Piešinių konkursas „Balta pasaka“

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su Lietuvos dailės ugdytojų draugija trečius metus iš eilės organizuoja žiemiškai jaukų piešinių konkursą „Balta pasaka“. Konkurse visi ikimokyklinukai ir moksleiviai skatinami pasirinkti mėgstamą piešimo priemonę (guašą, akvarelę, tušą, kreideles ar kt.), duoti galios vaizduotei ir kūrybiškai atskleisti baltos pasakos temą!

DĖMESIO! Piešinių konkursas „Balta pasaka 2018“ baigėsi. Sveikiname visus konkurso dalyvius, o ypač – laureatus! Sulaukėme daug talentingų darbų, kuriais džiaugsimės ir džiuginsime centro lankytojus gruodį atidarytoje parodoje.

Daugiau informacijos apie konkurso rezultatus: www.lvjc.lt/naujiena/skelbiame-konkurso-balta-pasaka-rezultatus-2018

Konkurso etapai

I etapas – iki 2018 lapkričio 22 d. darbų siuntimas, adresu Konstitucijos pr. 25, LT – 08105, Vilnius, (į voką įdedant darbą (-us) su nurodytais priedais, kurie yra konkurso nuostatuose (priedas nr. 1 ir priedas nr. 2). Taip pat dalyvio mokesčio pervedimas.

II etapas – 2018 m. lapkričio 23 d. atsiųstų darbų vertinimas. Darbus vertins dailininkų ir pedagogų komisija, iš kiekvienos amžiaus kategorijos atrenkant iki 10 laureatų darbų.

III etapas  2018 m. lapkričio 28 d. laureatų paskelbimas www.lvjc.lt

2018 m. gruodžio 7 d. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vyks konkurso darbų parodos atidarymo šventė, į kurią bus kviečiami visi konkurso dalyviai su mokytojais.

Daugiau informacijos: konkurso nuostatuose, el. p. draugaukime@lvjc.lt, tel. (8 5) 263 6015

X
Prenumerata