas Martecka (mokytoja Vilija Galdikaitė, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras)
  • Oskaras Vanagas (mokytoja Dalia Kireilienė, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
  • Gabija Balčiūnaitė (mokytoja Vilija Galdikaitė, Lietuvos vaikų ir jaunimo centras)
  • Jogailė Jakobsevičiūtė (mokytoja Vladislava Ancevičienė, Jonškio A. Raudonikio meno mokykla)
  • Gabija Paičiūtė (mokytoja Lolita Rūgytė, Šakių r. meno mokykla)
  • Emilija Kadagytė (mokytoja Vilma Kaplanovskienė, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
     

(11–14 m. amžiaus)

  • Austėja Kivilytė (mokytoja Vida Karbauskienė, Tauragės moksleivių kūrybos centras)
  • Smiltė Štreimikytė (mokytoja Jolita Bičkienė, Marijampolės VV KKC meno mokykla)
  • Gabija Jonauskytė (mokytoja Ligita Kaziukonė, Telšių „Atžalyno“ progimnazija)
  • Gabrielius Dulevičius (mokytoja Daiva Butkienė, Jonškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
  • Austėja Stirbytė (mokytoja Daiva Varslavėnienė, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
  • Gabija Bagužytė (mokytoja Jolanta Bieliauskienė, Telšių „Kranto“ progimnazija)
  • Julija Levulytė (mokytoja Stasė Zelinauskaitė, Vilaviškio vaikų ir jaunimo centras)
  • Viltė Tvaskūnaitė (mokytoja Daiva Butkienė, Jonškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
  • Samanta Blaudžiūnaitė (mokytoja Virginija Armanavičienė, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
  • Eglė Baranauskaitė (mokytoja Daiva Butkienė, Jonškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
     

(15–19 m. amžiaus)

  • Agnė Andriejauskaitė (mokytoja Saulė Stakienė, Klaipėdos Vitės progimnazija)
  • Justė Kamiskaitė (mokytoja Virginija Armanavičienė, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
  • Airida Tvaskūnaitė (mokytoja Daiva Butkienė, Jonškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
  • Greta Venclaukaitė (mokytoja Ingrida Taujanskienė, Kretingos r. Salantų meno mokykla)
  • Lijana Rasalevičiūtė (mokytoja Audronė Beržvinskienė, Šakių r. Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centras)
  • Agnė Meščeriakova (mokytoja Jūratė Petrauskienė, Kauno Maironio universitetinė gimnazija)
  • Dovydas Čeponis (mokytoja Irena Gruzdienė, Kauno „Aušros“ gimanzija)
     
Konkurso darbų vertinimo komisija

Komisijos pirmininkė

  • Viktorija Kokštienė, LVJC neformalaus ugdymo mokytoja metodininkė, LDUD valdybos narė

Komisijos nariai

  • Lolita Rūgytė, Šakių Meno mokyklos dailės mokytoja ekspertė, LDUD valdybos narė
  • Jonas Gudmonas, VDA profesorius
  • Gintė Mažiulienė, Vilniaus A. Kulviečio klasikinės gimnazijos dailės mokytoja
  • Milda Tverkutė, Vilniaus M. Mažvydo progimnazijos vyr. dailės mokytoja
  • Evelina Petrovskaja, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro neformaliojo ugdymo organizatorė

Paskelbta: Lapkričio 27, 2018

X

Prenumerata

Prenumeruodami LVJC naujienlaiškį sutinkate su organizacijos Privatumo politika.

Prenumerata