Technologijų ir verslumo renginys #SWITCH!

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė ir Europos Parlamento narys Antanas Guoga maloniai kviečia vyresnių klasių mokinius dalyvauti didžiausiame Baltijos regione modernių technologijų ir verslumo renginyje #SW1TCH!

#SWITCH! skirtas bendraminčiams, kuriuos vienija domėjimasis skaitmenine ateitimi. Tai vieta, kurioje susitinka mokiniai, studentai ir pasaulinio garso vardai, tokie kaip „Amazon“, „Microsoft“, „Nasdaq", taip pat valstybių vadovai ir kiti #SWITCH entuziastai. Tai renginys, skirtas jaunimui, viešajam sektoriui ir startuolių kūrėjams. Čia bus pristatomos naujausios skaitmeninio verslo tendencijos. Vyks diskusijos apie sėkmingų startuolių kūrimą, generuojamos mintys apie galimus e. verslus.

Atskira renginio programa skirta jauniems žmonėms: nuo kūrybingų ir norinčių veikti mokinių iki pasaulinę sėkmę jau pasiekusių startuolių įkūrėjų. Renginio metu mokiniams ir studentams bus skaitomi trumpi ir įtraukiantys pranešimai lietuvių ir anglų kalbomis. Jie paskatins mąstyti apie ateities tendencijas, verslumą ir asmeninių įgūdžių tobulinimą informacinių technologijų srityje. Mokiniai turės galimybe susipažinti su technologijų naujovėmis ir šios srities pasaulio lyderiais.

Renginys vyks Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius. 2015 m. spalio 8–9 d. Numatoma renginio pradžia – 10 val.

Renginys nemokamas, dalyviams taip pat bus siūlomi nemokami užkandžiai.

Norėdami užsiregistruoti, mokiniai iki šių metų rugsėjo 15 d. turi sukurti vaizdo klipą tema „Kaip modernios technologijos pakeitė mano gyvenimą“ ir paskelbti jį renginio internetinėje svetainėje http://www.switchit.lt/ Kiekvienos klasės prašoma pateikti po vieną vaizdo klipą. Dalyvausiančias klases atrinks renginio organizatoriai – į renginį bus pakviesta visa klasė ir lydintis mokytojas. Kiekviena klasė gali dalyvauti vienoje iš dviejų renginio dienų. Organizatoriai įsipareigoja pateikti švietimo skyriams dalyvių sąrašus ne vėliau kaip spalio 1 dieną

Kilus klausimams dėl renginio, maloniai prašome kreiptis į Dovilę Šalčiūnaitę el. paštu mokyklos@switchit.lt arba telefonu 8 677 08 726

Daugiau informacijos apie #SWITCH! ir renginio programą rasite interneto svetainėje http://www.switchit.lt/

Paskelbta: Rugsėjo 8, 2015

X
Prenumerata